stamboomgids

Familienamen » W

Websites 521 - 530 van 767:

Stamboom Weterings - www.genealogieonline.nl/stamboom-weterings

Een publicatie door Marije de Haan-Weterings met gegevens over oa. de families Zonneveld, De Reus, Hopman, Duijn, Schaal, Wittebrood, Weterings, Ranzijn, Calis en Borrenberg.


Screenshot van website

Stamboom Weterman - www.genealogieonline.nl/stamboom-weterman

Een genealogische publicatie door Ans Weterman met gegevens over onder andere de families Weterman, Hagen, Michies, Berendsen, Brinkhof, Klomp, Vonk, Bourgonje en V.d. Schepop.


Screenshot van website

Stamboom Wetzel Internationaal - wetzel.voorouders.net

Dit is zijn de familie namen uit mijn stamboom, Wetzel en Monfils


Screenshot van website

Stamboom Wever - www.genealogieonline.nl/stamboom-wever

Een publicatie door Reint Wever met gegevens over oa. de families De Vrieze, Roelse, Minderhoud, Sanders, Daane, Huibregtse, Brasser, Westerbeke, Gabrielse en Lievense.


Screenshot van website

Stamboom Wezenberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-wezenberg

Een publicatie door Bert Wezenberg met gegevens over oa. de families Wezenberg, Van Eijsden, Kalter, Houniet, Vroegh, Hollander, Troch, Vroegh (Vroeg), Otten en Weesenberg.


Screenshot van website

Stamboom Wich in Nederland - www.genealogieonline.nl/stamboom-wich

Een publicatie door Carel Wich met gegevens over oa. de families Wich, Vullings, Schenkels, Van Gemert, Vriens, Deerns, Van Bree, Van Meel, Verhees en Vogels.


Screenshot van website

Stamboom Wicquart - www.genealogieonline.nl/stamboom-wicquart

Een publicatie door Yves Wicquart met gegevens over oa. de families Wicart, Daumerie, Godisiabois, Wicquart, Wiccart, Verset, Fin, Conseil, Goditiabois en Hanuise.


Screenshot van website

Stamboom Wiedeman - www.genealogieonline.nl/stamboom-wiedeman

Een publicatie door Ron Wiedeman met gegevens over oa. de families Wiedeman, Langkau, Scherpenisse, Peverelli, Kossen, Van der Struijf, Iliohan, Paprota, Van der Pol en Snoek.


Screenshot van website

Stamboom Wieland - www.genealogieonline.nl/stamboom-wieland

Een publicatie door Johan Wieland met gegevens over oa. de families Wieland, Koorstra, Blankers, De la Haije, Cooten, Sax, Van der Pol, Zomer, Telleman en Bouwhuis.


Screenshot van website

Stamboom Wielart - www.genealogieonline.nl/stamboom-wielart

Een publicatie door Leo Wielart met gegevens over oa. de families Wielart, Keur, Molenaar, Snoeks, Paap, Jukes, Bertholee, Scheenaard, Roos en Schaap.


Screenshot van website



Genealogie nieuws