stamboomgids

Familienamen » W

Websites 481 - 490 van 738:

Stamboom Wessels-Moens - www.genealogieonline.nl/stamboom-wessels-moens

Een publicatie door Han Wessels met gegevens over oa. de families Moens, Dingemanse, De Jong, Wessels, Mulder, Jongepier, Zollinger, Sweers, Wijkhuijs en Van den Brand.


Screenshot van website

Stamboom Wessling - www.genealogieonline.nl/stamboom-wessling

Een publicatie door A.J. Wessling met gegevens over oa. de families Wessling, Meijer, Smit, Van der Vaart, Olshoorn, Bezem, Van Velsen, Van Beurden, Bussing en Kurt.


Screenshot van website

Stamboom Westdijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-westdijk

Een publicatie door Jan Westdijk met gegevens over oa. de families Westdijk, Verhouk, , , , .


Screenshot van website

Stamboom Westdijk-Henneman - www.genealogieonline.nl/stamboom-westdijk-henneman

Een publicatie door Sjoerd Westdijk met gegevens over oa. de families Henneman, Van Soest, Westdijk, Groen, Noppert, Liesting, Pieterse, Tolsma, Talsma en Jans.


Screenshot van website

Stamboom Westen - www.genealogieonline.nl/stamboom-westen-en-kuipers

Een publicatie door Fred Kuipers met gegevens over oa. de families Westen, Wortelboer, Valk, Grol, Kuipers, Specken, Vos, Werdmuller, Koop en Van Baal.


Screenshot van website

Stamboom Westenbrink De Kruijf - www.genealogieonline.nl/stamboom-westenbrink-de-kruijf

Een publicatie door Judith met gegevens over oa. de families Both, Boer, Smallenburg, Paans, Baas, Raidt, Van Dam, Vos, Van Dijk en Zwijnenburg.


Screenshot van website

Stamboom Wester / Schoonenberg Beverwijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-wester-schoonenberg

Een publicatie door MMJ Meijer Ettema met gegevens over oa. de families Wester, Van Hattum, Schuijt, Schoonenberg, Koedijk, Groenland, Van Kaldenhaven, Bakker, Van Maaren en Beenders.


Screenshot van website

Stamboom Westerhof - www.genealogieonline.nl/stamboom-westerhof

Een publicatie door Janet Westerhof met gegevens over oa. de families Poutsma, Van der Wal, Oppers, Westerhof, Vreeling, Pompstra, Adelaar, Kronenburg, De Beer en Berger.


Screenshot van website

Stamboom Westerhof - Westerhoff - Groningen - www.genealogieonline.nl/stamboom-westerhof-westerhoff-groningen

Een publicatie door P.J. Westerhof met gegevens over oa. de families Westerhof, Westerhoff, Hof, De Cock, Van de Riet, Jans, Mulder, Hoeksema, Pinterman en Van Kaps.


Screenshot van website

Stamboom Westerhoff - Bronkhorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-westerhoff-bronkhorst

Een publicatie door Dennis Westerhoff met gegevens over oa. de families Westerhoff, Van Rijswijk, Bronkhorst, Reinders, De Jongh, Verschure, Brink, Hendriksen, Jordens en Straks.


Screenshot van website



Genealogie nieuws