stamboomgids

Familienamen » W

Websites 551 - 560 van 749:

Stamboom Wilbrink - www.genealogieonline.nl/wilbrink-stamboom

Een publicatie door Nadeesh Wilbrink met gegevens over oa. de families Wilbrink, Vlist, Rossum, Hogenbirk, Hardeman, Spanhake, Beneke, Bartels, Subritzky en K”hler.


Screenshot van website

Stamboom Wildeboer uit Wijhe - wildeboer.tribalpages.com

Onderzoek naar familie van meester chirurgijn Claes Wildeboer uit Wijhe.


Screenshot van website

Stamboom Wilderink - www.genealogieonline.nl/stamboom-wilderink

Een genealogische publicatie door Gerrit Wilderink met gegevens over onder andere de families Wilderink, Weldring, Wildering, Rolsma, Verhulst, Welderink, Storm, De Vries en Sloot.


Screenshot van website

Stamboom Willaert-Wendt - www.genealogieonline.nl/stamboom-willaert-wendt

Een publicatie door Erik Willaert met gegevens over oa. de families Willaert, Deprez, Engels, Vandenbulcke, Vanhooren, Capelle, Baeten, Kesteloot, Bruneel en Packet.


Screenshot van website

Stamboom Willard - www.genealogieonline.nl/stamboom-willard

Een publicatie door Wim Willard met gegevens over oa. de families Majoor, Willard, Smit, Bakker, Vos, Calis, Brouwer, De Jong en De Jong.


Screenshot van website

Stamboom Wille-Schumann - www.genealogieonline.nl/stamboom-wille-schumann

Een publicatie door Wille met gegevens over oa. de families De Wolf, De Rop, Macharis, Beeckman, Moens, De Gols, Meert, Van Nuffel, Cooreman en Van der Meersche.


Screenshot van website

Stamboom Willegen - www.genealogieonline.nl/stamboom_willegen

Gegevens over oa. de families Van Willigen, Morel, Haax, Van der Valk, Dué, Pruckmüller, Bongaards, De Riet, Van den Akker en Rutten.


Screenshot van website

Stamboom Willegers - www.genealogieonline.nl/stamboom-willegers

Een publicatie door Hans Jordans met gegevens over oa. de families Kostermans, Willegers, Andriessen, De Bruijn, Schetters, Schillemans, Jordans, De Nijs, .


Screenshot van website

Stamboom Willems - www.genealogieonline.nl/willems-stamboom

Een publicatie door Ben Willems met gegevens over oa. de families Kalff, Willems, Boselie, Van Drunen, Beeks, Lemnius, De Groot, Frederik, Blaset en Smetsers.


Screenshot van website

Stamboom Willems - www.genealogieonline.nl/stamboom-willems

Een publicatie door Leo Huijbers met gegevens over oa. de families Willems, Best De, Schreven, Jansen, Huijbers, Jans, Sambeek Van, Klabbers, Breugel Van en Smits.


Screenshot van website



Genealogie nieuws