stamboomgids

Familienamen » K

Websites 521 - 530 van 994:

Stamboom Kaas - www.genealogieonline.nl/stamboom-kaas

Een publicatie door A.C.M. Noteboom-Tesson met gegevens over oa. de families Kaas, Tolboom, Hengel, Hartman, Beek, Boom, Heuvel, Huik, Schimmel en Dorresteijn.


Screenshot van website

Stamboom Kaempff - www.genealogieonline.nl/stamboom-kaempff

Een publicatie door Wim de Vries met gegevens over oa. de families Kaempff, Loos, Otter, Dam, Pauw, De Boer, Kroes, Lenstra, Bast en Van Lieshout.


Screenshot van website

Stamboom Kalhorn-Everaers - www.genealogieonline.nl/stamboom-kalhorn-everaers

Een publicatie door Laurens Kalhorn met gegevens over oa. de families De Vries, Kalhorn, Baud, Hamelers, Everaerts, Von Althann, Van Erp, Köksal, Roorda en Van Aylva.


Screenshot van website

Stamboom Kalkhoven - www.genealogieonline.nl/stamboom-kalkhoven

Een publicatie door Joop Kalkhoven met gegevens over oa. de families Kalkhoven, Van Oostrom, Van Kalckhoven, Kauwenberg, Romijn, De Meij, De Jager, Blom, Copier en Van der Hoeff.


Screenshot van website

Stamboom Kalksma - www.genealogieonline.nl/stamboom-kalksma

Een publicatie door Dirk Kalksma met gegevens over oa. de families Kalksma, Marxsen, De Jong, Kalksma (Kalkstra), Visser, Schotpoort, Dikhoof, Jongejan, Meeus en De Boer.


Screenshot van website

Stamboom Kalksma-Jager - www.genealogieonline.nl/stamboom-kalksma-jager

Een publicatie door Dirk Kalksma met gegevens over oa. de families Jager, Kalksma, De Cocq van Delwijnen, Visser, De Jong, Muizer, Daams, Talman, De Groot en Waterlander.


Screenshot van website

Stamboom Kamer - www.stamboom-kamer.nl

De stamboom Kamer is een initiatief van een drietal leden van de familie Kamer, tevens een voorzetting van genealogisch onderzoek dat door Pim Kamer (1956 -1998) werd opgestart.


Screenshot van website

Stamboom Kamerling - www.genealogieonline.nl/stamboom-kamerling

Een publicatie door Jan Boslooper met gegevens over oa. de families Kamerling, Pieters, Kemmerling, Witte, Cämmerling, Kloet, Wijngaarden Van, Ruit, Suman en Santifort.


Screenshot van website

Stamboom Kamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-kamp

Een publicatie door E.M. de Carlo Kamp met gegevens over oa. de families Kamp, Schoof, Rood, Konijn, Groot, Diepen, Klaussner, Jong, Wit en Jonker.


Screenshot van website

Stamboom Kamp - Twaalfhoven - www.genealogieonline.nl/stamboom-kamp-twaalfhoven

Een publicatie door Thérèse Kamp met gegevens over oa. de families Van Brederode, Twaalfhoven, Kamp, Wichers, Twaalfhoven (Twaelffhoven), Gosses, Twaalfhoven (Twaelfhoven), Petit, Dopper en Vonk.


Screenshot van website



Genealogie nieuws