stamboomgids

Familienamen » W

Websites 491 - 500 van 725:

Stamboom Westmaas-Hilferink-Kramer-Geertman-de Wit-Negen-van Leeuwen-Appel - www.genealogieonline.nl/stamboom-westmaas

Een publicatie door Bert Westmaas met gegevens over oa. de families Westmaas, Hilferink, Appel, De Wit, Kramer, Van Leeuwen, Negen, Regnery, Bakker en De Jong.


Screenshot van website

stamboom Westra - www.genealogieonline.nl/stamboom-westra

Een publicatie door Fransje Westra met gegevens over oa. de families Westra, Van der Zouwe, Van der Steen, De Kat, Noorderbroek, Weijer, Coelingh, Bijl, Meijer en Giezen.


Screenshot van website

Stamboom Westra-Verasdonck - www.genealogieonline.nl/stamboom-westra-verasdonck

Een publicatie door C. Westra met gegevens over oa. de families Bijlsma, Westra, De Groot, Verasdonck, Schroor, Van Putten, Van Gils, Meijer, Meijer Van Putten en Wijdemans.


Screenshot van website

Stamboom Weststrate - www.genealogieonline.nl/stamboom-weststrate

Een publicatie door C.D. Weststrate met gegevens over oa. de families Weststrate, De Jonge, Van de Rafelaar, De Groot, Bos, De Koning, Van Steene, Moreauw, Karelse en Harthoorn.


Screenshot van website

Stamboom Weterings - www.genealogieonline.nl/stamboom-weterings

Een publicatie door Marije de Haan-Weterings met gegevens over oa. de families Zonneveld, De Reus, Hopman, Duijn, Schaal, Wittebrood, Weterings, Ranzijn, Calis en Borrenberg.


Screenshot van website

Stamboom Wetzel Internationaal - wetzel.voorouders.net

Dit is zijn de familie namen uit mijn stamboom, Wetzel en Monfils


Screenshot van website

Stamboom Wever - www.genealogieonline.nl/stamboom-wever

Een publicatie door Reint Wever met gegevens over oa. de families De Vrieze, Roelse, Minderhoud, Sanders, Daane, Huibregtse, Brasser, Westerbeke, Gabrielse en Lievense.


Screenshot van website

Stamboom Wezenberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-wezenberg

Een publicatie door Bert Wezenberg met gegevens over oa. de families Wezenberg, Van Eijsden, Kalter, Houniet, Vroegh, Hollander, Troch, Vroegh (Vroeg), Otten en Weesenberg.


Screenshot van website

Stamboom Wich in Nederland - www.genealogieonline.nl/stamboom-wich

Een publicatie door Carel Wich met gegevens over oa. de families Wich, Vullings, Schenkels, Van Gemert, Vriens, Deerns, Van Bree, Van Meel, Verhees en Vogels.


Screenshot van website

Stamboom Wicquart - www.genealogieonline.nl/stamboom-wicquart

Een publicatie door Yves Wicquart met gegevens over oa. de families Wicart, Daumerie, Godisiabois, Wicquart, Wiccart, Verset, Fin, Conseil, Goditiabois en Hanuise.


Screenshot van website



Genealogie nieuws