stamboomgids

Familienamen » K

Websites 511 - 520 van 994:

Stamboom J.M.A. Kuijpers - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuijpers

Een publicatie door Rini Kuijpers met gegevens over oa. de families Kuijpers, Tijssen, Koolbergen, Schiebergen, Hilster, Van Eck, Sanou, Hermanns, Boef en Muller.


Screenshot van website

Stamboom Jacob Koster - www.genealogieonline.nl/stamboom-jacob-koster

Een genealogische publicatie door Jacobus Trox met gegevens over onder andere de families Schonewille, Koster, Lunenborger, De Jonge, Otten, Kattouw, Booij, Jans en Veldman.


Screenshot van website

Stamboom Jacobus Borgman - www.genealogieonline.nl/stamboom-keenan

Een publicatie door Keenan Royle met gegevens over oa. de families Borgman, Broeils, De Boer, Borghman, Boeymer, Wiersema, Harmens, Cornelis, Alberts en Jans.


Screenshot van website

Stamboom Joep Kapiteijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-kapiteijn

Een publicatie door Joep Kapiteijn met gegevens over oa. de families Mulder, Kapiteijn, Willegers, Timmermans, Bekkers, Van der Pol, Antonietti, Kruisel, Capiteijn en Captijn.


Screenshot van website

Stamboom Johann Hermann Knoop - Kassel (omstreeks 1700) - www.myheritage.nl/site-family-tree-130876661/knoop

Deze stamboom beschrijft de familienaam "Knoop" beginnend omstreeks 1700, en momenteel actueel t/m 2012. In deze stamboom zijn we nog op zoek naar de periode voorafgaand aan Johann Hermann Knoop


Screenshot van website

Stamboom Joop Kalkhoven - www.genealogieonline.nl/stamboom-joop-kalkhoven

Een publicatie door Joop Kalkhoven met gegevens over oa. de families Kalkhoven, Calkhoven, Kalkoven, Van Oostrom, Van den Berg, De Vos, Kauwenberg, Van Kalckhoven, Romijn en De Meij.


Screenshot van website

Stamboom Kaag Fokkens - www.genealogieonline.nl/stamboom-kaag-fokkens

Een publicatie door Anke Kaag met gegevens over oa. de families Fokkens, Kaag, Rodrigues, Spuiman, Van der Hoeven, Koning, Tervoort, Slag en Slag.


Screenshot van website

Stamboom Kaaij - www.genealogieonline.nl/stamboom-kaaij

Een publicatie door Peter Kaaij met gegevens over oa. de families Kaaij, Mieremet, Slootmaker, Van den Berg, Kaij, Korver, Bakker, Cramer, Janssens en Smit.


Screenshot van website

Stamboom Kaak - www.genealogieonline.nl/stamboom_kaak

Gegevens van oa. de families Hartendorp, Bunnik, Van der Pot, Van den Ende, Stuut, Kaak, Willemse, De Vries, Stolwijk en Van der Hoeven.


Screenshot van website

Stamboom Kaandorp, Bergen - www.genealogieonline.nl/stamboom-kaandorp-bergen

Een publicatie door Maria Vos - Blekemolen met gegevens over oa. de families Kaandorp, Smit, Dekker, Groen, Groot, Heddes, Rietveld, Caandorp, Kraakman en Kramer.


Screenshot van website



Genealogie nieuws