stamboomgids

Familienamen » W

Websites 601 - 610 van 725:

Stamboom Wouters - www.genealogieonline.nl/stamboom-wouters

Een publicatie door R. Wouters met gegevens over oa. de families Wouters, Wouterse, De Visser, Van der Staal, Tissink, Geijsels, Adamse, Maljaars, Roelse en Jansen.


Screenshot van website

Stamboom Wuite - www.genealogieonline.nl/stamboom-wuite

Een publicatie door R.G. Eggink met gegevens over oa. de families Wuite, White, Woyte, De Jong, Drost, Slange, Petter, Dam, De Jonge en Heite.


Screenshot van website

Stamboom Wulgaert - www.genealogieonline.nl/stamboom-wulgaert

Een publicatie door Jurgen Wulgaert met gegevens over oa. de families Wulgaert, Lippens, Welvaert, Van Hecke, Bruggeman, Van de Velde, Claeys, Van Hulse, Arens en Acke.


Screenshot van website

Stamboominformatie Wolbers - www.genealogieonline.nl/stamboominformatie-wolbers

Een genealogische publicatie door Harry Wolbers met gegevens over onder andere de families Wolbers, Jalving, Stevens, Kruimink, Nijkoops, Gravers, Wiggerink, Berends en Kiers.


Screenshot van website

Stamboompagina Sake Wagenaar - www.sakewagenaar.nl

Families Wagenaar, De Haan, Van der Meulen, Luimstra (Friesland).


Screenshot van website

Stamreeks van de Water - home.planet.nl/~jlafeber/stamreeksvandeWater.html

stamreeks van de Water (van Laurens tot Anna Naomie)


Screenshot van website

Stamreeks Victoria Wilhelmina Warrens - www.genealogieonline.nl/stamreeks-victoria-wilhelmina-warrens

Een publicatie door B. van Os.


Screenshot van website

Stamreeks Wever - www.genealogieonline.nl/stamreeks-wever

De stamreeks van de familie Wever is samengesteld door P.J.M. Zuidweg.


Screenshot van website

Stamreeks Wezerijn - www.genealogieonline.nl/stamreeks-wezerijn

De stamreeks van de familie Wezerijn is samengesteld door P.J.M. Zuidweg.


Screenshot van website

The Pedigree of Michael Alan Wright - www.genealogieonline.nl/pedigree-of-michael-alan-wright

A genealogical publication by Michael Wright with information about, among others, the families Warren, Trafford, Parker, Ames, Ballard, Shirley, Doolittle, Munger and Chamberlain.


Screenshot van website



Genealogie nieuws