stamboomgids

Familienamen » W

Websites 581 - 590 van 766:

Stamboom Willemse - www.genealogieonline.nl/stamboom-willemse

Een publicatie door Anita Willemse met gegevens over oa. de families Ruitenbach, Van Diermen, Thierens, De Man, Donker Curtius, Welsch, Ballintijn, Van Gelderen, Van den Dobbelsteen en Schuld.


Screenshot van website

Stamboom Willemsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-willemsen

Een publicatie door J.W. Willemsen met gegevens over oa. de families De Boer, Bosma, Willemsen, Oudbier, Weppelink, Meijrink, Dobbenberg, Postma, Weltman en Van der Worp.


Screenshot van website

Stamboom Willemsen - www.genealogieonline.nl/willemsen-stamboom

Een publicatie door Rob Willemsen met gegevens over oa. de families Willemsen, Van de Vooren, Jager, Karman, Van Gent, Hendriks, Van den Broek, Bouwman en Bouwman.


Screenshot van website

Stamboom Willemsen - Anneveld en van Keeren - Heerink - www.genealogieonline.nl/stamboom-willemsen-anneveld-van-keeren-heerink ...Nieuw!

Een genealogische publicatie door Aart Willemsen met gegevens over onder andere de families Willemsen, Roelofsen, Anneveld, Jansen, Van Rheede, Heerink, Anneveldt, Nijland en Speijers.


Screenshot van website

Stamboom Willemsen Malden - www.genealogieonline.nl/stamboom-willemsen-malden

Een publicatie door Annelies Jacobs met gegevens over oa. de families Benthum Van, Arts, Willemsen, Boelders, Dibbets, Janssen, Gommers, Jacobs en Jacobs.


Screenshot van website

Stamboom Willemsen-Barendsma - www.genealogieonline.nl/stamboom-willemsen-barendsma

Een publicatie door Ellen Daugherty-Willemsen met gegevens over oa. de families Bestman, Visbeen, Seijmonsbergen, Willemsen, Kalle, De Vries, Melissant, Vahrmeijer, Guldemeester en Lautenbach.


Screenshot van website

Stamboom Wils-Goossens - www.genealogieonline.nl/stamboom-wils-goossens

Een publicatie door Nicky Wils met gegevens over oa. de families Wils, Breugelmans, Smets, Van Gompel, Goossens, Peeters, Janssens, Vosters, Smits en Jacobs.


Screenshot van website

Stamboom Wim Westphaal - www.genealogieonline.nl/stamboom-wim-westphaal

A genealogical publication by Wim Westphaal with information about, among others, the families Waeghe, Keijmel, Wage, Westphal, Jansen, Minnaert, De Ruijter, Du Fosse and Baute.


Screenshot van website

Stamboom Windemuller / Windmöller D / NL / USA - www.genealogieonline.nl/stamboom-windemuller

Een genealogische publicatie door Maarten Windemuller met gegevens over onder andere de families Windmller, Lasonder, Windemuller, Bello, Willink, Van Oeveren, Windemller, Ter Meulen en Cost.


Screenshot van website

Stamboom Winkelhorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-winkelhorst

Een publicatie door Marc Winkelhorst met gegevens over oa. de families , , , , .


Screenshot van website



Genealogie nieuws