stamboomgids

Familienamen » V

Websites 641 - 650 van 886:

Stamboom Verton - www.genealogieonline.nl/stamboom-verton

Een publicatie door Carla Muller-Verton met gegevens over oa. de families Verton, Goemans, Gaanderse, Berman, Doeleman, Scheurkogel, Jansen, Van Toer, Vogelaar en Van der Bout.


Screenshot van website

Stamboom Vervoordeldonk - www.genealogieonline.nl/stamboom-vervoordeldonk

Een publicatie door Eric Vervoordeldonk met gegevens over oa. de families Berkvens, Berghs, Vervoordeldonk, Jans, Van der Zanden, Van Heugten, Eijsbouts, Kerkhof, Vertogen en Heijmans.


Screenshot van website

Stamboom Vervoort (Breda, Eindhoven) - www.genealogieonline.nl/stamboom-vervoort

Een publicatie door Arnoud Vervoort met gegevens over oa. de families Vervoort, Bex, Notten, Van den Heuvel, Post, Becx, Oude Groeniger, Beck, Reuver en Oude Groeneger.


Screenshot van website

Stamboom Vervoort, Harrewijn, Sorbán, Balogh - www.genealogieonline.nl/stamboom-vervoort-harrewijn

Een genealogische publicatie door Levente Vervoort met gegevens over onder andere de families Rombouts, Vervoort, Stoffels, Harrewijn, Govaerts, Lambrecht, Erzsébet, Rosenkranz en József.


Screenshot van website

Stamboom Verwaal - www.genealogieonline.nl/stamboom-verwaal

Een publicatie door Ben Santing met gegevens over oa. de families Verwaal, Van der Form, Stijnen, Sterrenburg, Hofman, De Jong, Steijnen, Eerland, Hoogendoorn en Steine.


Screenshot van website

Stamboom Verwaard-Droomer - www.genealogieonline.nl/stamboom-verwaard-droomer

Een publicatie door J. Verwaard met gegevens over oa. de families Verwaard, Kools, Droomer, Spies, Fuld, Van Veen, Van Winkel, Affourtit, Droomer Fuld en Groenendijk.


Screenshot van website

Stamboom Verweij - www.genealogieonline.nl/stamboom-verweij

Een publicatie door Albert Verweij met gegevens over oa. de families Verweij, Haan, Douma, Petraeus, Römer, Hillebrand, Rijssen, Kragt, Martens en Jans.


Screenshot van website

Stamboom Verwijmeren-Rietveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-verwijmeren-rietveld

Een genealogische publicatie door Thijs Verwijmeren met gegevens over oa. de families Verwijmeren, Kokx, Rietveld, Goedegebuur, Trouw, Vissers, De Bruijn, Van de Klundert en Van de Klundert.


Screenshot van website

Stamboom Verwoert - www.genealogieonline.nl/stamboom-verwoert

Een publicatie door Martin Verwoert met gegevens over oa. de families Verwoert, Van Eldik, Van Binsbergen, Roelofsen, Vink, Vermeer, De Wit, Arends, Hendriks en Van Setten.


Screenshot van website

Stamboom Verzijlenberg - Bergman - www.genealogieonline.nl/stamboom-verzijlenberg-bergman

Een publicatie door Annelies Olgers met gegevens over oa. de families Olgers, Verzijlenberg, Bergman, Paschedag, Verzijlbergen, Verzijlberg, Hooggreef, Wezelenburg, Koedijk en Bourgonje.


Screenshot van website



Genealogie nieuws