stamboomgids

Familienamen » W

Websites 561 - 570 van 725:

Stamboom Winkens - www.genealogieonline.nl/stamboom-winkens

Een publicatie door F.J.L. Winkens met gegevens over oa. de families Winckens, Winkens, Ritzen, David, Flohr, Smits, Notermans, Cremers, Paters en Peters.


Screenshot van website

Stamboom Winter - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-winter

Een publicatie door Sandra Winter met gegevens over oa. de families Snoeij, Winter, Halff, Buquet, Van der Horst, Van den Wijngaarden, Van den Bergh, Goudriaan, Van Vlijmen en De Zanger.


Screenshot van website

Stamboom Winter - www.genealogieonline.nl/familiestamboom-winter

Een publicatie door Martin de Reuver met gegevens over oa. de families Winter, Aarsen, De Vries, De Reuver, Walsmit, , .


Screenshot van website

Stamboom Winters - www.genealogieonline.nl/stamboom-winters

Een publicatie door J.R. Winters met gegevens over oa. de families Van de Schootbrugge, Wierda, Wittingen, Manden, Pieterson, Docter, Winter, Van Hooren, Wepse (Ook Van Ommen) en Brummel.


Screenshot van website

Stamboom Winters - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-winters

Een publicatie door K.F. Jansink met gegevens over oa. de families Winters, Hofstede, Pot, Hemink, Ter Avest, Bellers, Te Koppele, Focht, Koenderink en Geerdink.


Screenshot van website

Stamboom Winterswijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-winterswijk

Een publicatie door Nico van Gogh met gegevens over oa. de families Winterswijk, Paul, Van Vliet, De Jong, Blom, Van Dorp, Noordhoek, Klapwijk, Van der Waal en Ophorst.


Screenshot van website

Stamboom Wissekerke - www.genealogieonline.nl/stamboom-wissekerke

Een publicatie door J. Wissekerke met gegevens over oa. de families Wissekerke, Wiskerke, Wiskerke Zeeland Nederland, Griep, Butzeraan, Bouterse, Vroegop, Westveer, Blok en Fokke.


Screenshot van website

Stamboom Wit en andere families West-Friesland - www.genealogieonline.nl/stamboom-wit

Een publicatie door Ben Wit met gegevens over oa. de families Wit, Stipriaan, Van, Keesman, Bakker, Smit, Kooij, Graaf, De, Groot en Groot.


Screenshot van website

Stamboom Withagen - www.genealogieonline.nl/stamboom-withagen

Een publicatie door Wout Withagen met gegevens over oa. de families Withagen, Beuse, Smeenk, Tuitert, Brinkman, Bronswijk, Bokhoeve, Rakers, Hoefman en Van de Belt.


Screenshot van website

Stamboom Witjes Cuervo - www.genealogieonline.nl/stamboom-witjes-cuervo

Een genealogische publicatie door Sjors Witjes met gegevens over onder andere de families Witjes, Driel, Van, Cuervo, Calvo Torres, Geurtz, Loeff, Llamosa, Calvo en Loeffen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws