stamboomgids

Familienamen » S

Websites 301 - 310 van 1263:

Orban Saint-Georges-sur-Meuse - www.genealogieonline.nl/orban-saint-georges-sur-meuse

Een publicatie door Jan Neelen met gegevens over oa. de families Orban, Keppenne, Fias, Latour, Piron, Wauters, Fagard, Neelen en Neelen.


Screenshot van website

Over de familienaam Slaets / Slaats - home.kpn.nl/slaat213/Slaats.Asten.Someren.Zwaluwe.htm

Twaalf generaties Slaets / Slaats (1541-1910) te Asten, Someren en Zwaluwe.


Screenshot van website

Parenteel Andries Philipsen van Soeren - www.genealogieonline.nl/parenteel-andries-philipsen-van-soeren

Een publicatie door A. van Soeren.


Screenshot van website

Parenteel familie van Santen v.a. 1527 te Beusichem - www.ronitz.eu

Welkom op onze website, met de genealogie van de families Ronitz, van Santen, en de aanverwante families Albers, Sjollema, Kwast en Van den Berg. Verder foto's van de verschillende families.


Screenshot van website

Parenteel Franciscus Sweserijn - www.genealogieonline.nl/parenteel-franciscus-sweserijn

Een publicatie door J. H. van Veen met gegevens over oa. de families Van den Bogert, Zwezereijn, Zweserijn, Putters, Lisman, Franken, Onink, De Lang, Koks en Van Berkel.


Screenshot van website

Parenteel geslacht Siepman (Kistener) - zebregs.com

Genealogiepaginas van Piet Zebregs


Screenshot van website

Parenteel geslacht Smaal(Smael) - zebregs.com

Genealogiepaginas van Piet Zebregs


Screenshot van website

Parenteel Jan Steen - www.genealogieonline.nl/parenteel-jan-steen

De parenteel van Jan Steen is samengesteld door M. Jacobs.


Screenshot van website

Parenteel Johann Heinrich Schepers - www.genealogieonline.nl/parenteel-johann-heinrich-schepers

Een genealogische publicatie door Gerhard Fischer met gegevens over onder andere de families Schepers, Scheepers, Berendsen, Heller, Poker, Zomer, Fischer, Scholte en Tieben.


Screenshot van website

Parenteel Johannes van Spanje - www.genealogieonline.nl/parenteel-johannes-van-spanje

Een publicatie door B. van Spanje met gegevens over oa. de families Van Spanje, Van Spanjen, De Bruijn, Van Vulpen, Van Riet, Sluijs, Van Galen, Van Leeuwen, Dijkers en Ruysenaars.


Screenshot van website



Genealogie nieuws