stamboomgids

Familienamen » W

Websites 431 - 440 van 768:

Stamboom Walsmit - www.genealogieonline.nl/stamboom-walsmit

Een publicatie door A. Walsmit met gegevens over oa. de families Walsmit, De Vos, Dirksen, Frijlink, Muntz, Leenart, Walsmit (Walsmid), Van Dijk, De Jonge en Draaijer.


Screenshot van website

Stamboom Want - www.genealogieonline.nl/stamboom-want

Een publicatie door K.J.A.M. Want met gegevens over oa. de families Want, Hoppenbrouwers, Poos, Koolen, Ackermans, Well, Wante, Rombouts, Reijns en Bijlmakers.


Screenshot van website

Stamboom Wanten Alken - www.genealogieonline.nl/stamboom-wanten-alken

Een publicatie door Jan Neelen met gegevens over oa. de families Wanten, Grammen, Grosemans, Stappers, Vangeel, Bamps, Maris, Franssens en Franssens.


Screenshot van website

Stamboom Warmenhoven-Thierry - www.genealogieonline.nl/stamboom-warmenhoven-thierry

Een publicatie door M. Warmenhoven met gegevens over oa. de families Warmenhoven, Thierry, Van Leeuwen, Borsboom, Van der Elburg, Van Dorp, Blok, De Groot, Lammens en Verhagen.


Screenshot van website

Stamboom Warmerdam - www.genealogieonline.nl/stamboom-warmerdam

Een publicatie door Marielle Schmidt met gegevens over oa. de families Warmerdam, Verdegaal, Van Leeuwen, De Groot, Weijers, Prins, Van Rijn, Langeveld, Heemskerk en Vrijburg.


Screenshot van website

Stamboom Warmerdam-Janssen - www.genealogieonline.nl/stamboom-warmerdam-janssen

Een publicatie door Marjo Janssen met gegevens over oa. de families Poker, Van Ginkel, Fischer, Schür, Schoenmaker, Wijnhoud, Wijnholds, Veenker, Wijnholts en Jans.


Screenshot van website

Stamboom Warnas - www.genealogieonline.nl/stamboom-warnas

Een publicatie door Annette de Wilde met gegevens over oa. de families Warnas, Lasschuit, Bosman, De Wilde, Linders, Hagendijk, Varnes, Lasschuijt, Van Dansik en Kieve.


Screenshot van website

Stamboom Warners - www.genealogieonline.nl/stamboom-warners

Een publicatie door Martijn Warners met gegevens over oa. de families Huizing, Hamminga, Bodenstaff.


Screenshot van website

Stamboom Warning - www.genealogieonline.nl/stamboom-warning

Een genealogische publicatie door Hans Warning met gegevens over onder andere de families Warning, Honing, Licher, Küller, Rosmuller, Schotten, Kruis, Van der van Der Breggen en Meijer.


Screenshot van website

Stamboom Warta - www.genealogieonline.nl/stamboom-warta

Een publicatie door David Warta met gegevens over oa. de families Warta, Bosscher, Braams, Tien, Schuttrups, Pomp, Nijemanting, Bos, De Beere en Rozema.


Screenshot van website



Genealogie nieuws