stamboomgids

Familienamen » W

Websites 571 - 580 van 716:

Stamboom Witte - www.genealogieonline.nl/familie-witte-stamboom

Een publicatie door Peter Witte met gegevens over oa. de families Witte, Zijm, Smit, Bakker, Verberne, Hin, Kuip, Maas, Dijt en Hopman.

Screenshot van website

Stamboom Witterig / Wittering - www.genealogieonline.nl/stamboom-witterig-wittering

Een publicatie door H. Poelman met gegevens over oa. de families Hindriks, Schipper, Wittering, Norder, Hindriks ( Hendriks), Haak, Van Wijk, Witterig, Nieboer en Hindriks (Hendriks).

Screenshot van website

Stamboom Witteveen - www.genealogieonline.nl/stamboom-witteveen

Een genealogische publicatie door Marinus Witteveen met gegevens over onder andere de families Witteveen, Hendrik en Jacoba Alexandra Maria.

Screenshot van website

Stamboom Woerden - www.genealogieonline.nl/stamboom-woerden

Een publicatie door Joost Woerden met gegevens over oa. de families Woerden, Woerde, Van der Loo, Dal, Van der Klei, Tielen Tiele, Van der Aar, , en .

Screenshot van website

Stamboom Wolberink Hagedoorn - www.genealogieonline.nl/stamboom-wolberink-hagedoorn

Een publicatie door H. Wolberink met gegevens over oa. de families Hagedoorn, Wolberink, Engelbertink, Steenhof Lessink, Mensink, Smeijers, Nolte, Steenhof, Weuste en Bartelink.

Screenshot van website

Stamboom Woldinga-Smit - www.genealogieonline.nl/stamboom-woldinga-smit

Een publicatie door M. Woldinga met gegevens over oa. de families Vader, Woldinga, Barger, Smit, Kraakman, Veldkamp, Blankendaal, Groothuizen, Essink en Heslinga.

Screenshot van website

Stamboom Wolf - www.genealogieonline.nl/stamboom-wolf

Een publicatie door J.H.Wolf met gegevens over oa. de families Wolf, Boer, Nijhof, Ulrich, Blomsma, Krul, Lubbers, Baals, Wolters en Jonkers.

Screenshot van website

Stamboom Wolfering - www.genealogieonline.nl/stamboom-wolfering

Een publicatie door B. Wolfering met gegevens over oa. de families Zappe, Gro├če Schwiep, Wolfering, Wernery, Thor Swiepe, Michels, Wolfering Gr. Rensing, Wermer, Swiep en Wolferink.

Screenshot van website

Stamboom Wolffensperger - www.genealogieonline.nl/stamboom-wolffensperger

Een publicatie door F. van Leeuwen met gegevens over oa. de families Wolffensperger, Ottevanger (OTTERVANGER), Ottevanger, Baggerman, Bruijnis, Wolff, Van Tiel, Van Elmendorp, Schaeffer en De Jonge.

Screenshot van website

Stamboom Wollaert - www.pietwoll.bewoner.antwerpen.be

De webstek van Piet Wollaert.

Screenshot van website



Genealogie nieuws