stamboomgids

Familienamen » V

Websites 661 - 670 van 865:

Stamboom Visser Jansen - www.genealogieonline.nl/stamboom-visser-jansen

Een genealogische publicatie door Jenne Herman Visser met gegevens over onder andere de families Jakob Breider, M Hendrik Babtist, Bonne Visser, Janny Hartgers, M Iris Babtist, Jenne Visser, M Martha Baptist, Albert Koops en Jan Breider.


Screenshot van website

Stamboom Visser, Marechal, Grummer en Snitker - www.genealogieonline.nl/stamboom-visser-marechal-grummer-snitker

Een publicatie door Auke Visser met gegevens over oa. de families Grümmer, Visser, Marechal, Von Sachsen, Veening, Aussems, Colerus, Von Schweden, De Haan en Swalue.


Screenshot van website

Stamboom Visser, Smit, Bruin en Beelenkamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-visser-smit

Een publicatie door Miranda Visser met gegevens over oa. de families Bakker, Berkhout, Beelenkamp, Bruin, Koster, Vriend, Groot, Buis, Dekker en Bosman.


Screenshot van website

Stamboom Visser-Groot - www.genealogieonline.nl/stamboom-visser-groot

Een genealogische publicatie door Margriet E- Visser-Groot met gegevens over onder andere de families Groot, Visser, Dekker, Koning, Vissers, Mantel, Rijs, De Fretes en Schouw.


Screenshot van website

Stamboom Visser/Lagendijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-visser-lagendijk

Een publicatie door Luuk Visser met gegevens over oa. de families Lagendijk, Visser, Brouwer, Ploeg, Lems, Van der Graaf, Zwaal, Van der Spek, Clouw en Salomons.


Screenshot van website

Stamboom Vlak - www.genealogieonline.nl/stamboom-vlak

Een publicatie door Jos Vlak met gegevens over oa. de families Vlak, Koning, Gosem (Goosen), Sinkeldam, Bos, Pooijer, Plaggenburg, Schilder, Jacobs en Putter.


Screenshot van website

Stamboom Vlasbloem - www.genealogieonline.nl/stamboom-vlasbloem

Een publicatie door Gertjan Vlasbloem met gegevens over oa. de families Vlasbloem, Van Altena, Hoogendijk, Visser, Van Dijk, Corstiaen (Willemszn)vlasblo(E)m, Vrouw Vlasbloem, Dorland, Stoker en Schouten.


Screenshot van website

Stamboom Vlassenroot, Leus, Breugelmans en Baeten - www.genealogieonline.nl/stamboom-vlassenroot

Een publicatie door Marc Vlassenroot met gegevens over oa. de families Vlassenroot, Baeten, Leus, Van Vlassenroot, Vlassenrood, Breugelmans, Baerten, Van Vlassenrode, Wirix en Van Vlassenroote.


Screenshot van website

Stamboom Vlastra - www.genealogieonline.nl/stamboom-vlastra

Een publicatie door L. Vlastra met gegevens over oa. de families Leloux, Koegler, Vlastra, Hijma, Nieuwsma, Dubblinga, Schalker, Puist, Dobbenga en Westra.


Screenshot van website

Stamboom Vleugels - www.genealogieonline.nl/stamboom-vleugels

Een publicatie door B. Vleugels met gegevens over oa. de families Vleugels, Bellen, Janssen, Willems, Habets, Keulen, Offermans, Theunissen, Sieben en Gerards.


Screenshot van website



Genealogie nieuws