stamboomgids

Familienamen » W

Websites 591 - 600 van 725:

Stamboom Wolters - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-wolters

Een genealogische publicatie door Willem Arts met gegevens over onder andere de families Wolters, Louwers, Thissen, Vanrooij, Verbeek, Arts, Sleddens, Ruigrok en Heijden.


Screenshot van website

Stamboom Wolters uit Velden - www.genealogieonline.nl/stamboom-wolters

Een publicatie door Manfred Stasz met gegevens over oa. de families Wolters, Van der Haghen, Crijnen, Stappers, Maas, Mollen, Heldens, Lommen, Mulders en Van der Sterren.


Screenshot van website

Stamboom Woltjer - www.genealogieonline.nl/stamboom-woltjer

Een publicatie door Martin Groot met gegevens over oa. de families Jans, Woltjer, Steen, Raspe, Jansen, Boelen, Pathuis, Freriks, Strating en Hindriks.


Screenshot van website

Stamboom Wolvers - www.genealogieonline.nl/stamboom-wolvers

Een publicatie door E. Wolvers met gegevens over oa. de families Wolvers, Terraneo, Van Leeuwen, Van der Meer, Van Dijk, Turk, Otto, Bouwmeester, Blom en Van Hogenes.


Screenshot van website

Stamboom Wonder - www.genealogieonline.nl/stamboom-wonder

Een genealogische publicatie door Aris Schellinkhout met gegevens over onder andere de families Wonder, Over, Van Twisk, Slagter, Laan, Groot, Cornelis, Gootjes en Kos.


Screenshot van website

Stamboom Wonink - www.genealogieonline.nl/stamboom-wonink

Een publicatie door P.Heres met gegevens over oa. de families Rorije, Boeve, Regterschot, Veldkamp, Van de Wetering, Steenbergen, Wonink, Eilander, Van Petersen en Fiks.


Screenshot van website

Stamboom Wouda - www.genealogieonline.nl/stamboom-wouda

Een publicatie door Bert Hemrika met gegevens over oa. de families Wouda, Heukels, Soet, Verbeek, Ritsma, Hotzes, Kuipers, Vries De, Doeckes en Jong De.


Screenshot van website

Stamboom Woudenberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-woudenberg

Een publicatie door Henk van der Voorden met gegevens over oa. de families Woudenberg, Van Woudenberg, Schouten, De Kruijk, Straetemans, De Landmeter, Van der Zijden, Van den Hoek, Van der Voorden en Huizer.


Screenshot van website

Stamboom Woudenberg-Versluis - www.genealogieonline.nl/stamboom-woudenberg-versluis

Een publicatie door Jos Woudenberg met gegevens over oa. de families Van Ettinger, Bosgraaf, Van Woudenberg, Woudenberg, De Munter, De Koning, Versluis, Van Klei, Bakker en Kientz.


Screenshot van website

Stamboom Woudsma - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-woudsma

Een publicatie door Jaap Woudsma met gegevens over oa. de families De Raad, Velting, Woudsma, Raad, Nijboer, Rozema, De Ruiter, Smit en Smit.


Screenshot van website



Genealogie nieuws