stamboomgids

Familienamen » W

Websites 581 - 590 van 761:

Stamboom Willemsen-Barendsma - www.genealogieonline.nl/stamboom-willemsen-barendsma

Een publicatie door Ellen Daugherty-Willemsen met gegevens over oa. de families Bestman, Visbeen, Seijmonsbergen, Willemsen, Kalle, De Vries, Melissant, Vahrmeijer, Guldemeester en Lautenbach.


Screenshot van website

Stamboom Wils-Goossens - www.genealogieonline.nl/stamboom-wils-goossens

Een publicatie door Nicky Wils met gegevens over oa. de families Wils, Breugelmans, Smets, Van Gompel, Goossens, Peeters, Janssens, Vosters, Smits en Jacobs.


Screenshot van website

Stamboom Wim Westphaal - www.genealogieonline.nl/stamboom-wim-westphaal

A genealogical publication by Wim Westphaal with information about, among others, the families Waeghe, Keijmel, Wage, Westphal, Jansen, Minnaert, De Ruijter, Du Fosse and Baute.


Screenshot van website

Stamboom Windemuller / Windmöller D / NL / USA - www.genealogieonline.nl/stamboom-windemuller

Een genealogische publicatie door Maarten Windemuller met gegevens over onder andere de families Windmller, Lasonder, Windemuller, Bello, Willink, Van Oeveren, Windemller, Ter Meulen en Cost.


Screenshot van website

Stamboom Winkelhorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-winkelhorst

Een publicatie door Marc Winkelhorst met gegevens over oa. de families , , , , .


Screenshot van website

Stamboom Winkens - www.genealogieonline.nl/stamboom-winkens

Een publicatie door F.J.L. Winkens met gegevens over oa. de families Winckens, Winkens, Ritzen, David, Flohr, Smits, Notermans, Cremers, Paters en Peters.


Screenshot van website

Stamboom Winter - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-winter

Een publicatie door Sandra Winter met gegevens over oa. de families Snoeij, Winter, Halff, Buquet, Van der Horst, Van den Wijngaarden, Van den Bergh, Goudriaan, Van Vlijmen en De Zanger.


Screenshot van website

Stamboom Winter - www.genealogieonline.nl/familiestamboom-winter

Een publicatie door Martin de Reuver met gegevens over oa. de families Winter, Aarsen, De Vries, De Reuver, Walsmit, , .


Screenshot van website

Stamboom Winters - www.genealogieonline.nl/stamboom-winters

Een publicatie door J.R. Winters met gegevens over oa. de families Van de Schootbrugge, Wierda, Wittingen, Manden, Pieterson, Docter, Winter, Van Hooren, Wepse (Ook Van Ommen) en Brummel.


Screenshot van website

Stamboom Winters - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-winters

Een publicatie door K.F. Jansink met gegevens over oa. de families Winters, Hofstede, Pot, Hemink, Ter Avest, Bellers, Te Koppele, Focht, Koenderink en Geerdink.


Screenshot van website



Genealogie nieuws