stamboomgids

Familienamen » W

Websites 191 - 200 van 771:

Kwartierstaat de Wit - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-de-wit

Een genealogische publicatie door Albert Allema met gegevens over onder andere de families De Wit, Klop, Bons, Van Wijngaarden, Slingerland, Witvliet, Boer, Van Tilborg en Visser.


Screenshot van website

Kwartierstaat Engelina Maria van Wijk - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-engelina-maria-van-wijk

Een genealogische publicatie door Wim de Haart met gegevens over onder andere de families Van Wijk, Bruggers, Hofman, Nessing, Waalkens, Roelfsema, Steenhuis, Biemolt en De Haart.


Screenshot van website

Kwartierstaat Harm Waterborg - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-harm-waterborg

Een publicatie door F. Wijburg.


Screenshot van website

Kwartierstaat Jan Herman Wisman - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-jan-herman-wisman

Een genealogische publicatie door Arjan Wisman met gegevens over onder andere de families Te Grotenhuis, Brussen, Ter Horst, Groters, Wissinck, Rensink, Navis, Heersink en Ter Maat.


Screenshot van website

Kwartierstaat Lukas van der Wal - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-lukas-van-der-wal

Een publicatie door Lukas van der Wal met gegevens over oa. de families Boeve, Gerrits, Ruiter, Van Putten, Van Rijssen, Van der Wal, Sangers, Bultman, Dijkkamp en Wassink.


Screenshot van website

Kwartierstaat Marja Westerhof - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-marja-westerhof

Een publicatie door Nel Pannekoek met gegevens over oa. de families Fidder, Westerhof, De Zwaan, De Boer, Jans, De Champs, Jelles, Meijer, Feijes en Den Besten.


Screenshot van website

Kwartierstaat Martijntje Maria de With - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-martijntje-maria-de-with

Een publicatie door Guus Nijhuis met gegevens over oa. de families De Leeuw, Rietveld, Bikker, Kers, De With, De Jong, Middelkoop, Kool, Veen en Verrips.


Screenshot van website

Kwartierstaat Rudy Wage - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-rudy-wage

Een genealogische publicatie door Rudy Wage met gegevens over onder andere de families Onderdonck, Matthijs, Coene, Van Schoote, Wage, Simoens, De Pree, Varin en Waeghe.


Screenshot van website

Kwartierstaat Sijbren Wiersma - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-sijbren-wiersma

Een publicatie door Matthijs Vonder met gegevens over oa. de families Wiersma, Popma, Bangma, Gerlsma, Feenstra, Heinsma, Douma, Donia, Nauta en Rolsma.


Screenshot van website

Kwartierstaat ter Weijden - www.clvanrooij.nl/stamboom-rob-herman/kwartierstaat-ter-weijden

Kwartierstaat beginnend bij Alida Johanna ter Weijden, geboren 1929 te Laren. Familienamen in deze kwartierstaat o.a. Heerschop, Krijnen, van den Goede, Kleijn.


Screenshot van website



Genealogie nieuws