stamboomgids

Familienamen » K

Websites 541 - 550 van 1035:

Stamboom Kalhorn-Everaers - www.genealogieonline.nl/stamboom-kalhorn-everaers

Een publicatie door Laurens Kalhorn met gegevens over oa. de families De Vries, Kalhorn, Baud, Hamelers, Everaerts, Von Althann, Van Erp, Köksal, Roorda en Van Aylva.


Screenshot van website

Stamboom Kalkhoven - www.genealogieonline.nl/stamboom-kalkhoven

Een publicatie door Joop Kalkhoven met gegevens over oa. de families Kalkhoven, Van Oostrom, Van Kalckhoven, Kauwenberg, Romijn, De Meij, De Jager, Blom, Copier en Van der Hoeff.


Screenshot van website

Stamboom Kalksma - www.genealogieonline.nl/stamboom-kalksma

Een publicatie door Dirk Kalksma met gegevens over oa. de families Kalksma, Marxsen, De Jong, Kalksma (Kalkstra), Visser, Schotpoort, Dikhoof, Jongejan, Meeus en De Boer.


Screenshot van website

Stamboom Kalksma-Jager - www.genealogieonline.nl/stamboom-kalksma-jager

Een publicatie door Dirk Kalksma met gegevens over oa. de families Jager, Kalksma, De Cocq van Delwijnen, Visser, De Jong, Muizer, Daams, Talman, De Groot en Waterlander.


Screenshot van website

Stamboom Kalter - Otten - www.genealogieonline.nl/stamboom-kalter-otten

Een genealogische publicatie door Jolanda Bremer met gegevens over onder andere de families Wezenberg, Kalter, Otten, Van den Berg, Schemkes, Schuurman, Ruitenberg, Bottenberg en Hollander.


Screenshot van website

Stamboom Kamans - www.genealogieonline.nl/stamboom-kamans

Een genealogische publicatie door Lummechien met gegevens over onder andere de families De Jong, Kamans, Van der Veen, Noordam, Oostindiën, Ten Caat, Buck, Oord en Swillens.


Screenshot van website

Stamboom Kamer - www.stamboom-kamer.nl

De stamboom Kamer is een initiatief van een drietal leden van de familie Kamer, tevens een voorzetting van genealogisch onderzoek dat door Pim Kamer (1956 -1998) werd opgestart.


Screenshot van website

Stamboom Kamerling - www.genealogieonline.nl/stamboom-kamerling

Een publicatie door Jan Boslooper met gegevens over oa. de families Kamerling, Pieters, Kemmerling, Witte, Cämmerling, Kloet, Wijngaarden Van, Ruit, Suman en Santifort.


Screenshot van website

Stamboom Kamies - www.genealogieonline.nl/stamboom-kamies

Een genealogische publicatie door Egbert Kamies met gegevens over onder andere de families Moorlag, Bakker, Kloppenburg, Kamies, Van Beilen, Smit, Drenth, De Jonge en Blaak.


Screenshot van website

Stamboom Kamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-kamp

Een publicatie door E.M. de Carlo Kamp met gegevens over oa. de families Kamp, Schoof, Rood, Konijn, Groot, Diepen, Klaussner, Jong, Wit en Jonker.


Screenshot van website



Genealogie nieuws