stamboomgids

Familienamen » W

Websites 571 - 580 van 738:

Stamboom Winters - www.genealogieonline.nl/stamboom-winters

Een publicatie door J.R. Winters met gegevens over oa. de families Van de Schootbrugge, Wierda, Wittingen, Manden, Pieterson, Docter, Winter, Van Hooren, Wepse (Ook Van Ommen) en Brummel.


Screenshot van website

Stamboom Winters - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-winters

Een publicatie door K.F. Jansink met gegevens over oa. de families Winters, Hofstede, Pot, Hemink, Ter Avest, Bellers, Te Koppele, Focht, Koenderink en Geerdink.


Screenshot van website

Stamboom Winterswijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-winterswijk

Een publicatie door Nico van Gogh met gegevens over oa. de families Winterswijk, Paul, Van Vliet, De Jong, Blom, Van Dorp, Noordhoek, Klapwijk, Van der Waal en Ophorst.


Screenshot van website

Stamboom Wissekerke - www.genealogieonline.nl/stamboom-wissekerke

Een publicatie door J. Wissekerke met gegevens over oa. de families Wissekerke, Wiskerke, Wiskerke Zeeland Nederland, Griep, Butzeraan, Bouterse, Vroegop, Westveer, Blok en Fokke.


Screenshot van website

Stamboom Wit en andere families West-Friesland - www.genealogieonline.nl/stamboom-wit

Een publicatie door Ben Wit met gegevens over oa. de families Wit, Stipriaan, Van, Keesman, Bakker, Smit, Kooij, Graaf, De, Groot en Groot.


Screenshot van website

Stamboom Withagen - www.genealogieonline.nl/stamboom-withagen

Een publicatie door Wout Withagen met gegevens over oa. de families Withagen, Beuse, Smeenk, Tuitert, Brinkman, Bronswijk, Bokhoeve, Rakers, Hoefman en Van de Belt.


Screenshot van website

Stamboom Witjes - www.genealogieonline.nl/stamboom-witjes

Een genealogische publicatie door Willem Saaij met gegevens over onder andere de families Witjes, Visser, Gal, Bosman, Timmerman, Lenting, Meijer, Van Kippersluis en Nijland.


Screenshot van website

Stamboom Witjes Cuervo - www.genealogieonline.nl/stamboom-witjes-cuervo

Een genealogische publicatie door Sjors Witjes met gegevens over onder andere de families Witjes, Driel, Van, Cuervo, Calvo Torres, Geurtz, Loeff, Llamosa, Calvo en Loeffen.


Screenshot van website

Stamboom Witkam - www.genealogieonline.nl/stamboom-witkam

Een publicatie door Jolene Witkam met gegevens over oa. de families Minderman, Lugtenburg, Looijen, Nieuwland, Gieben, Keizer, Jung, De die le Clercq, Gemser en Jansen.


Screenshot van website

Stamboom Witkamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-witkamp

Een genealogische publicatie door Leo Witkamp met gegevens over onder andere de families Witkamp, Witkam, Fokkens, Van Dam, Van Konijnenburg, Van der Velde, Van Wieringen, Kersen en Butzelaar.


Screenshot van website



Genealogie nieuws