stamboomgids

Familienamen » V

Websites 661 - 670 van 856:

Stamboom Vlassenroot, Leus, Breugelmans en Baeten - www.genealogieonline.nl/stamboom-vlassenroot

Een publicatie door Marc Vlassenroot met gegevens over oa. de families Vlassenroot, Baeten, Leus, Van Vlassenroot, Vlassenrood, Breugelmans, Baerten, Van Vlassenrode, Wirix en Van Vlassenroote.

Screenshot van website

Stamboom Vlastra - www.genealogieonline.nl/stamboom-vlastra

Een publicatie door L. Vlastra met gegevens over oa. de families Leloux, Koegler, Vlastra, Hijma, Nieuwsma, Dubblinga, Schalker, Puist, Dobbenga en Westra.

Screenshot van website

Stamboom Vleugels - www.genealogieonline.nl/stamboom-vleugels

Een publicatie door B. Vleugels met gegevens over oa. de families Vleugels, Bellen, Janssen, Willems, Habets, Keulen, Offermans, Theunissen, Sieben en Gerards.

Screenshot van website

Stamboom Vleugels-Van De Poel - www.genealogieonline.nl/stamboom-vleugels-van-de-poel

Een publicatie door Dirk Van Beckhoven met gegevens over oa. de families Vleugels, Beckhoven, van, Poel, van de, Boulle, de, Geuens, Caestecker, de, Frison, Huysmans en Huysmans.

Screenshot van website

Stamboom Vlietstra en Piebes - www.genealogieonline.nl/stamboom-vlietstra-en-piebes

Een publicatie door Willem Vlietstra met gegevens over oa. de families De Boer, De Jonge, Jansen, Mulder, De Vries, Meijer, Bakker, Smit, De Groot en Stegink.

Screenshot van website

Stamboom Vlug - www.genealogieonline.nl/stamboom-vlug

Een publicatie door Ida Vlug met gegevens over oa. de families Vlug, Van Harten, Van Beem, Van Rees, Oudkerk, Van den Boogaard, Burggraaf, Hopman, Hartman en Verbree.

Screenshot van website

Stamboom Voet-Evers - www.genealogieonline.nl/stamboom-voet-evers

Een publicatie door Wim Voet met gegevens over oa. de families Van Beurden, Foolen, Van den Oetelaar, Evers, Van Dongen, Lems, Freling, Verdu, De Vries en Van Veen.

Screenshot van website

Stamboom Voetelink - www.genealogieonline.nl/stamboom-voetelink

Een genealogische publicatie door Gerard Voetelink met gegevens over onder andere de families Bakker, Schoon, Krommenhoek, Florijn, Houwertjes, Leget, Ouwens, Voetelink en Kroon.

Screenshot van website

Stamboom Voets - www.voets.name/phpgedview

Stamboom van familie Voets

Screenshot van website

Stamboom Voets - www.genealogieonline.nl/stamboom-voets

Een publicatie door Jaap Voets met gegevens over oa. de families Brouwers, Kessels, Voets, Nooijen, Keulemans, Zomer, Bols, Roeffen, Platen en Hoezen.

Screenshot van website



Genealogie nieuws