stamboomgids

Familienamen » W

Websites 201 - 210 van 752:

Kwartierstaat Witteveen, Bode, de Vente, de Bruijn, Schuurman, Sandbergen, van Zuijlen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-witteveen

Een publicatie door Albert Allema met gegevens over oa. de families Witteveen, Bode, Op 't Witteveen, Schuurman, Van Zuijlen, Van Pieren, Van der Vecht, Pot, Hoppen en Worst.


Screenshot van website

Kwartierstaat Witvliet - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-witvliet

Een genealogische publicatie door Albert Allema met gegevens over onder andere de families Witvliet, Van 't Hoff, De Wit, Witvlied, De Ruiter, Nagtegaal, Tiebout, Engelbracht en Van der Meijde.


Screenshot van website

Kwartierstaat Woltjes - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-d-woltjes

Een publicatie door D. Woltjes met gegevens over oa. de families Woltjes, Visser, Weibes, Jans, De Vries, Heines, De Wit, Jager, Hoevens en Ruuls.


Screenshot van website

Kwartierstaat Wor - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-wor

Een publicatie door J. Middelkoop met gegevens over oa. de families -, Nederlof, Wor, Bakker, Van Genderen, Van Rees, Van den Bergh, Aaldijk, Van den Heuvel en Van der Sterre.


Screenshot van website

Larry E. Williamson Family Tree - www.genealogieonline.nl/larry-e-williamson-family-tree

A genealogical publication by Larry Williamson with information about, among others, the families Williamson, Jackson, Lee, Wells, Tompkins, Blocker, Winn, Johnson and Dearman.


Screenshot van website

Onderzoek Wouters Horssen - www.genealogieonline.nl/onderzoek-wouters-horssen

Een publicatie door Anja Wouters-Perdok met gegevens over oa. de families Wouters, Gubbels, Janssen, Willems, Cauwenbeeg, Hendricks, Kerstens, Derx, Derks en Derx, Derks.


Screenshot van website

Onze voorouders.westerhof,vos,zeeman,van der Hijd - westerhof.dse.nl

Hier staan de stambomen op van Joop en Lies Westerhof-Vos


Screenshot van website

Parenteel Aert Weijburgh - www.genealogieonline.nl/parenteel-aert-weijburgh

De parenteel van Aert Weijburgh is samengesteld door F. Wijburg


Screenshot van website

Parenteel Arnde van Weijborch - www.genealogieonline.nl/parenteel_van_weijborch

De parenteel van Arnde van Weijborch door F. Wijburg


Screenshot van website

Parenteel Barend Wallet - www.genealogieonline.nl/parenteel-barend-wallet

Een publicatie door A. van Soeren.


Screenshot van website



Genealogie nieuws