stamboomgids

Familienamen » K

Websites 541 - 550 van 1019:

Stamboom Kamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-kamp

Een publicatie door E.M. de Carlo Kamp met gegevens over oa. de families Kamp, Schoof, Rood, Konijn, Groot, Diepen, Klaussner, Jong, Wit en Jonker.


Screenshot van website

Stamboom Kamp - Twaalfhoven - www.genealogieonline.nl/stamboom-kamp-twaalfhoven

Een publicatie door Thérèse Kamp met gegevens over oa. de families Van Brederode, Twaalfhoven, Kamp, Wichers, Twaalfhoven (Twaelffhoven), Gosses, Twaalfhoven (Twaelfhoven), Petit, Dopper en Vonk.


Screenshot van website

Stamboom Kamphuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-kamphuis

Een publicatie door Theo Beekenkamp met gegevens over oa. de families Kamphuis, Wolf, Vos, Kruid, Brans, Van der Molen, Kos Meier, Zuidema, Drenth en Jans.


Screenshot van website

Stamboom Kampinga - www.genealogieonline.nl/stamboom-kampinga

Een publicatie door Diederik Kampinga met gegevens over oa. de families Kampinga, Campinga, Kamping, Hoekstra, Boersma, Schutter, Benniks, Visker, Smedes en Huizinga.


Screenshot van website

Stamboom Kampinga (Overig) - www.genealogieonline.nl/stamboom-kampinga-overig

Een publicatie door Diederik Kampinga met gegevens over oa. de families Kampinga, Beenes, Hoff, Penning, Abee, Beukema, Bos, Wieringa, Drewes en Siertsema.


Screenshot van website

Stamboom Kamps - www.genealogieonline.nl/stamboom-kamps

Een publicatie door L.M.E. Kamps met gegevens over oa. de families Kamps, Kuijpers, Bindels, Rutten, Wennekers, Derks, Janssen, Hermsen, Peters en Stoffelen.


Screenshot van website

Stamboom Kamps-Cuijpers - www.genealogieonline.nl/stamboom-kamps-cuijpers

Een publicatie door Leon Kamps met gegevens over oa. de families Cuijpers, Kamps, Kuijpers, Mans, Inpermann, Rutten, Bindels, Aerts, Jansen en Peters.


Screenshot van website

Stamboom Kan, Han en Tan - www.genealogieonline.nl/stamboom-kan-han-en-tan

Een publicatie door S.Y. Kan met gegevens over oa. de families Tan, Han, Lie, Kan, Kwee, Oeij, Thung, Ong, Liem en Khouw.


Screenshot van website

Stamboom Kant en Keizer - www.genealogieonline.nl/stamboom-kant-en-keizer

Een genealogische publicatie door Diana Kant met gegevens over onder andere de families Kant, Keizer, Olie, Harms, Hoeke, Gelmers, Den Bok, De Peuter en De Bok.


Screenshot van website

Stamboom Kap - www.genealogieonline.nl/stamboom-kap

Een publicatie door Rob Kap met gegevens over oa. de families Kap, Willigenburg, Spies, De Vrueh, Van den Brink, Schoenman, Lodder, Bosselaar, Van Hasselt en Bakkérus.


Screenshot van website



Genealogie nieuws