stamboomgids

Familienamen » W

Websites 561 - 570 van 767:

Stamboom Wijntjes - home.kpn.nl/arnold.batavier

De stamboom Wijntjes maakt deel uit van de Stamboom Batavier


Screenshot van website

Stamboom Wijntjes Braun - www.genealogieonline.nl/stamboom-wijntjes-braun

Een genealogische publicatie door Jan Wijntjes met gegevens over onder andere de families Wijntjes, Schins, Van Doorn, Braun, Van Vliet, Vermeent, Baggen, Van Hoogevest en Vluggen.


Screenshot van website

Stamboom Wijte-Hille - www.genealogieonline.nl/stamboom-wijte-hille

Een publicatie door Paul Wijte met gegevens over oa. de families Wijte, Hille, Klaver, Van Diepen, Kuijper, De Boer, Duin, Van Langen, Veldboer en Van Duin.


Screenshot van website

Stamboom Wijzenbroek - www.genealogieonline.nl/stamboom-wijzenbroek

Een genealogische publicatie door Ineke Wijzenbroek met gegevens over onder andere de families Wijzenbroek, Van Loopik, Van Leeuwaarden, Bosman, Overheul, De Veld, Van Beem, Etman en Boogaard.


Screenshot van website

Stamboom Wilbrink - www.genealogieonline.nl/stamboom-wilbrink

Een publicatie door Herman Wilbrink met gegevens over oa. de families Wilbrink, Vlist, Hogenbirk, Hardeman, Bartels, Rumbrink, Arkel, Abcoude, Spanhake en Volle.


Screenshot van website

Stamboom Wilbrink - www.genealogieonline.nl/wilbrink-stamboom

Een publicatie door Nadeesh Wilbrink met gegevens over oa. de families Wilbrink, Vlist, Rossum, Hogenbirk, Hardeman, Spanhake, Beneke, Bartels, Subritzky en K”hler.


Screenshot van website

Stamboom Wildeboer uit Wijhe - wildeboer.tribalpages.com

Onderzoek naar familie van meester chirurgijn Claes Wildeboer uit Wijhe.


Screenshot van website

Stamboom Wilderink - www.genealogieonline.nl/stamboom-wilderink

Een genealogische publicatie door Gerrit Wilderink met gegevens over onder andere de families Wilderink, Weldring, Wildering, Rolsma, Verhulst, Welderink, Storm, De Vries en Sloot.


Screenshot van website

Stamboom Willaert-Wendt - www.genealogieonline.nl/stamboom-willaert-wendt

Een publicatie door Erik Willaert met gegevens over oa. de families Willaert, Deprez, Engels, Vandenbulcke, Vanhooren, Capelle, Baeten, Kesteloot, Bruneel en Packet.


Screenshot van website

Stamboom Willard - www.genealogieonline.nl/stamboom-willard

Een publicatie door Wim Willard met gegevens over oa. de families Majoor, Willard, Smit, Bakker, Vos, Calis, Brouwer, De Jong en De Jong.


Screenshot van website



Genealogie nieuws