stamboomgids

Familienamen » W

Websites 591 - 600 van 735:

Stamboom Wolfering - www.genealogieonline.nl/stamboom-wolfering

Een publicatie door B. Wolfering met gegevens over oa. de families Zappe, Gro├če Schwiep, Wolfering, Wernery, Thor Swiepe, Michels, Wolfering Gr. Rensing, Wermer, Swiep en Wolferink.


Screenshot van website

Stamboom Wolffensperger - www.genealogieonline.nl/stamboom-wolffensperger

Een publicatie door F. van Leeuwen met gegevens over oa. de families Wolffensperger, Ottevanger (OTTERVANGER), Ottevanger, Baggerman, Bruijnis, Wolff, Van Tiel, Van Elmendorp, Schaeffer en De Jonge.


Screenshot van website

Stamboom Wollaert - www.pietwoll.bewoner.antwerpen.be

De webstek van Piet Wollaert.


Screenshot van website

Stamboom Wols - www.genealogieonline.nl/stamboom-wols

Een publicatie door R.V. Wols met gegevens over oa. de families Wols, Wolfs, Coijman, Baars, De Penning, Van Waerthuijsen, Van Driel, Bosman, De Jong en Broere.


Screenshot van website

Stamboom Wolsing - www.genealogieonline.nl/stamboom-wolsing

Een publicatie door Barend Wolsing met gegevens over oa. de families Wolsing, Bolder, Heinst, Wolsinck, Hansen, Wolsink, Verheggen, Loeters en Loeters.


Screenshot van website

Stamboom Woltering - www.genealogieonline.nl/stamboom-woltering

Een publicatie door G. Woltering met gegevens over oa. de families Overvoorde, Jansen, Jansens, Brevet, Weststrate, Buchner, Hamelink, Vink, Van Overvoorden en Janssen.


Screenshot van website

Stamboom Wolters - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-wolters

Een genealogische publicatie door Willem Arts met gegevens over onder andere de families Wolters, Louwers, Thissen, Vanrooij, Verbeek, Arts, Sleddens, Ruigrok en Heijden.


Screenshot van website

Stamboom Wolters uit Velden - www.genealogieonline.nl/stamboom-wolters

Een publicatie door Manfred Stasz met gegevens over oa. de families Wolters, Van der Haghen, Crijnen, Stappers, Maas, Mollen, Heldens, Lommen, Mulders en Van der Sterren.


Screenshot van website

Stamboom Woltjer - www.genealogieonline.nl/stamboom-woltjer

Een publicatie door Martin Groot met gegevens over oa. de families Jans, Woltjer, Steen, Raspe, Jansen, Boelen, Pathuis, Freriks, Strating en Hindriks.


Screenshot van website

Stamboom Wolvers - www.genealogieonline.nl/stamboom-wolvers

Een publicatie door E. Wolvers met gegevens over oa. de families Wolvers, Terraneo, Van Leeuwen, Van der Meer, Van Dijk, Turk, Otto, Bouwmeester, Blom en Van Hogenes.


Screenshot van website



Genealogie nieuws