stamboomgids

Familienamen » W

Websites 641 - 650 van 771:

Stamboom Wouters (Turnhout/Antwerpen) - www.genealogieonline.nl/stamboom-wouters-turnhout-antwerpen

Een genealogische publicatie door Johan Wouters met gegevens over onder andere de families Hagelaars, Michels, De Beuker, Renders, Wouters, Van Mook, Bax, Peters en Nabbe.


Screenshot van website

Stamboom Wuite - www.genealogieonline.nl/stamboom-wuite

Een publicatie door R.G. Eggink met gegevens over oa. de families Wuite, White, Woyte, De Jong, Drost, Slange, Petter, Dam, De Jonge en Heite.


Screenshot van website

Stamboom Wulgaert - www.genealogieonline.nl/stamboom-wulgaert

Een publicatie door Jurgen Wulgaert met gegevens over oa. de families Wulgaert, Lippens, Welvaert, Van Hecke, Bruggeman, Van de Velde, Claeys, Van Hulse, Arens en Acke.


Screenshot van website

Stamboom Wyndaele - www.genealogieonline.nl/stamboom-wyndaele

A genealogical publication by Willy Wyndaele with information about, among others, the families Wyndaele, Vannerom, Wyndaele (Van Wijnendael), Moestermans, Tulkens, Wyndaele (Van Wijnendaele), Wyndaele (Wijnendael), Carlier and Van Vlodorp.


Screenshot van website

Stamboominformatie Wolbers - www.genealogieonline.nl/stamboominformatie-wolbers

Een genealogische publicatie door Harry Wolbers met gegevens over onder andere de families Kiers, Wolbers, Hidding, Smit, Nijenbanning, Kruimink, Jansen, Vleems en IJdens.


Screenshot van website

Stamboompagina Sake Wagenaar - www.sakewagenaar.nl

Families Wagenaar, De Haan, Van der Meulen, Luimstra (Friesland).


Screenshot van website

Stammbaum Wolters/Wouters - www.genealogieonline.nl/stammbaum-wolters-wouters

A genealogical publication by Bastian Wilmsen with information about, among others, the families Klumpen, Blomen, Schmedders, Wolters, Vallen, Windbergs, Hermans, Bloemen and De Bijl.


Screenshot van website

Stamreeks van de Water - home.planet.nl/~jlafeber/stamreeksvandeWater.html

stamreeks van de Water (van Laurens tot Anna Naomie)


Screenshot van website

Stamreeks Victoria Wilhelmina Warrens - www.genealogieonline.nl/stamreeks-victoria-wilhelmina-warrens

Een publicatie door B. van Os.


Screenshot van website

Stamreeks Wever - www.genealogieonline.nl/stamreeks-wever

De stamreeks van de familie Wever is samengesteld door P.J.M. Zuidweg.


Screenshot van website



Genealogie nieuws