stamboomgids

Familienamen » K

Websites 541 - 550 van 1004:

Stamboom Kamps-Cuijpers - www.genealogieonline.nl/stamboom-kamps-cuijpers

Een publicatie door Leon Kamps met gegevens over oa. de families Cuijpers, Kamps, Kuijpers, Mans, Inpermann, Rutten, Bindels, Aerts, Jansen en Peters.


Screenshot van website

Stamboom Kan, Han en Tan - www.genealogieonline.nl/stamboom-kan-han-en-tan

Een publicatie door S.Y. Kan met gegevens over oa. de families Tan, Han, Lie, Kan, Kwee, Oeij, Thung, Ong, Liem en Khouw.


Screenshot van website

Stamboom Kant en Keizer - www.genealogieonline.nl/stamboom-kant-en-keizer

Een genealogische publicatie door Diana Kant met gegevens over onder andere de families Kant, Keizer, Olie, Harms, Hoeke, Gelmers, Den Bok, De Peuter en De Bok.


Screenshot van website

Stamboom Kap - www.genealogieonline.nl/stamboom-kap

Een publicatie door Rob Kap met gegevens over oa. de families Kap, Willigenburg, Spies, De Vrueh, Van den Brink, Schoenman, Lodder, Bosselaar, Van Hasselt en Bakkérus.


Screenshot van website

Stamboom Kaper - www.genealogieonline.nl/stamboom-kaper

Een publicatie door Jan Kaper met gegevens over oa. de families Kaper, Jans, De Vries, Jager, Hazelhoff, Van der Laan, Poort, Drenth, Bos en Paap.


Screenshot van website

Stamboom Kaptein - www.genealogieonline.nl/stamboom-kaptein

Een publicatie door Claudia Vreugdenhil met gegevens over oa. de families Kaptein, Kapteijn, Kapitein, Kaptijn, Capiteijn, Kapiteijn, Capteijn, Kapteijns, Captein en Captijn.


Screenshot van website

Stamboom Karels-Hulsbos - www.genealogieonline.nl/stamboom-karels-hulsbos

Een publicatie door J. Karels met gegevens over oa. de families Hulsbos, Breesnee, Van den Heuvel, Karels, Piet, Van der Zwaard, Van Raamsdonk, Eijgenhuijs, De Vries en Bol.


Screenshot van website

Stamboom Karreman - de Kort - van 't Noordende - de Haan - www.genealogieonline.nl/stamboom-karreman

Een publicatie door P.J. Karreman met gegevens over oa. de families Van 't Noordende, De Kort, Karreman, De Haan, Van Opzeeland, Karman, Wielemout, De Cort, Vredeveldt en Karel.


Screenshot van website

Stamboom Karreman,Seliers,Briel,de Keijzer,van der Jagt, Laarhoven en de Gast - www.genealogieonline.nl/stamboom-karreman-seliers

Een publicatie door Amanda van Beek met gegevens over oa. de families Karreman, Barendregt, Kievit, Briel, Van Laerhoven, Duijvelshoff, Pols, Spek, Van Geenen en Vis.


Screenshot van website

Stamboom Kars - www.genealogieonline.nl/stamboom-kars

Een publicatie door Peter Kars met gegevens over oa. de families Kars, Bot,


Screenshot van website



Genealogie nieuws