stamboomgids

Familienamen » V

Websites 611 - 620 van 858:

Stamboom Versteeg - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-versteeg

Een genealogische publicatie door Cees Versteeg met gegevens over onder andere de families Versteeg, Borsten, Versteegh, Van Loosbroek, Stolker, Boers, Van Vliet, Galema en Hackert.

Screenshot van website

Stamboom Versteeg en Passchier - www.genealogieonline.nl/stamboom-versteeg-en-passchier

Een publicatie door Jan Versteeg met gegevens over oa. de families Versteeg, Hulst, Alkemade, Schie, Kaptein, Barnhoorn, Plas, Passchier en Passchier.

Screenshot van website

Stamboom Versteegt - www.versteegt.net

Stamboom Versteegt / Versteeg

Screenshot van website

Stamboom Versteijnen - www.genealogieonline.nl/stamboom-versteijnen

Een publicatie door Angela Versteijnen met gegevens over oa. de families Van Nuland, Versteijnen, Teulings, Engelen, Van den Wassenberg, Dielissen, Verhoeven, Van Gerven, Kerkhof en Van Mierlo.

Screenshot van website

Stamboom Verstraete-Van Craeynest-Benthein - www.genealogieonline.nl/stamboom-verstraete

Een publicatie door Dirk Verstraete met gegevens over oa. de families Vancraeynest, Van Craeynest, Verstraete, Van Craeijnest, Vancraeijnest, Benthein, Billoot, Craeynest, Debruyne en Van Blaere.

Screenshot van website

Stamboom Verstrate - www.genealogieonline.nl/stamboom-verstrate

Een publicatie door Peter Verstrate met gegevens over oa. de families Keur, Verstrate, Rijnberg, Verstraaten, Verstraten, Verstraate, Verwijs, De Wijse, Van Doorn en Kasseband.

Screenshot van website

Stamboom Verton - www.genealogieonline.nl/stamboom-verton

Een publicatie door Carla Muller-Verton met gegevens over oa. de families Verton, Goemans, Gaanderse, Berman, Doeleman, Scheurkogel, Jansen, Van Toer, Vogelaar en Van der Bout.

Screenshot van website

Stamboom Vervoordeldonk - www.genealogieonline.nl/stamboom-vervoordeldonk

Een publicatie door Eric Vervoordeldonk met gegevens over oa. de families Berkvens, Berghs, Vervoordeldonk, Jans, Van der Zanden, Van Heugten, Eijsbouts, Kerkhof, Vertogen en Heijmans.

Screenshot van website

Stamboom Vervoort (Breda, Eindhoven) - www.genealogieonline.nl/stamboom-vervoort

Een publicatie door Arnoud Vervoort met gegevens over oa. de families Vervoort, Bex, Notten, Van den Heuvel, Post, Becx, Oude Groeniger, Beck, Reuver en Oude Groeneger.

Screenshot van website

Stamboom Verwaal - www.genealogieonline.nl/stamboom-verwaal

Een publicatie door Ben Santing met gegevens over oa. de families Verwaal, Van der Form, Stijnen, Sterrenburg, Hofman, De Jong, Steijnen, Eerland, Hoogendoorn en Steine.

Screenshot van website



Genealogie nieuws