stamboomgids

Familienamen » V

Websites 661 - 670 van 915:

Stamboom Verwaal - www.genealogieonline.nl/stamboom-verwaal

Een publicatie door Ben Santing met gegevens over oa. de families Verwaal, Van der Form, Stijnen, Sterrenburg, Hofman, De Jong, Steijnen, Eerland, Hoogendoorn en Steine.


Screenshot van website

Stamboom Verwaard-Droomer - www.genealogieonline.nl/stamboom-verwaard-droomer

Een publicatie door J. Verwaard met gegevens over oa. de families Verwaard, Kools, Droomer, Spies, Fuld, Van Veen, Van Winkel, Affourtit, Droomer Fuld en Groenendijk.


Screenshot van website

Stamboom Verweij - www.genealogieonline.nl/stamboom-verweij

Een publicatie door Albert Verweij met gegevens over oa. de families Verweij, Haan, Douma, Petraeus, Römer, Hillebrand, Rijssen, Kragt, Martens en Jans.


Screenshot van website

Stamboom Verwijmeren - www.genealogieonline.nl/stamboom-verwijmeren

Een genealogische publicatie door Alex Verwijmeren met gegevens over onder andere de families Verwijmeren, Meijboom, Mol, Ende, Evers, Maas, Tack, Dirven en Van Vliet.


Screenshot van website

Stamboom Verwijmeren-Rietveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-verwijmeren-rietveld

Een genealogische publicatie door Thijs Verwijmeren met gegevens over oa. de families Verwijmeren, Kokx, Rietveld, Goedegebuur, Trouw, Vissers, De Bruijn, Van de Klundert en Van de Klundert.


Screenshot van website

Stamboom Verwoert - www.genealogieonline.nl/stamboom-verwoert

Een publicatie door Martin Verwoert met gegevens over oa. de families Verwoert, Van Eldik, Van Binsbergen, Roelofsen, Vink, Vermeer, De Wit, Arends, Hendriks en Van Setten.


Screenshot van website

Stamboom Verwoolde - www.genealogieonline.nl/stamboom-verwoolde

Een genealogische publicatie door Ruud Verwoolde met gegevens over onder andere de families Verwoolde, Keuntjes, Stortelaer, Bennink, Zuurhoud, Van Dam, Hartman, Beerninck en Kemp.


Screenshot van website

Stamboom Verzijlenberg - Bergman - www.genealogieonline.nl/stamboom-verzijlenberg-bergman

Een publicatie door Annelies Olgers met gegevens over oa. de families Olgers, Verzijlenberg, Bergman, Paschedag, Verzijlbergen, Verzijlberg, Hooggreef, Wezelenburg, Koedijk en Bourgonje.


Screenshot van website

Stamboom Veugelink - www.genealogieonline.nl/stamboom-veugelink

Een publicatie door H. Veugelink met gegevens over oa. de families Veugelink, Voegelinck, Masselink, Brugman, Dietz, Wolsink, Dijcker, Holders, Koekendaal en Jansen.


Screenshot van website

Stamboom Vielvoye-Wennekes - www.genealogieonline.nl/stamboom-vielvoye-wennekes

Een publicatie door George Frederik Walther met gegevens over oa. de families Vielvoye, Mohn, Heuveling, Wennekes, Debra, Van Rijt, Soethout (Suethout), Provoost, Lingier en Iriks.


Screenshot van website



Genealogie nieuws