stamboomgids

Familienamen » K

Websites 531 - 540 van 1036:

Stamboom Joop Kalkhoven - www.genealogieonline.nl/stamboom-joop-kalkhoven

Een publicatie door Joop Kalkhoven met gegevens over oa. de families Kalkhoven, Calkhoven, Kalkoven, Van Oostrom, Van den Berg, De Vos, Kauwenberg, Van Kalckhoven, Romijn en De Meij.


Screenshot van website

Stamboom Kaag Fokkens - www.genealogieonline.nl/stamboom-kaag-fokkens

Een publicatie door Anke Kaag met gegevens over oa. de families Fokkens, Kaag, Rodrigues, Spuiman, Van der Hoeven, Koning, Tervoort, Slag en Slag.


Screenshot van website

Stamboom Kaaij - www.genealogieonline.nl/stamboom-kaaij

Een publicatie door Peter Kaaij met gegevens over oa. de families Kaaij, Mieremet, Slootmaker, Van den Berg, Kaij, Korver, Bakker, Cramer, Janssens en Smit.


Screenshot van website

Stamboom Kaak - www.genealogieonline.nl/stamboom_kaak

Gegevens van oa. de families Hartendorp, Bunnik, Van der Pot, Van den Ende, Stuut, Kaak, Willemse, De Vries, Stolwijk en Van der Hoeven.


Screenshot van website

Stamboom Kaandorp, Bergen - www.genealogieonline.nl/stamboom-kaandorp-bergen

Een publicatie door Maria Vos - Blekemolen met gegevens over oa. de families Kaandorp, Smit, Dekker, Groen, Groot, Heddes, Rietveld, Caandorp, Kraakman en Kramer.


Screenshot van website

Stamboom Kaas - www.genealogieonline.nl/stamboom-kaas

Een publicatie door A.C.M. Noteboom-Tesson met gegevens over oa. de families Kaas, Tolboom, Hengel, Hartman, Beek, Boom, Heuvel, Huik, Schimmel en Dorresteijn.


Screenshot van website

Stamboom Kaempff - www.genealogieonline.nl/stamboom-kaempff

Een publicatie door Wim de Vries met gegevens over oa. de families Kaempff, Loos, Otter, Dam, Pauw, De Boer, Kroes, Lenstra, Bast en Van Lieshout.


Screenshot van website

Stamboom Kaiser - www.genealogieonline.nl/stamboom-kaiser

Een genealogische publicatie door Ben Kaiser met gegevens over onder andere de families Kaiser, Huizing, Kappen, De Groot, Kayser, Eckelhoff, Zweep, Veen en Bödecker.


Screenshot van website

Stamboom Kalhorn-Everaers - www.genealogieonline.nl/stamboom-kalhorn-everaers

Een publicatie door Laurens Kalhorn met gegevens over oa. de families De Vries, Kalhorn, Baud, Hamelers, Everaerts, Von Althann, Van Erp, Köksal, Roorda en Van Aylva.


Screenshot van website

Stamboom Kalkhoven - www.genealogieonline.nl/stamboom-kalkhoven

Een publicatie door Joop Kalkhoven met gegevens over oa. de families Kalkhoven, Van Oostrom, Van Kalckhoven, Kauwenberg, Romijn, De Meij, De Jager, Blom, Copier en Van der Hoeff.


Screenshot van website



Genealogie nieuws