stamboomgids

Familienamen » W

Websites 451 - 460 van 721:

Stamboom Wennekers - www.genealogieonline.nl/stamboom-wennekers

Een publicatie door Frans van den Bemd met gegevens over oa. de families Van der Zalm, Wennekers, Buijs, Doggen, Van der Zijde, Van Leeuwen, Van Schie, Biegstraten, Van der Leest en Loomans.


Screenshot van website

Stamboom Wenniger - www.genealogieonline.nl/stamboom-wenniger

Een genealogische publicatie door Irma Wenniger met gegevens over onder andere de families Salverda, Wenniger, Visser, Brouwer, De Vries, Van Beest, Van der Veen, Meyer en Van Eck.


Screenshot van website

Stamboom Wennink - www.genealogieonline.nl/stamboom-wennink

Een publicatie door J.H. Vroom met gegevens over oa. de families Wennink, Dalenoord, Heutink, Schurink, Geerdink, Wargerink, Schele, Voogd, Lippinkhof en Walhof.


Screenshot van website

Stamboom Wens-Vanderkimpen - www.genealogieonline.nl/stamboom-wens-vanderkimpen

Een publicatie door Cedric Wens met gegevens over oa. de families Vanderkimpen, Duhaut, Duwaut, Verkimpen, Vandenbroucke, Verkempen, Van Oppens, Van Obost, Taintenier en Van der Kimpen.


Screenshot van website

Stamboom Wensink - www.genealogieonline.nl/wensink-stamboom

Een publicatie door Harry Wensink met gegevens over oa. de families Eijlander, Schuhmacher, Wensink, Jonker, Wilderdijk, Maalste, De Haan, Mentink, Peters en Landman.


Screenshot van website

Stamboom Wensveen - www.stamboomwensveen.nl

Onderhouden door Fred Wensveen uit Zevenaar, Nederland.


Screenshot van website

Stamboom Wentzel - www.genealogieonline.nl/stamboom-wentzel

Een publicatie door Tom Wentzel met gegevens over oa. de families Wentzel, Overink, Stroomberg, Verholt, Van Vuuren, Van der Weide, Vermeulen en Wessels.


Screenshot van website

Stamboom Weppelink en Hoogteijling - www.genealogieonline.nl/stamboom-weppelink-en-hoogteijling

Een publicatie door S. Nienhuis-Weppelink met gegevens over oa. de families Hoogteijling, Weppelink, Hiddink, Van Dillen, De Graaf, Veenkamp, Kelholt, Westerink, Schotting en Voskes.


Screenshot van website

Stamboom Werdler - www.genealogieonline.nl/stamboom-werdler

Een publicatie door Olaf Steinbrecher met gegevens over oa. de families Werdler, Van Spellen, De Leur, Van der Linden.


Screenshot van website

Stamboom Werkman, Lems, Aafjes en Wilehouwer - www.genealogieonline.nl/stamboom-werkman

Een publicatie door Hans Werkman met gegevens over oa. de families Werkman, Wielhouwer, Lems, Meijer, Van Rijswijk, Been, Heldenwig, Aafjes en Aafjes.


Screenshot van website



Genealogie nieuws