stamboomgids

Familienamen » W

Websites 421 - 430 van 725:

Stamboom Waterschoot - www.genealogieonline.nl/stamboom-waterschoot

Een publicatie door Walter Waterschoot met gegevens over oa. de families Waterschoot, De Lepper, (Maas uit Hoge-Lage Mierde en Reusel) en Legius (Best en Oirschot)


Screenshot van website

Stamboom Waterschoot - waterschoot.voorouders.net

Mijn stamboom - Dit is een website over de familie "Waterschoot"


Screenshot van website

Stamboom Wazian-Coervers - www.genealogieonline.nl/stamboom-wazian-coervers

Een publicatie door R. Wazian met gegevens over oa. de families Castermans, Caspermans, Kuypers, Smeets, Truyen, Wazian, Boets, Lacroy, Harvent en Coervers.


Screenshot van website

Stamboom Weber - www.genealogieonline.nl/stamboom-weber

Een publicatie door R. Weber met gegevens over oa. de families Weber, Weisscher, Leeflang, Bruns, Nees, Van Wittmarschen, Severie, Jochman, Stonde en Bekhofer.


Screenshot van website

Stamboom Weber - www.genealogieonline.nl/familie-weber-stamboom

Een genealogische publicatie door Robert Weber met gegevens over onder andere de families Weber, Bruns, Silleman, Weisscher, Leeflang, Jochman, Bosgra, Stonde en Bekhofer.


Screenshot van website

Stamboom Weber - Hemeryck - www.genealogieonline.nl/stamboom-weber-hemeryck

Een publicatie door Chandler met gegevens over oa. de families Keersmaekers, Vangestel, Claes, Van Gestel, Steurs, Segers, Webers, Vangompel en Vangompel.


Screenshot van website

Stamboom Wedemeijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-wedemeijer

Een publicatie door Harry Wedemeijer met gegevens over oa. de families Van Leeuwen, Wedemeijer, De Bas, Gijsberti Hodenpijl, Poldervaart, Van Laar, Van den Heuvel, De Haen, Den Haan en Wehmeyer.


Screenshot van website

Stamboom Weedage/Weeda - www.genealogieonline.nl/stamboom-weeda

Een genealogische publicatie door Maria de Pender met gegevens over onder andere de families Janna van de Noort, Heintje Weeda, Gerrit Weeda, Johanna Weedage, Lidia Weeda, Adriana Weedage, Arie Weedage en Elisabeth Weedage.


Screenshot van website

Stamboom Weekamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-weekamp

Een genealogische publicatie door eroen weekamp met gegevens over onder andere de families Wehkamp, Weekamp, Van der Most, De Swijger, Pieper, Zevenbergen, Simon, Schlepers en Bültel (Bultel).


Screenshot van website

Stamboom Weemhoff-Kerpel - www.genealogieonline.nl/stamboom-weemhoff-kerpel

Een publicatie door Francijn Brouwer-Weemhoff met gegevens over oa. de families Weemhoff, Van Asperen, Kerpel, Van Dort, Goedhart, Genuït, Molenaar, Van Dongen, Van der Harst en Passchier.


Screenshot van website



Genealogie nieuws