stamboomgids

Familienamen » W

Websites 501 - 510 van 761:

Stamboom Westenbrink De Kruijf - www.genealogieonline.nl/stamboom-westenbrink-de-kruijf

Een publicatie door Judith met gegevens over oa. de families Both, Boer, Smallenburg, Paans, Baas, Raidt, Van Dam, Vos, Van Dijk en Zwijnenburg.


Screenshot van website

Stamboom Wester / Schoonenberg Beverwijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-wester-schoonenberg

Een publicatie door MMJ Meijer Ettema met gegevens over oa. de families Wester, Van Hattum, Schuijt, Schoonenberg, Koedijk, Groenland, Van Kaldenhaven, Bakker, Van Maaren en Beenders.


Screenshot van website

Stamboom Westerhof - www.genealogieonline.nl/stamboom-westerhof

Een publicatie door Janet Westerhof met gegevens over oa. de families Poutsma, Van der Wal, Oppers, Westerhof, Vreeling, Pompstra, Adelaar, Kronenburg, De Beer en Berger.


Screenshot van website

Stamboom Westerhof - Westerhoff - Groningen - www.genealogieonline.nl/stamboom-westerhof-westerhoff-groningen

Een publicatie door P.J. Westerhof met gegevens over oa. de families Westerhof, Westerhoff, Hof, De Cock, Van de Riet, Jans, Mulder, Hoeksema, Pinterman en Van Kaps.


Screenshot van website

Stamboom Westerhoff - Bronkhorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-westerhoff-bronkhorst

Een genealogische publicatie door D.Westerhoff met gegevens over onder andere de families Bronkhorst, Westerhoff, Van Rijswijk, Jansen, Jans, Reinders, Der Franken, Van Ginkel en Peters.


Screenshot van website

Stamboom Westerkamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-westerkamp

Een publicatie door Westerkamp met gegevens over oa. de families Stokebrand, Beernink, Westerkamp, Meulink, Poelarends, Vloedgraven, Hendriks Poelarends, Nijenkamp, Harmsen Beernink en Vrijling (v.h. Frieling).


Screenshot van website

Stamboom Westerman - www.genealogieonline.nl/stamboom_westerman

Gegevens over oa. de families Westerman, Klooster, Doornbos, Panjer, Dutmer, Wierenga, Sassen, Zaskers en Wieringa.


Screenshot van website

Stamboom Westerouen van Meeteren - www.genealogieonline.nl/stamboom-westerouen-van-meeteren

Een publicatie door J.H. Westerouen van Meeteren met gegevens over oa. de families De Jongh en Westerouen Van Meeteren.


Screenshot van website

Stamboom Westers - www.genealogieonline.nl/stamboom-westers

Een publicatie door O. Westers met gegevens over oa. de families Westers, Twaalfhoven, Blok, Van Zijl, Van Berkum, Akkerman, Brunt, Van den Hemel, Leslie en Speet.


Screenshot van website

Stamboom Westerwal - www.genealogieonline.nl/stamboom-westerwal

Een genealogische publicatie door Henk Westerwal met gegevens over onder andere de families Westerwal, Spaan, Gootjes, Rus, De Lange, Stam, Van der Oord, Van den Berg en Velzen Van.


Screenshot van website



Genealogie nieuws