stamboomgids

Familienamen » V

Websites 631 - 640 van 865:

Stamboom Veugelink - www.genealogieonline.nl/stamboom-veugelink

Een publicatie door H. Veugelink met gegevens over oa. de families Veugelink, Voegelinck, Masselink, Brugman, Dietz, Wolsink, Dijcker, Holders, Koekendaal en Jansen.


Screenshot van website

Stamboom Vielvoye-Wennekes - www.genealogieonline.nl/stamboom-vielvoye-wennekes

Een publicatie door George Frederik Walther met gegevens over oa. de families Vielvoye, Mohn, Heuveling, Wennekes, Debra, Van Rijt, Soethout (Suethout), Provoost, Lingier en Iriks.


Screenshot van website

Stamboom Viergever - www.genealogieonline.nl/stamboom-viergever

Een genealogische publicatie door Coqui Quatrodador met gegevens over onder andere de families Viergever, Vlam, Goedegebuure, Burgers, Priem, Rijnberg, Vermeer, De Jonge en Deurloo.


Screenshot van website

Stamboom Vierstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-vierstra

Een publicatie door Gijsbert Vierstra met gegevens over oa. de families Vierstra, Fischer, Bouma, De Jong, Postma, Vogelar, Oppewall, Ringnalda, en .


Screenshot van website

Stamboom Vierstraete - www.genealogieonline.nl/stamboom-vierstraete

Een publicatie door Louise Nijboer-Staric met gegevens over oa. de families Vierstraete, Meijboom, F├╝chten, Van Haren, Sewalt, Hermse, Willemse en Brakkee.


Screenshot van website

Stamboom Vieveen - www.genealogieonline.nl/stamboom-vieveen

Een publicatie door Nicole Spaans met gegevens over oa. de families Spaans, Barentsen, Blom, Vieveen, De Voogd, Van Heijningen, Pronk, Van der Geest, Viveen en Moens.


Screenshot van website

Stamboom Vignoble-Dierickx - www.genealogieonline.nl/stamboom-vignoble-dierickx

Een publicatie door Georges Vignoble met gegevens over oa. de families Vignoble, Dauchot, Herbaux, Leclercq, Dierickx, Delespesse, Vermeiren, Heyvaert, Mariens en Lemaire.


Screenshot van website

Stamboom Vijgh - www.genealogieonline.nl/stamboom-vijgh

Een publicatie door H.J. van der Vijgh met gegevens over oa. de families Vijgh, Van der Vijgh, Appelhof, Versluis, Van Welderen, De Jong, Van Lynden, Hardevust, Houtkamp en Roos.


Screenshot van website

Stamboom Vijlbrief - www.genealogieonline.nl/stamboom-vijlbrief

Een genealogische publicatie door Dennis Vijlbrief met gegevens over onder andere de families Vijlbrief, Zegeling, Kramer, Holverda, Chaudron, Van Son, Keimpes, Goethart en Van Tellingen.


Screenshot van website

Stamboom Vingerhoeds - www.genealogieonline.nl/stamboom-vingerhoeds

Een publicatie door Hendrie Barendrecht met gegevens over oa. de families Vingerhoets, Vingerhoeds, Emmen, Vos, Smans, Van Teteringen, Willemen, Cloin, Oomens en Nooijens.


Screenshot van website



Genealogie nieuws