stamboomgids

Familienamen » W

Websites 391 - 400 van 722:

Stamboom Wagelaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-wagelaar

Een publicatie door Wim Willard met gegevens over oa. de families Wagelaar, Peek, Nieling, Wissink, Limbeek, Hazenberg, Bok, Maarschalkerweerd en Maarschalkerweerd.


Screenshot van website

Stamboom Wagemaker - www.genealogieonline.nl/stamboom-wagemaker

Een publicatie door Has van Os met gegevens over oa. de families Wagemaker, Edel2, Blom, Doets, Kruijff, Scharwou, Zalinge, van, Oudt en Oudt.


Screenshot van website

Stamboom Wagemans - www.genealogieonline.nl/stamboom-wagemans

Een publicatie door Fredy Wagemans met gegevens over oa. de families As, Soeterbroek, Wagemans, Vloten, Ast, Was, Hoogkamer, Mak, Kouwenhoven en Bross.


Screenshot van website

Stamboom Wagenaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-wagenaar

Een publicatie door Ruurd Wagenaar met gegevens over oa. de families Molenaar, Van Eenennaam, Deutekom, Kat, Wagenaar, Boersma, Schriek, Boonstra, Suierveld en Kerkman.


Screenshot van website

Stamboom Wagenaar - www.genealogieonline.nl/wagenaar-stamboom

Een publicatie door W.A. Wagenaar met gegevens over oa. de families Wagenaar, Westera, Stegink, De Boer, Voorvelt, Huisman, Hartstra, Haverkamp, Van Poppel en Jans.


Screenshot van website

Stamboom Wagenknecht - www.genealogieonline.nl/stamboom-wagenknecht

Een publicatie door Henrie Wagenknecht met gegevens over oa. de families Wagenknecht, Cras, De Vries, De Knijp, Wagenknegt, Van Dort, Grieva, Wageknecht, Hehl en Van der Velde.


Screenshot van website

Stamboom Wagenvoord - www.genealogieonline.nl/stamboom_wagenvoord

Gegevens over oa. de families Wagenvoord, Scheffer, Hillebregt, Wagenvoort, Meershoek, Wagenvoorde, Bosch, Struikman, Bosman en Van Dijk.


Screenshot van website

Stamboom Waggeveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-waggeveld

Een publicatie door Geesje Geers-Bargboer met gegevens over oa. de families Waggeveld, Van Losser, Ten Berge, Nijland, Berendijk, Langenhof, Bokhorst, De Wilde, Hofman en Heuvelman.


Screenshot van website

Stamboom Wakkee - www.genealogieonline.nl/stamboom-wakkee

Een publicatie door Frans van den Bemd met gegevens over oa. de families Wakkee, Frenks, Schot, Wacke, Stelders, Sante, Pieterse, Van Dort, Touw en Van Snoekeveld.


Screenshot van website

Stamboom Walig - www.genealogieonline.nl/stamboom-walig

Een publicatie door J. Feuerstein met gegevens over oa. de families Walig, Smit, Honig, Keuken, De Rooij, Schaap, Van Eden, Zwaardemaker, Van Cantfort en Schoute.


Screenshot van website



Genealogie nieuws