stamboomgids

Familienamen » W

Websites 221 - 230 van 725:

Persoonlijke site met de stambomen Wolff, Beernink, Kormeling en Andringa - wolfflow.nl

De historie van Erve Beernink (Lattrop, Overijsel) wordt beschreven, Ook zijn de genealogische gegevens van Jean Wolff (*1761) uit Hadamar (D) en die van Anderinga, Beernink en Kormeling ter beschikking. Van Hengelo Ov oude kaarten en luchtfoto's


Screenshot van website

Reinouds Roots - www.Reinouds.com

Digitaal Stambos mbt de familienaam van Wijk, ruim 1080 personen opgenomen


Screenshot van website

Stambomen Dick de Wolf - www.genealogieonline.nl/stambomen-dick-de-wolf

Een genealogische publicatie door Dick de Wolf met gegevens over onder andere de families De Wolf, Robelus, Groot, Geerlings, Langenberg, Donker, Robert, Kolthek en Geerligs.


Screenshot van website

Stambomen van drie families (van) Werkhoven en de familie Sche(e)pens - www.genealogieonline.nl/stamboom-werkhoven-en-scheepens

Een publicatie door Jan Werkhoven met gegevens over oa. de families Werkhoven, van, Werkhoven, Spaan, Scheepens, Dijk, van, Beek, van, Weel, van, Schepens en Schepens.


Screenshot van website

Stambomen Westerhof en Lammers - www.genealogieonline.nl/stambomen-westerhof-en-lammers

Een genealogische publicatie door Wim Westerhof met gegevens over onder andere de families Lammers, Van Kesteren, Oostmeijer, Westerhof, Van Bolhuis, Musch, Jans, Faas en Zuur.


Screenshot van website

Stamboom Warchol-Schilder - www.genealogieonline.nl/stamboom-warchol-schilder

Een genealogische publicatie door Wilma Warchol-Schilder met gegevens over onder andere de families Justice, Warchol, Kleuver, Schilder, Nijmeijer, Eilander, Hamilton, Keizer en Langevoort.


Screenshot van website

Stamboom "van der Want" & "van Diemen" & "de Kluizenaar" - stamboom.vdwant.nl

Stamboom "van der Want" & "van Diemen" & "de Kluizenaar"


Screenshot van website

Stamboom Abe - Wanten - www.genealogieonline.nl/stamboom-abe-wanten

Een publicatie door Ghislain Abe met gegevens over oa. de families Abé, Degreef, Abée, Dupont, Philips, Wanten, Chardon, Corijn, Van Opstal en Mawet.


Screenshot van website

Stamboom Adam Wessels - www.genealogieonline.nl/stamboom-adam-wessels

Een publicatie door Wim Wessels met gegevens over oa. de families Wessels, Ardon, Blommers, Van Iwaarden, De Gast, Van Schaik, De Pender, Bolluijt, Van Donselaar en Confurius.


Screenshot van website

Stamboom Adriaen Cornelisz onder den Wijngaert - www.genealogieonline.nl/stamboom-adriaen-cornelisz-onder-den-wijngaert ...

Een publicatie door Johan Bosma met gegevens over oa. de families Polak, Polack, Dijk, van, Tilburg, van, Wyngaert, den, Morel, Polacq, Vinck en Vinck.


Screenshot van website



Genealogie nieuws