stamboomgids

Familienamen » W

Websites 521 - 530 van 749:

Stamboom Wiersma / Bergkamp / Dekkers / Smit - www.genealogieonline.nl/stamboom-wiersma

Een publicatie door Erik Wiersma met gegevens over oa. de families Wiersma, Bergkamp, Smit, Bon, Dekkers, Ramkema, De Groot, Jaspers, Hoogers en Sombroek.


Screenshot van website

Stamboom Wiersma en Van der Veen - www.genealogieonline.nl/stamboom-wiersma-en-van-der-veen

Een publicatie door Sjoerd Jelle Wiersma met gegevens over oa. de families Hollander, Wiersma, Van der Veen, Koopmans, Pol, (Van) Vellinga, Walsweer, Douma, De Boer en Viersma.


Screenshot van website

Stamboom Wiertz - www.genealogieonline.nl/stamboom-wiertz

Een publicatie door J. Wiertz met gegevens over oa. de families Wiertz, Coenen, Gortworst, Hartgers, Van Deijl, Boot, Wurpel, Bakker, De Groot en Fikke.


Screenshot van website

Stamboom Wiesemann - www.genealogieonline.nl/stamboom-wiesemann

Een genealogische publicatie door Guus Wiesemann met gegevens over onder andere de families .


Screenshot van website

Stamboom Wijbenga - www.genealogieonline.nl/stamboom-wijbenga

Een publicatie door G. de Jong met gegevens over oa. de families Wijbenga, Banning, Murray, Wagenaar, Murray Banning, Jellema, De Meer, Murray (Murai), Appeldoorn en Lyklama.


Screenshot van website

Stamboom Wijbenga - www.genealogieonline.nl/wijbenga-stamboom

Een publicatie door Fokko Wijbenga met gegevens over oa. de families Wijbenga, Toering, De Jong, Grin, Loonstra, De Vries, Schrik, Dijkstra, Lourens en Immens.


Screenshot van website

Stamboom Wijburg-Roekelen-Schreuders-IJtsma - www.genealogieonline.nl/stamboom-wijburg

Een publicatie door Ronald Wijburg met gegevens over oa. de families Wijburg, Schreuders, Weijburgh, Van Woerkom, Van Brakel, IJtsma, Spies, Van Roekelen, Runge en Van der Ent.


Screenshot van website

Stamboom Wijchers - www.genealogieonline.nl/wijchers-stamboom

Een publicatie door P. Wijchers met gegevens over oa. de families Wijchers, Noordijk, Pleijsier, Dam, Marinus, Veenhuizen, Lodewegen, Driendijk, Helder en Lutjeboer.


Screenshot van website

Stamboom Wijchers - www.genealogieonline.nl/stamboom-wijchers

Een publicatie door Peet Wijchers met gegevens over oa. de families Wijchers, Dam, Lodewegen, Noordijk, Pleijsier, Lutjeboer, Veenhuizen, Gortzak, Bolhuis en Mollema.


Screenshot van website

Stamboom Wijers - www.genealogieonline.nl/stamboom-wijers

Een publicatie door Henk Wijers met gegevens over oa. de families Hermsen, Weijers, Loo, van de, Wijers, Koch, Loe, van de, Janssen, Peters en Peters.


Screenshot van website



Genealogie nieuws