stamboomgids

Familienamen » W

Websites 531 - 540 van 771:

Stamboom Wiedeman - www.genealogieonline.nl/stamboom-wiedeman

Een publicatie door Ron Wiedeman met gegevens over oa. de families Wiedeman, Langkau, Scherpenisse, Peverelli, Kossen, Van der Struijf, Iliohan, Paprota, Van der Pol en Snoek.


Screenshot van website

Stamboom Wieland - www.genealogieonline.nl/stamboom-wieland

Een publicatie door Johan Wieland met gegevens over oa. de families Wieland, Koorstra, Blankers, De la Haije, Cooten, Sax, Van der Pol, Zomer, Telleman en Bouwhuis.


Screenshot van website

Stamboom Wielart - www.genealogieonline.nl/stamboom-wielart

Een publicatie door Leo Wielart met gegevens over oa. de families Wielart, Keur, Molenaar, Snoeks, Paap, Jukes, Bertholee, Scheenaard, Roos en Schaap.


Screenshot van website

Stamboom Wielens - www.genealogieonline.nl/stamboom-wielens

Een publicatie door Henk Hofstede met gegevens over oa. de families Wielens, Wijlens, Wissink, Baarink, Borgerink, Leussink, Pol, Michorius, Koenderink en Bennink.


Screenshot van website

Stamboom Wiemer - www.genealogieonline.nl/stamboom-wiemer

Een publicatie door Dolf Wiemer met gegevens over oa. de families Van den Berg, Wiemer, Kok, Jongeneel, Blonk, Van Bezouwen, Van der Bruin, Breugem, De Godoi en Jansen.


Screenshot van website

Stamboom Wieringa - www.genealogieonline.nl/stamboom-wieringa

Een publicatie door Jan Wieringa met gegevens over oa. de families Wieringa, Hoekstra, Veldstra, Westra, Jan Wabes Wieringa, Freerk Wabes Wieringa, Reen, Sytse Feddes Koopmans, Kingman en Freerck Wabes Wieringa.


Screenshot van website

Stamboom Wieringa - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-wieringa

Een genealogische publicatie door S.P. Wieringa met gegevens over onder andere de families .


Screenshot van website

Stamboom Wiersma / Bergkamp / Dekkers / Smit - www.genealogieonline.nl/stamboom-wiersma

Een publicatie door Erik Wiersma met gegevens over oa. de families Wiersma, Bergkamp, Smit, Bon, Dekkers, Ramkema, De Groot, Jaspers, Hoogers en Sombroek.


Screenshot van website

Stamboom Wiersma en Van der Veen - www.genealogieonline.nl/stamboom-wiersma-en-van-der-veen

Een publicatie door Sjoerd Jelle Wiersma met gegevens over oa. de families Hollander, Wiersma, Van der Veen, Koopmans, Pol, (Van) Vellinga, Walsweer, Douma, De Boer en Viersma.


Screenshot van website

Stamboom Wiertz - www.genealogieonline.nl/stamboom-wiertz

Een publicatie door J. Wiertz met gegevens over oa. de families Wiertz, Coenen, Gortworst, Hartgers, Van Deijl, Boot, Wurpel, Bakker, De Groot en Fikke.


Screenshot van website



Genealogie nieuws