stamboomgids

Familienamen » W

Websites 571 - 580 van 726:

Stamboom Witjes Cuervo - www.genealogieonline.nl/stamboom-witjes-cuervo

Een genealogische publicatie door Sjors Witjes met gegevens over onder andere de families Witjes, Driel, Van, Cuervo, Calvo Torres, Geurtz, Loeff, Llamosa, Calvo en Loeffen.


Screenshot van website

Stamboom Witkam - www.genealogieonline.nl/stamboom-witkam

Een publicatie door Jolene Witkam met gegevens over oa. de families Minderman, Lugtenburg, Looijen, Nieuwland, Gieben, Keizer, Jung, De die le Clercq, Gemser en Jansen.


Screenshot van website

Stamboom Witkamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-witkamp

Een genealogische publicatie door Leo Witkamp met gegevens over onder andere de families Witkamp, Witkam, Fokkens, Van Dam, Van Konijnenburg, Van der Velde, Van Wieringen, Kersen en Butzelaar.


Screenshot van website

Stamboom Witkamp en Driehuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-witkamp-en-driehuis

Een genealogische publicatie door Nico Witkamp met gegevens over onder andere de families Driehuis, Witkamp, Meuwese, Driehuijs, Hanepen, Mark, Groot, Buiteman en Haanepen.


Screenshot van website

Stamboom Witkamp/Lauwrier - www.genealogieonline.nl/stamboom-witkamp-lauwrier

Een genealogische publicatie door Angela met gegevens over onder andere de families Witkamp, Van de Velde, Tilders, Lauwrier, Diepenhorst, Meeuws, Laurier, Van Berlo en De Rooij.


Screenshot van website

Stamboom Witmer - www.genealogieonline.nl/stamboom-witmer

Een publicatie door H.L. Witmer met gegevens over oa. de families Hansma, Witmer, Bruining, Nederveen, Storm, Wevers, De Boer, Jongejan, Boonacker en Van Helden.


Screenshot van website

Stamboom Witte - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-witte

Een publicatie door A. Witte met gegevens over oa. de families Witte, Heijboer, Florussen, Cornelissen, Overdulve, Haak, Geluk, Schuitvlot, Douw en De Jager.


Screenshot van website

Stamboom Witte - www.genealogieonline.nl/familie-witte-stamboom

Een publicatie door Peter Witte met gegevens over oa. de families Witte, Zijm, Smit, Bakker, Verberne, Hin, Kuip, Maas, Dijt en Hopman.


Screenshot van website

Stamboom Witterig / Wittering - www.genealogieonline.nl/stamboom-witterig-wittering

Een publicatie door H. Poelman met gegevens over oa. de families Hindriks, Schipper, Wittering, Norder, Hindriks ( Hendriks), Haak, Van Wijk, Witterig, Nieboer en Hindriks (Hendriks).


Screenshot van website

Stamboom Witteveen - www.genealogieonline.nl/stamboom-witteveen

Een genealogische publicatie door Marinus Witteveen met gegevens over onder andere de families Witteveen, Hendrik en Jacoba Alexandra Maria.


Screenshot van website



Genealogie nieuws