stamboomgids

Familienamen » W

Websites 601 - 610 van 735:

Stamboom Wonder - www.genealogieonline.nl/stamboom-wonder

Een genealogische publicatie door Aris Schellinkhout met gegevens over onder andere de families Wonder, Over, Van Twisk, Slagter, Laan, Groot, Cornelis, Gootjes en Kos.


Screenshot van website

Stamboom Wonink - www.genealogieonline.nl/stamboom-wonink

Een publicatie door P.Heres met gegevens over oa. de families Rorije, Boeve, Regterschot, Veldkamp, Van de Wetering, Steenbergen, Wonink, Eilander, Van Petersen en Fiks.


Screenshot van website

Stamboom Wouda - www.genealogieonline.nl/stamboom-wouda

Een publicatie door Bert Hemrika met gegevens over oa. de families Wouda, Heukels, Soet, Verbeek, Ritsma, Hotzes, Kuipers, Vries De, Doeckes en Jong De.


Screenshot van website

Stamboom Woudenberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-woudenberg

Een publicatie door Henk van der Voorden met gegevens over oa. de families Woudenberg, Van Woudenberg, Schouten, De Kruijk, Straetemans, De Landmeter, Van der Zijden, Van den Hoek, Van der Voorden en Huizer.


Screenshot van website

Stamboom Woudenberg-Versluis - www.genealogieonline.nl/stamboom-woudenberg-versluis

Een publicatie door Jos Woudenberg met gegevens over oa. de families Van Ettinger, Bosgraaf, Van Woudenberg, Woudenberg, De Munter, De Koning, Versluis, Van Klei, Bakker en Kientz.


Screenshot van website

Stamboom Woudsma - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-woudsma

Een publicatie door Jaap Woudsma met gegevens over oa. de families De Raad, Velting, Woudsma, Raad, Nijboer, Rozema, De Ruiter, Smit en Smit.


Screenshot van website

Stamboom Wouters - www.genealogieonline.nl/stamboom-wouters

Een publicatie door R. Wouters met gegevens over oa. de families Wouters, Wouterse, De Visser, Van der Staal, Tissink, Geijsels, Adamse, Maljaars, Roelse en Jansen.


Screenshot van website

Stamboom Wouters - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-wouters

Een genealogische publicatie door Peter Wouters met gegevens over onder andere de families IJzermans, Wouters, Van Ginderen, Willekens, Van der Heijden, Van Dorst, Antonis, Heijnen en Kokx.


Screenshot van website

Stamboom Wuite - www.genealogieonline.nl/stamboom-wuite

Een publicatie door R.G. Eggink met gegevens over oa. de families Wuite, White, Woyte, De Jong, Drost, Slange, Petter, Dam, De Jonge en Heite.


Screenshot van website

Stamboom Wulgaert - www.genealogieonline.nl/stamboom-wulgaert

Een publicatie door Jurgen Wulgaert met gegevens over oa. de families Wulgaert, Lippens, Welvaert, Van Hecke, Bruggeman, Van de Velde, Claeys, Van Hulse, Arens en Acke.


Screenshot van website



Genealogie nieuws