stamboomgids

Familienamen » S

Websites 301 - 310 van 1252:

Nakomelingen boerderij Schoneveld Colmschate - www.genealogieonline.nl/nakomelingen-boerderij-schoneveld-colmschate

Een publicatie door Jan Schoneveld met gegevens over oa. de families Schoneveld, Braakhekke, Bomhof, Jansen, Schipper, Nijman, Van Leeuwen, Ebbers en Ebbers.


Screenshot van website

Nakomelingen van Evert Swaeveringe (Swaving) - www.genealogieonline.nl/nakomelingen-evert-swaeveringe

Een publicatie door Aat Oosterbroek met gegevens over oa. de families Swaving, Zwaving, Swaveringe, Bakker, Ferber, Bekkering, Swavening, De Jong, Hidding en Soldaat.


Screenshot van website

Nakomelingen vanaf de boerderij Schoneveld in Laren (Gld) en Barchem (Gld) - www.genealogieonline.nl/nakomelingen-schoneveld

Een publicatie door J.A. Schoneveld met gegevens over oa. de families Schoneveld, Schonevelt, Lenderink, Pasman, Bargeman, Eggink, Hietkamp, Nijenhuis, Olthof en Stegeman.


Screenshot van website

Nazaten van Jan Schaap - www.genealogieonline.nl/nazaten-van-jan-schaap

Een publicatie door Peter J.R. Vermaat met gegevens over oa. de families Schaap, Kos, Visser, Veerman, Westland, Vos, Bunschoten, Hogenbirk, Honing en Boor.


Screenshot van website

Nazaten van Johann Arnolds von Stae - www.genealogieonline.nl/nazaten-johann-arnolds-von-stae

Een publicatie door Francis van Staa met gegevens over oa. de families Van Staa, Von Staa, Von Stae, Sta, Van Stae, Van Sta, Van Delden, Gerritsen, Jans en Rensink.


Screenshot van website

Onderzoek voorouders Sambler - genealogy.sambler.eu

Onderzoek naar voorouders van de familienaam Sambler


Screenshot van website

Onze Familie Scholte - home.casema.nl/klaas.scholte

De site beschrijft de ontstaanswijze van drie verwante families Scholte in Nederland en de genealogie van één van deze families.


Screenshot van website

Orban Saint-Georges-sur-Meuse - www.genealogieonline.nl/orban-saint-georges-sur-meuse

Een publicatie door Jan Neelen met gegevens over oa. de families Orban, Keppenne, Fias, Latour, Piron, Wauters, Fagard, Neelen en Neelen.


Screenshot van website

Over de familienaam Slaets / Slaats - home.kpn.nl/slaat213/Slaats.Asten.Someren.Zwaluwe.htm

Twaalf generaties Slaets / Slaats (1541-1910) te Asten, Someren en Zwaluwe.


Screenshot van website

Parenteel Andries Philipsen van Soeren - www.genealogieonline.nl/parenteel-andries-philipsen-van-soeren

Een publicatie door A. van Soeren.


Screenshot van website



Genealogie nieuws