stamboomgids

Familienamen » W

Websites 421 - 430 van 745:

Stamboom Warmerdam - www.genealogieonline.nl/stamboom-warmerdam

Een publicatie door Marielle Schmidt met gegevens over oa. de families Warmerdam, Verdegaal, Van Leeuwen, De Groot, Weijers, Prins, Van Rijn, Langeveld, Heemskerk en Vrijburg.


Screenshot van website

Stamboom Warmerdam-Janssen - www.genealogieonline.nl/stamboom-warmerdam-janssen

Een publicatie door Marjo Janssen met gegevens over oa. de families Poker, Van Ginkel, Fischer, Schür, Schoenmaker, Wijnhoud, Wijnholds, Veenker, Wijnholts en Jans.


Screenshot van website

Stamboom Warnas - www.genealogieonline.nl/stamboom-warnas

Een publicatie door Annette de Wilde met gegevens over oa. de families Warnas, Lasschuit, Bosman, De Wilde, Linders, Hagendijk, Varnes, Lasschuijt, Van Dansik en Kieve.


Screenshot van website

Stamboom Warners - www.genealogieonline.nl/stamboom-warners

Een publicatie door Martijn Warners met gegevens over oa. de families Huizing, Hamminga, Bodenstaff.


Screenshot van website

Stamboom Warta - www.genealogieonline.nl/stamboom-warta

Een publicatie door David Warta met gegevens over oa. de families Warta, Bosscher, Braams, Tien, Schuttrups, Pomp, Nijemanting, Bos, De Beere en Rozema.


Screenshot van website

Stamboom Waslander - www.genealogieonline.nl/stamboom-waslander

Een publicatie door W.A. Waslander met gegevens over oa. de families Waslander, De Jong, Spaans, Poepjes, Waslander Nauta, Horn, Steneker, Visser, Jansen en Wychers (Later Waslander).


Screenshot van website

Stamboom Wassen - www.genealogieonline.nl/stamboom-wassen

Een genealogische publicatie door Asja Wassen met gegevens over onder andere de families Wassen, Kliebisch, Van Eijndhoven, Ter Veld, Eising, Spaepen, Kluijtmans, Tomas en Teunissen.


Screenshot van website

Stamboom Wasserman - www.genealogieonline.nl/stamboom-wasserman

Een publicatie door Jean Wasserman met gegevens over oa. de families Beckers, Bessems, Slangen, Thewissen, Thewessen, Wasserman, Jacobs, Vlaming, Janssen en Wijnands.


Screenshot van website

Stamboom Wassink Jansen - www.genealogieonline.nl/stamboom-wassink-jansen

Een publicatie door Anna Wassink Jansen met gegevens over oa. de families Wassink, Vermeer, Jansen, Ipenburg, Riksen, Van de Bunt, Nibbelink, Visser, Kruse en Van Doodewaard.


Screenshot van website

Stamboom Waterschoot - www.genealogieonline.nl/stamboom-waterschoot

Een publicatie door Walter Waterschoot met gegevens over oa. de families Waterschoot, De Lepper, (Maas uit Hoge-Lage Mierde en Reusel) en Legius (Best en Oirschot)


Screenshot van website



Genealogie nieuws