stamboomgids

Familienamen » W

Websites 441 - 450 van 735:

Stamboom Weijer - www.genealogieonline.nl/weijer-stamboom

Een genealogische publicatie door Gerard Frans Weijer met gegevens over onder andere de families Weijer, Löhr en Dekker.


Screenshot van website

Stamboom Weijerman - www.genealogieonline.nl/stamboom-weijerman

Een publicatie door Weijerman met gegevens over oa. de families Jarman, Weijerman, De Rome, Petraeus, Nagel, De Bourgogne, Van Saksen, De Bretagne, Van Henegouwen en Van Frankrijk.


Screenshot van website

Stamboom Weijermans - www.genealogieonline.nl/stamboom-weijermans

Een publicatie door Peter Kuipers met gegevens over oa. de families Weijermans, De Jonge, Wijngaard, Voerman, Van Vliet, Olidam, Steevens, Ruisendaal, Van Velthuijsen en Van der Graaf.


Screenshot van website

Stamboom Weijermars-Wijngaard - www.genealogieonline.nl/stamboom-weijermars-wijngaard

Een publicatie door Bert Weijermars met gegevens over oa. de families Weijermars, Wijermars, Wijngaard, Nunnink, Warnier, Oosterwijk, Hollink, Levi (Wijngaard), Hentzepeter en Purich.


Screenshot van website

Stamboom Weijers - www.genealogieonline.nl/stamboom-weijers

Een publicatie door Nicole Weijers met gegevens over oa. de families Van Son, Herkhoff, Van Stigt, Den Hartog, De Blaaij, Koudijs, De Bruijn, Noorlander, Van den Berg en Van Hoften.


Screenshot van website

Stamboom Weijnen - www.genealogieonline.nl/stamboom-weijnen

Een publicatie door Jean Weijnen met gegevens over oa. de families Weijnen, Thewissen, Peters, Stienen en Stienen.


Screenshot van website

Stamboom Weijtenburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-weijtenburg

Een publicatie door H. Weijtenburg met gegevens over oa. de families Wijtenburg, Weitenberg, Smolders, Van Beurden, Franken, Weijtenburg, Plouvier, Zuur, Passant en Aniba.


Screenshot van website

Stamboom Weijzen - www.genealogieonline.nl/stamboom-weijzen

Een publicatie door Jan Weijzen met gegevens over oa. de families Simonis, Weijzen, Weijsen, Schrijen, Giesen, Hovens, Beurskens, Janssen, Hermans en Dohmen.


Screenshot van website

Stamboom Weimer - www.genealogieonline.nl/stamboom-weimer

Een publicatie door H. Weimer met gegevens over oa. de families Weimer, Gessel, Knollenburg, Plekkenpol, Stoel, Glazemaker, Sykora, Peet, Vlaskamp en Bossenbroek.


Screenshot van website

Stamboom Welle, Nederhorst den Berg - Kortenhoef - www.genealogieonline.nl/stamboom-welle

Een publicatie door Maria Vos-Blekemolen met gegevens over oa. de families Welle, Soddemann Genaamd Keute, Hageman, Jansen, Snoek, Stijvers, Koperdraad, Fontijn, Baalman en Van Rijnsoever.


Screenshot van website



Genealogie nieuws