stamboomgids

Familienamen » W

Websites 481 - 490 van 716:

Stamboom Westerhoff - Bronkhorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-westerhoff-bronkhorst

Een publicatie door Dennis Westerhoff met gegevens over oa. de families Westerhoff, Van Rijswijk, Bronkhorst, Reinders, De Jongh, Verschure, Brink, Hendriksen, Jordens en Straks.

Screenshot van website

Stamboom Westerkamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-westerkamp

Een publicatie door Westerkamp met gegevens over oa. de families Stokebrand, Beernink, Westerkamp, Meulink, Poelarends, Vloedgraven, Hendriks Poelarends, Nijenkamp, Harmsen Beernink en Vrijling (v.h. Frieling).

Screenshot van website

Stamboom Westerman - www.genealogieonline.nl/stamboom_westerman

Gegevens over oa. de families Westerman, Klooster, Doornbos, Panjer, Dutmer, Wierenga, Sassen, Zaskers en Wieringa.

Screenshot van website

Stamboom Westerouen van Meeteren - www.genealogieonline.nl/stamboom-westerouen-van-meeteren

Een publicatie door J.H. Westerouen van Meeteren met gegevens over oa. de families De Jongh en Westerouen Van Meeteren.

Screenshot van website

Stamboom Westers - www.genealogieonline.nl/stamboom-westers

Een publicatie door O. Westers met gegevens over oa. de families Westers, Twaalfhoven, Blok, Van Zijl, Van Berkum, Akkerman, Brunt, Van den Hemel, Leslie en Speet.

Screenshot van website

Stamboom Westmaas en Lagendijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-westmaas-lagendijk

Een publicatie door Jan Westmaas met gegevens over oa. de families Westmaas, Lagendijk, Fortanier, De Jong, Burk, Van den Berg, Oudshoorn, De Groot, Vermeer en Rijsdijk.

Screenshot van website

Stamboom Westmaas-Hilferink-Kramer-Geertman-de Wit-Negen-van Leeuwen-Appel - www.genealogieonline.nl/stamboom-westmaas

Een publicatie door Bert Westmaas met gegevens over oa. de families Westmaas, Hilferink, Appel, De Wit, Kramer, Van Leeuwen, Negen, Regnery, Bakker en De Jong.

Screenshot van website

stamboom Westra - www.genealogieonline.nl/stamboom-westra

Een publicatie door Fransje Westra met gegevens over oa. de families Westra, Van der Zouwe, Van der Steen, De Kat, Noorderbroek, Weijer, Coelingh, Bijl, Meijer en Giezen.

Screenshot van website

Stamboom Westra-Verasdonck - www.genealogieonline.nl/stamboom-westra-verasdonck

Een publicatie door C. Westra met gegevens over oa. de families Bijlsma, Westra, De Groot, Verasdonck, Schroor, Van Putten, Van Gils, Meijer, Meijer Van Putten en Wijdemans.

Screenshot van website

Stamboom Weststrate - www.genealogieonline.nl/stamboom-weststrate

Een publicatie door C.D. Weststrate met gegevens over oa. de families Weststrate, De Jonge, Van de Rafelaar, De Groot, Bos, De Koning, Van Steene, Moreauw, Karelse en Harthoorn.

Screenshot van website



Genealogie nieuws