stamboomgids

Familienamen » W

Websites 611 - 620 van 761:

Stamboom Woldringh - www.genealogieonline.nl/stamboom-woldringh

Een genealogische publicatie door Ir. Willem J.H. Woldringh met gegevens over onder andere de families Zwaneveld, Boerema, Woldringh, Bison, Vos, Klootsema, Veen, Van der Molen en Norder.


Screenshot van website

Stamboom Wolf - www.genealogieonline.nl/stamboom-wolf

Een publicatie door J.H.Wolf met gegevens over oa. de families Wolf, Boer, Nijhof, Ulrich, Blomsma, Krul, Lubbers, Baals, Wolters en Jonkers.


Screenshot van website

Stamboom Wolf - www.genealogieonline.nl/stamboom-peter-wolf

Een genealogische publicatie door Peter Wolf met gegevens over onder andere de families Wolfs, Bolstier, Van Dijkhuizen, Van Driel, Schouten, De Koning, Wolf, Van Genderen en Kalf.


Screenshot van website

Stamboom Wolfering - www.genealogieonline.nl/stamboom-wolfering

Een publicatie door B. Wolfering met gegevens over oa. de families Zappe, Gro├če Schwiep, Wolfering, Wernery, Thor Swiepe, Michels, Wolfering Gr. Rensing, Wermer, Swiep en Wolferink.


Screenshot van website

Stamboom Wolffensperger - www.genealogieonline.nl/stamboom-wolffensperger

Een publicatie door F. van Leeuwen met gegevens over oa. de families Wolffensperger, Ottevanger (OTTERVANGER), Ottevanger, Baggerman, Bruijnis, Wolff, Van Tiel, Van Elmendorp, Schaeffer en De Jonge.


Screenshot van website

Stamboom Wollaert - www.pietwoll.bewoner.antwerpen.be

De webstek van Piet Wollaert.


Screenshot van website

Stamboom Wols - www.genealogieonline.nl/stamboom-wols

Een publicatie door R.V. Wols met gegevens over oa. de families Wols, Wolfs, Coijman, Baars, De Penning, Van Waerthuijsen, Van Driel, Bosman, De Jong en Broere.


Screenshot van website

Stamboom Wolsing - www.genealogieonline.nl/stamboom-wolsing

Een publicatie door Barend Wolsing met gegevens over oa. de families Wolsing, Bolder, Heinst, Wolsinck, Hansen, Wolsink, Verheggen, Loeters en Loeters.


Screenshot van website

Stamboom Woltering - www.genealogieonline.nl/stamboom-woltering

Een publicatie door G. Woltering met gegevens over oa. de families Overvoorde, Jansen, Jansens, Brevet, Weststrate, Buchner, Hamelink, Vink, Van Overvoorden en Janssen.


Screenshot van website

Stamboom Wolters - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-wolters

Een genealogische publicatie door Willem Arts met gegevens over onder andere de families Wolters, Louwers, Thissen, Vanrooij, Verbeek, Arts, Sleddens, Ruigrok en Heijden.


Screenshot van website



Genealogie nieuws