stamboomgids

Familienamen » W

Websites 211 - 220 van 725:

Parenteel Jan Stoffelsz. Westerdijk - www.genealogieonline.nl/parenteel-jan-stoffelsz-westerdijk

Een genealogische publicatie door Dirk Evert Krijgsman met gegevens over onder andere de families Westerdijk, Brouwer, Berkhout, Van Leeuwen, Maurits, Storm, Kwakkelstein, Van der Velden en Krijgsman.


Screenshot van website

Parenteel van Claes van de Wiel - home.casema.nl/gmwiel

Parenteel van Claes van de Wiel sinds ~1550


Screenshot van website

Parenteel van de familie Van de(r) Woer(d)(t) van de Betuwe (1575-heden) - www.genealogieonline.nl/parenteel-van-de-woerd

Een publicatie door Joop van der Woerd met gegevens over oa. de families Van der Woerd, Van de Woerd, Hendriks, Heuff, Vermeer, Van de Woerdt, Van der Woert, Vermeulen, Wijkniet en Van der Woerdt.


Screenshot van website

Parenteel Van der Woort - www.genealogieonline.nl/parenteel-van-der-woort

Een publicatie door Joop van der Woerd met gegevens over oa. de families Van der Woert, Van der Woerd, Nagel, Warnier, Van Zijl, Schuijt, Beverlo, Hendriks, Van der Meij en Van der Woort.


Screenshot van website

Parenteel van Rijk van of ter Weijden - www.clvanrooij.nl/stamboom-rob-herman/parenteel-ter-weijden

Parenteel van Rijk van Weijden van wie verder geen gegevens bekend zijn. Hij is vermoedelijk afkomstig uit Blaricum of omstreken. Zoon Volkert Rijkse ter Weijden is geboren omstreeks 1645 in Blaricum.


Screenshot van website

Parenteel Waert-Schouten - www.genealogieonline.nl/parenteel-weart-schouten

Een publicatie door Jack Schouten met gegevens over oa. de families Schouten, Kalkman, Noorlander, De Jong, Waert, Van den Heuvel, Kalckman, Twigt en Twigt.


Screenshot van website

Parenteel Walther - Riem Vis - www.genealogieonline.nl/parenteel-walther-riem-vis

Een publicatie door G.F. Walther met gegevens over oa. de families Walther, De Jong, Riem Vis, Fraterman, Vis, Dijkstra, Beck, Van Kesteren, Goor en Mulder.


Screenshot van website

Parenteel Willekes - www.genealogieonline.nl/parenteel-willekes

Een publicatie door Everlien Salawan Bessie - Liet met gegevens over oa. de families Willekes, Berkhout, Kroesen, Abraham, De Moet, Sanders, Abbenhuis, Van Benthem, Willekes(Wilkens en Jansen.


Screenshot van website

Parenteel Wolf - www.genealogieonline.nl/parenteel-wolf

Een publicatie door Jaap van Tuyll met gegevens over oa. de families Wolf, Flink, De Witte, Wolf(F), Wolfs, Van Tuyll, De Jong, Vogelenzang, Koster en Vogelaar.


Screenshot van website

Parenteel Wolters - www.genealogieonline.nl/parenteel-wolters

Een publicatie door B.J.M. Wolters.


Screenshot van website



Genealogie nieuws