stamboomgids

Familienamen » W

Websites 621 - 630 van 746:

Stamboominformatie Wolbers - www.genealogieonline.nl/stamboominformatie-wolbers

Een genealogische publicatie door Harry Wolbers met gegevens over onder andere de families Wolbers, Jalving, Stevens, Kruimink, Nijkoops, Gravers, Wiggerink, Berends en Kiers.


Screenshot van website

Stamboompagina Sake Wagenaar - www.sakewagenaar.nl

Families Wagenaar, De Haan, Van der Meulen, Luimstra (Friesland).


Screenshot van website

Stamreeks van de Water - home.planet.nl/~jlafeber/stamreeksvandeWater.html

stamreeks van de Water (van Laurens tot Anna Naomie)


Screenshot van website

Stamreeks Victoria Wilhelmina Warrens - www.genealogieonline.nl/stamreeks-victoria-wilhelmina-warrens

Een publicatie door B. van Os.


Screenshot van website

Stamreeks Wever - www.genealogieonline.nl/stamreeks-wever

De stamreeks van de familie Wever is samengesteld door P.J.M. Zuidweg.


Screenshot van website

Stamreeks Wezerijn - www.genealogieonline.nl/stamreeks-wezerijn

De stamreeks van de familie Wezerijn is samengesteld door P.J.M. Zuidweg.


Screenshot van website

The Pedigree of Michael Alan Wright - www.genealogieonline.nl/pedigree-of-michael-alan-wright

A genealogical publication by Michael Wright with information about, among others, the families Warren, Trafford, Parker, Ames, Ballard, Shirley, Doolittle, Munger and Chamberlain.


Screenshot van website

the WILBRINK family - hwilbrink.tribalpages.com

Leden ,van zover gevonden, van WILBRINK, alsmede de aangetrouwde familieleden. Tevens aanvullingen van o.a. de namen Vlist, Hogenbirk, Rossum, Hardeman, Spanhake, Bartels, Subritzky, Köhler, Kodde, Kemp, Rumbrink, Beneke, Volle, Jacobs, Kous.


Screenshot van website

the WILBRINK page - hwilbrink.tribalpages.com

WILBRINK-family


Screenshot van website

van de Wouw stamboom Moergestel Tilburg en omstreken - www.vandewouwstamboom.nl

van de Wouw stamboom Moergestel Tilburg en omstreken


Screenshot van website



Genealogie nieuws