stamboomgids

Familienamen » W

Websites 591 - 600 van 717:

Stamboom Woudenberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-woudenberg

Een publicatie door Henk van der Voorden met gegevens over oa. de families Woudenberg, Van Woudenberg, Schouten, De Kruijk, Straetemans, De Landmeter, Van der Zijden, Van den Hoek, Van der Voorden en Huizer.

Screenshot van website

Stamboom Woudenberg-Versluis - www.genealogieonline.nl/stamboom-woudenberg-versluis

Een publicatie door Jos Woudenberg met gegevens over oa. de families Van Ettinger, Bosgraaf, Van Woudenberg, Woudenberg, De Munter, De Koning, Versluis, Van Klei, Bakker en Kientz.

Screenshot van website

Stamboom Woudsma - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-woudsma

Een publicatie door Jaap Woudsma met gegevens over oa. de families De Raad, Velting, Woudsma, Raad, Nijboer, Rozema, De Ruiter, Smit en Smit.

Screenshot van website

Stamboom Wouters - www.genealogieonline.nl/stamboom-wouters

Een publicatie door R. Wouters met gegevens over oa. de families Wouters, Wouterse, De Visser, Van der Staal, Tissink, Geijsels, Adamse, Maljaars, Roelse en Jansen.

Screenshot van website

Stamboom Wuite - www.genealogieonline.nl/stamboom-wuite

Een publicatie door R.G. Eggink met gegevens over oa. de families Wuite, White, Woyte, De Jong, Drost, Slange, Petter, Dam, De Jonge en Heite.

Screenshot van website

Stamboom Wulgaert - www.genealogieonline.nl/stamboom-wulgaert

Een publicatie door Jurgen Wulgaert met gegevens over oa. de families Wulgaert, Lippens, Welvaert, Van Hecke, Bruggeman, Van de Velde, Claeys, Van Hulse, Arens en Acke.

Screenshot van website

Stamboominformatie Wolbers - www.genealogieonline.nl/stamboominformatie-wolbers

Een genealogische publicatie door Harry Wolbers met gegevens over onder andere de families Wolbers, Jalving, Stevens, Kruimink, Nijkoops, Gravers, Wiggerink, Berends en Kiers.

Screenshot van website

Stamboompagina Sake Wagenaar - www.sakewagenaar.nl

Families Wagenaar, De Haan, Van der Meulen, Luimstra (Friesland).

Screenshot van website

Stamreeks van de Water - home.planet.nl/~jlafeber/stamreeksvandeWater.html

stamreeks van de Water (van Laurens tot Anna Naomie)

Screenshot van website

Stamreeks Victoria Wilhelmina Warrens - www.genealogieonline.nl/stamreeks-victoria-wilhelmina-warrens

Een publicatie door B. van Os.

Screenshot van website



Genealogie nieuws