stamboomgids

Familienamen » W

Websites 561 - 570 van 716:

Stamboom Winters - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-winters

Een publicatie door K.F. Jansink met gegevens over oa. de families Winters, Hofstede, Pot, Hemink, Ter Avest, Bellers, Te Koppele, Focht, Koenderink en Geerdink.

Screenshot van website

Stamboom Winterswijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-winterswijk

Een publicatie door Nico van Gogh met gegevens over oa. de families Winterswijk, Paul, Van Vliet, De Jong, Blom, Van Dorp, Noordhoek, Klapwijk, Van der Waal en Ophorst.

Screenshot van website

Stamboom Wissekerke - www.genealogieonline.nl/stamboom-wissekerke

Een publicatie door J. Wissekerke met gegevens over oa. de families Wissekerke, Wiskerke, Wiskerke Zeeland Nederland, Griep, Butzeraan, Bouterse, Vroegop, Westveer, Blok en Fokke.

Screenshot van website

Stamboom Wit en andere families West-Friesland - www.genealogieonline.nl/stamboom-wit

Een publicatie door Ben Wit met gegevens over oa. de families Wit, Stipriaan, Van, Keesman, Bakker, Smit, Kooij, Graaf, De, Groot en Groot.

Screenshot van website

Stamboom Withagen - www.genealogieonline.nl/stamboom-withagen

Een publicatie door Wout Withagen met gegevens over oa. de families Withagen, Beuse, Smeenk, Tuitert, Brinkman, Bronswijk, Bokhoeve, Rakers, Hoefman en Van de Belt.

Screenshot van website

Stamboom Witjes Cuervo - www.genealogieonline.nl/stamboom-witjes-cuervo

Een genealogische publicatie door Sjors Witjes met gegevens over onder andere de families Witjes, Driel, Van, Cuervo, Calvo Torres, Geurtz, Loeff, Llamosa, Calvo en Loeffen.

Screenshot van website

Stamboom Witkam - www.genealogieonline.nl/stamboom-witkam

Een publicatie door Jolene Witkam met gegevens over oa. de families Minderman, Lugtenburg, Looijen, Nieuwland, Gieben, Keizer, Jung, De die le Clercq, Gemser en Jansen.

Screenshot van website

Stamboom Witkamp en Driehuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-witkamp-en-driehuis

Een genealogische publicatie door Nico Witkamp met gegevens over onder andere de families Driehuis, Witkamp, Meuwese, Driehuijs, Hanepen, Mark, Groot, Buiteman en Haanepen.

Screenshot van website

Stamboom Witmer - www.genealogieonline.nl/stamboom-witmer

Een publicatie door H.L. Witmer met gegevens over oa. de families Hansma, Witmer, Bruining, Nederveen, Storm, Wevers, De Boer, Jongejan, Boonacker en Van Helden.

Screenshot van website

Stamboom Witte - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-witte

Een publicatie door A. Witte met gegevens over oa. de families Witte, Heijboer, Florussen, Cornelissen, Overdulve, Haak, Geluk, Schuitvlot, Douw en De Jager.

Screenshot van website



Genealogie nieuws