stamboomgids

Familienamen » W

Websites 421 - 430 van 748:

Stamboom Want - www.genealogieonline.nl/stamboom-want

Een publicatie door K.J.A.M. Want met gegevens over oa. de families Want, Hoppenbrouwers, Poos, Koolen, Ackermans, Well, Wante, Rombouts, Reijns en Bijlmakers.


Screenshot van website

Stamboom Wanten Alken - www.genealogieonline.nl/stamboom-wanten-alken

Een publicatie door Jan Neelen met gegevens over oa. de families Wanten, Grammen, Grosemans, Stappers, Vangeel, Bamps, Maris, Franssens en Franssens.


Screenshot van website

Stamboom Warmenhoven-Thierry - www.genealogieonline.nl/stamboom-warmenhoven-thierry

Een publicatie door M. Warmenhoven met gegevens over oa. de families Warmenhoven, Thierry, Van Leeuwen, Borsboom, Van der Elburg, Van Dorp, Blok, De Groot, Lammens en Verhagen.


Screenshot van website

Stamboom Warmerdam - www.genealogieonline.nl/stamboom-warmerdam

Een publicatie door Marielle Schmidt met gegevens over oa. de families Warmerdam, Verdegaal, Van Leeuwen, De Groot, Weijers, Prins, Van Rijn, Langeveld, Heemskerk en Vrijburg.


Screenshot van website

Stamboom Warmerdam-Janssen - www.genealogieonline.nl/stamboom-warmerdam-janssen

Een publicatie door Marjo Janssen met gegevens over oa. de families Poker, Van Ginkel, Fischer, Schür, Schoenmaker, Wijnhoud, Wijnholds, Veenker, Wijnholts en Jans.


Screenshot van website

Stamboom Warnas - www.genealogieonline.nl/stamboom-warnas

Een publicatie door Annette de Wilde met gegevens over oa. de families Warnas, Lasschuit, Bosman, De Wilde, Linders, Hagendijk, Varnes, Lasschuijt, Van Dansik en Kieve.


Screenshot van website

Stamboom Warners - www.genealogieonline.nl/stamboom-warners

Een publicatie door Martijn Warners met gegevens over oa. de families Huizing, Hamminga, Bodenstaff.


Screenshot van website

Stamboom Warta - www.genealogieonline.nl/stamboom-warta

Een publicatie door David Warta met gegevens over oa. de families Warta, Bosscher, Braams, Tien, Schuttrups, Pomp, Nijemanting, Bos, De Beere en Rozema.


Screenshot van website

Stamboom Waslander - www.genealogieonline.nl/stamboom-waslander

Een publicatie door W.A. Waslander met gegevens over oa. de families Waslander, De Jong, Spaans, Poepjes, Waslander Nauta, Horn, Steneker, Visser, Jansen en Wychers (Later Waslander).


Screenshot van website

Stamboom Wassen - www.genealogieonline.nl/stamboom-wassen

Een genealogische publicatie door Asja Wassen met gegevens over onder andere de families Wassen, Kliebisch, Van Eijndhoven, Ter Veld, Eising, Spaepen, Kluijtmans, Tomas en Teunissen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws