stamboomgids

Familienamen » W

Websites 491 - 500 van 762:

Stamboom Wesselman - www.genealogieonline.nl/stamboom-wesselman

Een publicatie door J. Wesselman met gegevens over oa. de families Wesselman, Van der Meer, Koek, Van Bemmelen, Bogman, Klein, Bakker, Deele, Bouwmeester en Fransen.


Screenshot van website

Stamboom Wessels - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-wessels

Een publicatie door Cornelis Wessels met gegevens over oa. de families Spruijt, Wessels, Van Driel, Kaashoek, Van Toledo, Troost, De Regt, Lindhout, Cranendonck en Van Oost.


Screenshot van website

Stamboom Wessels, een familie met de roots vanuit Heije, Duitsland - www.genealogieonline.nl/stamboom-wessels

Een publicatie door Herman Wessels met gegevens over oa. de families Wessels, Leeuw, Lok, Bodewes, Van Meggelen, Jullens, Kerstholt, Zandhuis, Drenth en Brummer.


Screenshot van website

Stamboom Wessels, Vos, Wolters, Dokter, Schutte, Oldenburger - www.genealogieonline.nl/stamboom-wessels-vos-wolters-dokter-schutte-ol ...

Gegevens over oa. de families Dokter, Wessels, Vos, Oldenburger, Schutte, Wolters, Veenema, Kolthof, Hekman en Schepers.


Screenshot van website

Stamboom Wessels-Moens - www.genealogieonline.nl/stamboom-wessels-moens

Een publicatie door Han Wessels met gegevens over oa. de families Moens, Dingemanse, De Jong, Wessels, Mulder, Jongepier, Zollinger, Sweers, Wijkhuijs en Van den Brand.


Screenshot van website

Stamboom Wessling - www.genealogieonline.nl/stamboom-wessling

Een publicatie door A.J. Wessling met gegevens over oa. de families Wessling, Meijer, Smit, Van der Vaart, Olshoorn, Bezem, Van Velsen, Van Beurden, Bussing en Kurt.


Screenshot van website

Stamboom Westdijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-westdijk

Een publicatie door Jan Westdijk met gegevens over oa. de families Westdijk, Verhouk, , , , .


Screenshot van website

Stamboom Westdijk-Henneman - www.genealogieonline.nl/stamboom-westdijk-henneman

Een publicatie door Sjoerd Westdijk met gegevens over oa. de families Henneman, Van Soest, Westdijk, Groen, Noppert, Liesting, Pieterse, Tolsma, Talsma en Jans.


Screenshot van website

Stamboom Westen - www.genealogieonline.nl/stamboom-westen-en-kuipers

Een publicatie door Fred Kuipers met gegevens over oa. de families Westen, Wortelboer, Valk, Grol, Kuipers, Specken, Vos, Werdmuller, Koop en Van Baal.


Screenshot van website

Stamboom Westenbrink De Kruijf - www.genealogieonline.nl/stamboom-westenbrink-de-kruijf

Een publicatie door Judith met gegevens over oa. de families Both, Boer, Smallenburg, Paans, Baas, Raidt, Van Dam, Vos, Van Dijk en Zwijnenburg.


Screenshot van website



Genealogie nieuws