stamboomgids

Familienamen » W

Websites 501 - 510 van 729:

Stamboom Wezenberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-wezenberg

Een publicatie door Bert Wezenberg met gegevens over oa. de families Wezenberg, Van Eijsden, Kalter, Houniet, Vroegh, Hollander, Troch, Vroegh (Vroeg), Otten en Weesenberg.


Screenshot van website

Stamboom Wich in Nederland - www.genealogieonline.nl/stamboom-wich

Een publicatie door Carel Wich met gegevens over oa. de families Wich, Vullings, Schenkels, Van Gemert, Vriens, Deerns, Van Bree, Van Meel, Verhees en Vogels.


Screenshot van website

Stamboom Wicquart - www.genealogieonline.nl/stamboom-wicquart

Een publicatie door Yves Wicquart met gegevens over oa. de families Wicart, Daumerie, Godisiabois, Wicquart, Wiccart, Verset, Fin, Conseil, Goditiabois en Hanuise.


Screenshot van website

Stamboom Wiedeman - www.genealogieonline.nl/stamboom-wiedeman

Een publicatie door Ron Wiedeman met gegevens over oa. de families Wiedeman, Langkau, Scherpenisse, Peverelli, Kossen, Van der Struijf, Iliohan, Paprota, Van der Pol en Snoek.


Screenshot van website

Stamboom Wieland - www.genealogieonline.nl/stamboom-wieland

Een publicatie door Johan Wieland met gegevens over oa. de families Wieland, Koorstra, Blankers, De la Haije, Cooten, Sax, Van der Pol, Zomer, Telleman en Bouwhuis.


Screenshot van website

Stamboom Wielart - www.genealogieonline.nl/stamboom-wielart

Een publicatie door Leo Wielart met gegevens over oa. de families Wielart, Keur, Molenaar, Snoeks, Paap, Jukes, Bertholee, Scheenaard, Roos en Schaap.


Screenshot van website

Stamboom Wielens - www.genealogieonline.nl/stamboom-wielens

Een publicatie door Henk Hofstede met gegevens over oa. de families Wielens, Wijlens, Wissink, Baarink, Borgerink, Leussink, Pol, Michorius, Koenderink en Bennink.


Screenshot van website

Stamboom Wiemer - www.genealogieonline.nl/stamboom-wiemer

Een publicatie door Dolf Wiemer met gegevens over oa. de families Van den Berg, Wiemer, Kok, Jongeneel, Blonk, Van Bezouwen, Van der Bruin, Breugem, De Godoi en Jansen.


Screenshot van website

Stamboom Wieringa - www.genealogieonline.nl/stamboom-wieringa

Een publicatie door Jan Wieringa met gegevens over oa. de families Wieringa, Hoekstra, Veldstra, Westra, Jan Wabes Wieringa, Freerk Wabes Wieringa, Reen, Sytse Feddes Koopmans, Kingman en Freerck Wabes Wieringa.


Screenshot van website

Stamboom Wiersma / Bergkamp / Dekkers / Smit - www.genealogieonline.nl/stamboom-wiersma

Een publicatie door Erik Wiersma met gegevens over oa. de families Wiersma, Bergkamp, Smit, Bon, Dekkers, Ramkema, De Groot, Jaspers, Hoogers en Sombroek.


Screenshot van website



Genealogie nieuws