stamboomgids

Familienamen » W

Websites 221 - 230 van 767:

Parenteel Walther - Riem Vis - www.genealogieonline.nl/parenteel-walther-riem-vis

Een publicatie door G.F. Walther met gegevens over oa. de families Walther, De Jong, Riem Vis, Fraterman, Vis, Dijkstra, Beck, Van Kesteren, Goor en Mulder.


Screenshot van website

Parenteel Willekes - www.genealogieonline.nl/parenteel-willekes

Een publicatie door Everlien Salawan Bessie - Liet met gegevens over oa. de families Willekes, Berkhout, Kroesen, Abraham, De Moet, Sanders, Abbenhuis, Van Benthem, Willekes(Wilkens en Jansen.


Screenshot van website

Parenteel Wolf - www.genealogieonline.nl/parenteel-wolf

Een publicatie door Jaap van Tuyll met gegevens over oa. de families Wolf, Flink, De Witte, Wolf(F), Wolfs, Van Tuyll, De Jong, Vogelenzang, Koster en Vogelaar.


Screenshot van website

Parenteel Wolters - www.genealogieonline.nl/parenteel-wolters

Een publicatie door B.J.M. Wolters.


Screenshot van website

Persoonlijke site met de stambomen Wolff, Beernink, Kormeling en Andringa - wolfflow.nl

De historie van Erve Beernink (Lattrop, Overijsel) wordt beschreven, Ook zijn de genealogische gegevens van Jean Wolff (*1761) uit Hadamar (D) en die van Anderinga, Beernink en Kormeling ter beschikking. Van Hengelo Ov oude kaarten en luchtfoto's


Screenshot van website

Reinouds Roots - www.Reinouds.com

Digitaal Stambos mbt de familienaam van Wijk, ruim 1080 personen opgenomen


Screenshot van website

Stambomen - Willemsen - Anneveld en van Keeren - Heerink - www.genealogieonline.nl/stambomen-van-willemsen-anneveld-en-van-keeren ...

Een genealogische publicatie door Aart Willemsen met gegevens over onder andere de families Willemsen, Roelofsen, Anneveld, Jansen, Van Rheede, Heerink, Anneveldt, Nijland en Speijers.


Screenshot van website

Stambomen Dick de Wolf - www.genealogieonline.nl/stambomen-dick-de-wolf

Een genealogische publicatie door Dick de Wolf met gegevens over onder andere de families de Wolf, Robelus, Robles, Groot, Geerlings, Geerligs, Langenberg, Donker, Robert, Kolthek, Koltek.


Screenshot van website

Stambomen van drie families (van) Werkhoven en de familie Sche(e)pens - www.genealogieonline.nl/stamboom-werkhoven-en-scheepens

Een publicatie door Jan Werkhoven met gegevens over oa. de families Werkhoven, van, Werkhoven, Spaan, Scheepens, Dijk, van, Beek, van, Weel, van, Schepens en Schepens.


Screenshot van website

Stambomen Westerhof en Lammers - www.genealogieonline.nl/stambomen-westerhof-en-lammers

Een genealogische publicatie door Wim Westerhof met gegevens over onder andere de families Lammers, Van Kesteren, Oostmeijer, Westerhof, Van Bolhuis, Musch, Jans, Faas en Zuur.


Screenshot van website



Genealogie nieuws