stamboomgids

Familienamen » V

Websites 661 - 670 van 907:

Stamboom Verweij - www.genealogieonline.nl/stamboom-verweij

Een publicatie door Albert Verweij met gegevens over oa. de families Verweij, Haan, Douma, Petraeus, Römer, Hillebrand, Rijssen, Kragt, Martens en Jans.


Screenshot van website

Stamboom Verwijmeren - www.genealogieonline.nl/stamboom-verwijmeren

Een genealogische publicatie door Alex Verwijmeren met gegevens over onder andere de families Verwijmeren, Meijboom, Mol, Ende, Evers, Maas, Tack, Dirven en Van Vliet.


Screenshot van website

Stamboom Verwijmeren-Rietveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-verwijmeren-rietveld

Een genealogische publicatie door Thijs Verwijmeren met gegevens over oa. de families Verwijmeren, Kokx, Rietveld, Goedegebuur, Trouw, Vissers, De Bruijn, Van de Klundert en Van de Klundert.


Screenshot van website

Stamboom Verwoert - www.genealogieonline.nl/stamboom-verwoert

Een publicatie door Martin Verwoert met gegevens over oa. de families Verwoert, Van Eldik, Van Binsbergen, Roelofsen, Vink, Vermeer, De Wit, Arends, Hendriks en Van Setten.


Screenshot van website

Stamboom Verzijlenberg - Bergman - www.genealogieonline.nl/stamboom-verzijlenberg-bergman

Een publicatie door Annelies Olgers met gegevens over oa. de families Olgers, Verzijlenberg, Bergman, Paschedag, Verzijlbergen, Verzijlberg, Hooggreef, Wezelenburg, Koedijk en Bourgonje.


Screenshot van website

Stamboom Veugelink - www.genealogieonline.nl/stamboom-veugelink

Een publicatie door H. Veugelink met gegevens over oa. de families Veugelink, Voegelinck, Masselink, Brugman, Dietz, Wolsink, Dijcker, Holders, Koekendaal en Jansen.


Screenshot van website

Stamboom Vielvoye-Wennekes - www.genealogieonline.nl/stamboom-vielvoye-wennekes

Een publicatie door George Frederik Walther met gegevens over oa. de families Vielvoye, Mohn, Heuveling, Wennekes, Debra, Van Rijt, Soethout (Suethout), Provoost, Lingier en Iriks.


Screenshot van website

Stamboom Vierstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-vierstra

Een publicatie door Gijsbert Vierstra met gegevens over oa. de families Vierstra, Fischer, Bouma, De Jong, Postma, Vogelar, Oppewall, Ringnalda, en .


Screenshot van website

Stamboom Vierstraete - www.genealogieonline.nl/stamboom-vierstraete

Een publicatie door Louise Nijboer-Staric met gegevens over oa. de families Vierstraete, Meijboom, Füchten, Van Haren, Sewalt, Hermse, Willemse en Brakkee.


Screenshot van website

Stamboom Vieveen - www.genealogieonline.nl/stamboom-vieveen

Een publicatie door Nicole Spaans met gegevens over oa. de families Spaans, Barentsen, Blom, Vieveen, De Voogd, Van Heijningen, Pronk, Van der Geest, Viveen en Moens.


Screenshot van website



Genealogie nieuws