stamboomgids

Familienamen » W

Websites 391 - 400 van 736:

Stamboom Waaksma - www.genealogieonline.nl/stamboom-waaksma

Een publicatie door Linda Edens-Waaksma met gegevens over oa. de families Waaksma, Smits, Braaksma, Van der Meulen, Piebes, Spandaw, Heeren, Bouma, Procee en Van Kuiken.


Screenshot van website

Stamboom Waaleboer - www.genealogieonline.nl/stamboom-waaleboer

Een publicatie door A. Waaleboer met gegevens over oa. de families Brown, Clark, Crosby, Goas, Waaleboer, De Gruijter, Randall, Ward, Langendoen en Cummings.


Screenshot van website

Stamboom Waals - www.genealogieonline.nl/stamboom-waals

Een publicatie door M. Waals met gegevens over oa. de families Van Sleeuwen, Veld, Beekmans, Lourenssen, Kuijpers, Adriaans, Verbossen, Strik, Van der Wielen en Van der Heijden.


Screenshot van website

Stamboom Waals - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-waals

Een genealogische publicatie door Hans Waals met gegevens over onder andere de families Waals, Timmermans, Van den Akker, Schollen, Broeksteeg, Van den Berg, Verouden, Straetemans en Haase.


Screenshot van website

Stamboom Waard - www.genealogieonline.nl/stamboom-waard

Een genealogische publicatie door Theun Waard met gegevens over onder andere de families Workum, Van Amstel, Holtman, De Jong, Beem, Van Straten, Waard, Hoogland en Cohen.


Screenshot van website

Stamboom Wagelaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-wagelaar

Een publicatie door Wim Willard met gegevens over oa. de families Wagelaar, Peek, Nieling, Wissink, Limbeek, Hazenberg, Bok, Maarschalkerweerd en Maarschalkerweerd.


Screenshot van website

Stamboom Wagemaker - www.genealogieonline.nl/stamboom-wagemaker

Een publicatie door Has van Os met gegevens over oa. de families Wagemaker, Edel2, Blom, Doets, Kruijff, Scharwou, Zalinge, van, Oudt en Oudt.


Screenshot van website

Stamboom Wagemans - www.genealogieonline.nl/stamboom-wagemans

Een publicatie door Fredy Wagemans met gegevens over oa. de families As, Soeterbroek, Wagemans, Vloten, Ast, Was, Hoogkamer, Mak, Kouwenhoven en Bross.


Screenshot van website

Stamboom Wagenaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-wagenaar

Een publicatie door Ruurd Wagenaar met gegevens over oa. de families Molenaar, Van Eenennaam, Deutekom, Kat, Wagenaar, Boersma, Schriek, Boonstra, Suierveld en Kerkman.


Screenshot van website

Stamboom Wagenaar - www.genealogieonline.nl/wagenaar-stamboom

Een publicatie door W.A. Wagenaar met gegevens over oa. de families Wagenaar, Westera, Stegink, De Boer, Voorvelt, Huisman, Hartstra, Haverkamp, Van Poppel en Jans.


Screenshot van website



Genealogie nieuws