stamboomgids

Familienamen » W

Websites 441 - 450 van 725:

Stamboom Weijers - www.genealogieonline.nl/stamboom-weijers

Een publicatie door Nicole Weijers met gegevens over oa. de families Van Son, Herkhoff, Van Stigt, Den Hartog, De Blaaij, Koudijs, De Bruijn, Noorlander, Van den Berg en Van Hoften.


Screenshot van website

Stamboom Weijnen - www.genealogieonline.nl/stamboom-weijnen

Een publicatie door Jean Weijnen met gegevens over oa. de families Weijnen, Thewissen, Peters, Stienen en Stienen.


Screenshot van website

Stamboom Weijtenburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-weijtenburg

Een publicatie door H. Weijtenburg met gegevens over oa. de families Wijtenburg, Weitenberg, Smolders, Van Beurden, Franken, Weijtenburg, Plouvier, Zuur, Passant en Aniba.


Screenshot van website

Stamboom Weijzen - www.genealogieonline.nl/stamboom-weijzen

Een publicatie door Jan Weijzen met gegevens over oa. de families Simonis, Weijzen, Weijsen, Schrijen, Giesen, Hovens, Beurskens, Janssen, Hermans en Dohmen.


Screenshot van website

Stamboom Weimer - www.genealogieonline.nl/stamboom-weimer

Een publicatie door H. Weimer met gegevens over oa. de families Weimer, Gessel, Knollenburg, Plekkenpol, Stoel, Glazemaker, Sykora, Peet, Vlaskamp en Bossenbroek.


Screenshot van website

Stamboom Welle, Nederhorst den Berg - Kortenhoef - www.genealogieonline.nl/stamboom-welle

Een publicatie door Maria Vos-Blekemolen met gegevens over oa. de families Welle, Soddemann Genaamd Keute, Hageman, Jansen, Snoek, Stijvers, Koperdraad, Fontijn, Baalman en Van Rijnsoever.


Screenshot van website

Stamboom Weller - www.genealogieonline.nl/stamboom-weller

Een genealogische publicatie door Alex Asmund Weller met gegevens over onder andere de families Weller, Reef, Wunderlich, Nijholt, De Boer, De Roo, Herold, Suzali en Muller.


Screenshot van website

Stamboom Welling - www.genealogieonline.nl/stamboom_welling

Gegevens over oa. de families Welling, Koenen, Hendriks, Feer, Renes, Van Mierlo, Bilders, Van Kesteren, Van der Maath en Hagen.


Screenshot van website

Stamboom Welman - www.genealogieonline.nl/stamboom-welman

Een publicatie door P. Moree met gegevens over oa. de families Moree, Welman, Van Saus, Jans, Veldhoen, Goedel, Van Marion, Dul, De Pijper en Gottschall.


Screenshot van website

Stamboom Welters - www.genealogieonline.nl/stamboom-welters

Een publicatie door Fons Welters met gegevens over oa. de families Welters, Leeuwenburgh, Tom, Leeuwenburg, Van Engelen, Van Bemmelen, De Bie, De Jong, De Zwart en Van der Ploeg.


Screenshot van website



Genealogie nieuws