stamboomgids

Familienamen » W

Websites 571 - 580 van 744:

Stamboom Wim Westphaal - www.genealogieonline.nl/stamboom-wim-westphaal

A genealogical publication by Wim Westphaal with information about, among others, the families Waeghe, Keijmel, Wage, Westphal, Jansen, Minnaert, De Ruijter, Du Fosse and Baute.


Screenshot van website

Stamboom Windemuller / Windmöller D / NL / USA - www.genealogieonline.nl/stamboom-windemuller

Een genealogische publicatie door Maarten Windemuller met gegevens over onder andere de families Windmller, Lasonder, Windemuller, Bello, Willink, Van Oeveren, Windemller, Ter Meulen en Cost.


Screenshot van website

Stamboom Winkelhorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-winkelhorst

Een publicatie door Marc Winkelhorst met gegevens over oa. de families , , , , .


Screenshot van website

Stamboom Winkens - www.genealogieonline.nl/stamboom-winkens

Een publicatie door F.J.L. Winkens met gegevens over oa. de families Winckens, Winkens, Ritzen, David, Flohr, Smits, Notermans, Cremers, Paters en Peters.


Screenshot van website

Stamboom Winter - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-winter

Een publicatie door Sandra Winter met gegevens over oa. de families Snoeij, Winter, Halff, Buquet, Van der Horst, Van den Wijngaarden, Van den Bergh, Goudriaan, Van Vlijmen en De Zanger.


Screenshot van website

Stamboom Winter - www.genealogieonline.nl/familiestamboom-winter

Een publicatie door Martin de Reuver met gegevens over oa. de families Winter, Aarsen, De Vries, De Reuver, Walsmit, , .


Screenshot van website

Stamboom Winters - www.genealogieonline.nl/stamboom-winters

Een publicatie door J.R. Winters met gegevens over oa. de families Van de Schootbrugge, Wierda, Wittingen, Manden, Pieterson, Docter, Winter, Van Hooren, Wepse (Ook Van Ommen) en Brummel.


Screenshot van website

Stamboom Winters - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-winters

Een publicatie door K.F. Jansink met gegevens over oa. de families Winters, Hofstede, Pot, Hemink, Ter Avest, Bellers, Te Koppele, Focht, Koenderink en Geerdink.


Screenshot van website

Stamboom Winterswijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-winterswijk

Een publicatie door Nico van Gogh met gegevens over oa. de families Winterswijk, Paul, Van Vliet, De Jong, Blom, Van Dorp, Noordhoek, Klapwijk, Van der Waal en Ophorst.


Screenshot van website

Stamboom Wissekerke - www.genealogieonline.nl/stamboom-wissekerke

Een publicatie door J. Wissekerke met gegevens over oa. de families Wissekerke, Wiskerke, Wiskerke Zeeland Nederland, Griep, Butzeraan, Bouterse, Vroegop, Westveer, Blok en Fokke.


Screenshot van website



Genealogie nieuws