stamboomgids

Familienamen » W

Websites 581 - 590 van 746:

Stamboom Wissekerke - www.genealogieonline.nl/stamboom-wissekerke

Een publicatie door J. Wissekerke met gegevens over oa. de families Wissekerke, Wiskerke, Wiskerke Zeeland Nederland, Griep, Butzeraan, Bouterse, Vroegop, Westveer, Blok en Fokke.


Screenshot van website

Stamboom Wissenburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-wissenburg

Een genealogische publicatie door Marco Wissenburg met gegevens over onder andere de families Wissenburg, Witsenburg, Koene, Frissen, Tetteroo, Witsenburg van, Witsenburch van, Witzenburg en Merx.


Screenshot van website

Stamboom Wit en andere families West-Friesland - www.genealogieonline.nl/stamboom-wit

Een publicatie door Ben Wit met gegevens over oa. de families Wit, Stipriaan, Van, Keesman, Bakker, Smit, Kooij, Graaf, De, Groot en Groot.


Screenshot van website

Stamboom Withagen - www.genealogieonline.nl/stamboom-withagen

Een publicatie door Wout Withagen met gegevens over oa. de families Withagen, Beuse, Smeenk, Tuitert, Brinkman, Bronswijk, Bokhoeve, Rakers, Hoefman en Van de Belt.


Screenshot van website

Stamboom Witjes - www.genealogieonline.nl/stamboom-witjes

Een genealogische publicatie door Willem Saaij met gegevens over onder andere de families Witjes, Visser, Gal, Bosman, Timmerman, Lenting, Meijer, Van Kippersluis en Nijland.


Screenshot van website

Stamboom Witjes Cuervo - www.genealogieonline.nl/stamboom-witjes-cuervo

Een genealogische publicatie door Sjors Witjes met gegevens over onder andere de families Witjes, Driel, Van, Cuervo, Calvo Torres, Geurtz, Loeff, Llamosa, Calvo en Loeffen.


Screenshot van website

Stamboom Witkam - www.genealogieonline.nl/stamboom-witkam

Een publicatie door Jolene Witkam met gegevens over oa. de families Minderman, Lugtenburg, Looijen, Nieuwland, Gieben, Keizer, Jung, De die le Clercq, Gemser en Jansen.


Screenshot van website

Stamboom Witkamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-witkamp

Een genealogische publicatie door Leo Witkamp met gegevens over onder andere de families Witkamp, Witkam, Fokkens, Van Dam, Van Konijnenburg, Van der Velde, Van Wieringen, Kersen en Butzelaar.


Screenshot van website

Stamboom Witkamp en Driehuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-witkamp-en-driehuis

Een genealogische publicatie door Nico Witkamp met gegevens over onder andere de families Driehuis, Witkamp, Meuwese, Driehuijs, Hanepen, Mark, Groot, Buiteman en Haanepen.


Screenshot van website

Stamboom Witkamp/Lauwrier - www.genealogieonline.nl/stamboom-witkamp-lauwrier

Een genealogische publicatie door Angela met gegevens over onder andere de families Witkamp, Van de Velde, Tilders, Lauwrier, Diepenhorst, Meeuws, Laurier, Van Berlo en De Rooij.


Screenshot van website



Genealogie nieuws