stamboomgids

Familienamen » W

Websites 431 - 440 van 752:

Stamboom Waslander - www.genealogieonline.nl/stamboom-waslander

Een publicatie door W.A. Waslander met gegevens over oa. de families Waslander, De Jong, Spaans, Poepjes, Waslander Nauta, Horn, Steneker, Visser, Jansen en Wychers (Later Waslander).


Screenshot van website

Stamboom Wassen - www.genealogieonline.nl/stamboom-wassen

Een genealogische publicatie door Asja Wassen met gegevens over onder andere de families Wassen, Kliebisch, Van Eijndhoven, Ter Veld, Eising, Spaepen, Kluijtmans, Tomas en Teunissen.


Screenshot van website

Stamboom Wasserman - www.genealogieonline.nl/stamboom-wasserman

Een publicatie door Jean Wasserman met gegevens over oa. de families Beckers, Bessems, Slangen, Thewissen, Thewessen, Wasserman, Jacobs, Vlaming, Janssen en Wijnands.


Screenshot van website

Stamboom Wassink Jansen - www.genealogieonline.nl/stamboom-wassink-jansen

Een publicatie door Anna Wassink Jansen met gegevens over oa. de families Wassink, Vermeer, Jansen, Ipenburg, Riksen, Van de Bunt, Nibbelink, Visser, Kruse en Van Doodewaard.


Screenshot van website

Stamboom Waterschoot - www.genealogieonline.nl/stamboom-waterschoot

Een publicatie door Walter Waterschoot met gegevens over oa. de families Waterschoot, De Lepper, (Maas uit Hoge-Lage Mierde en Reusel) en Legius (Best en Oirschot)


Screenshot van website

Stamboom Waterschoot - waterschoot.voorouders.net

Mijn stamboom - Dit is een website over de familie "Waterschoot"


Screenshot van website

Stamboom Wazian-Coervers - www.genealogieonline.nl/stamboom-wazian-coervers

Een publicatie door R. Wazian met gegevens over oa. de families Castermans, Caspermans, Kuypers, Smeets, Truyen, Wazian, Boets, Lacroy, Harvent en Coervers.


Screenshot van website

Stamboom Weber - www.genealogieonline.nl/stamboom-weber

Een publicatie door R. Weber met gegevens over oa. de families Weber, Weisscher, Leeflang, Bruns, Nees, Van Wittmarschen, Severie, Jochman, Stonde en Bekhofer.


Screenshot van website

Stamboom Weber - www.genealogieonline.nl/familie-weber-stamboom

Een genealogische publicatie door Robert Weber met gegevens over onder andere de families Weber, Bruns, Silleman, Weisscher, Leeflang, Jochman, Bosgra, Stonde en Bekhofer.


Screenshot van website

Stamboom Weber - Hemeryck - www.genealogieonline.nl/stamboom-weber-hemeryck

Een publicatie door Chandler met gegevens over oa. de families Keersmaekers, Vangestel, Claes, Van Gestel, Steurs, Segers, Webers, Vangompel en Vangompel.


Screenshot van website



Genealogie nieuws