stamboomgids

Familienamen » K

Websites 541 - 550 van 1044:

Stamboom Kaandorp, Bergen - www.genealogieonline.nl/stamboom-kaandorp-bergen

Een publicatie door Maria Vos - Blekemolen met gegevens over oa. de families Kaandorp, Smit, Dekker, Groen, Groot, Heddes, Rietveld, Caandorp, Kraakman en Kramer.


Screenshot van website

Stamboom Kaas - www.genealogieonline.nl/stamboom-kaas

Een publicatie door A.C.M. Noteboom-Tesson met gegevens over oa. de families Kaas, Tolboom, Hengel, Hartman, Beek, Boom, Heuvel, Huik, Schimmel en Dorresteijn.


Screenshot van website

Stamboom Kaempff - www.genealogieonline.nl/stamboom-kaempff

Een publicatie door Wim de Vries met gegevens over oa. de families Kaempff, Loos, Otter, Dam, Pauw, De Boer, Kroes, Lenstra, Bast en Van Lieshout.


Screenshot van website

Stamboom Kaiser - www.genealogieonline.nl/stamboom-kaiser

Een genealogische publicatie door Ben Kaiser met gegevens over onder andere de families Kaiser, Huizing, Kappen, De Groot, Kayser, Eckelhoff, Zweep, Veen en Bödecker.


Screenshot van website

Stamboom Kalhorn-Everaers - www.genealogieonline.nl/stamboom-kalhorn-everaers

Een publicatie door Laurens Kalhorn met gegevens over oa. de families De Vries, Kalhorn, Baud, Hamelers, Everaerts, Von Althann, Van Erp, Köksal, Roorda en Van Aylva.


Screenshot van website

Stamboom Kalkhoven - www.genealogieonline.nl/stamboom-kalkhoven

Een publicatie door Joop Kalkhoven met gegevens over oa. de families Kalkhoven, Van Oostrom, Van Kalckhoven, Kauwenberg, Romijn, De Meij, De Jager, Blom, Copier en Van der Hoeff.


Screenshot van website

Stamboom Kalksma - www.genealogieonline.nl/stamboom-kalksma

Een publicatie door Dirk Kalksma met gegevens over oa. de families Kalksma, Marxsen, De Jong, Kalksma (Kalkstra), Visser, Schotpoort, Dikhoof, Jongejan, Meeus en De Boer.


Screenshot van website

Stamboom Kalksma-Jager - www.genealogieonline.nl/stamboom-kalksma-jager

Een publicatie door Dirk Kalksma met gegevens over oa. de families Jager, Kalksma, De Cocq van Delwijnen, Visser, De Jong, Muizer, Daams, Talman, De Groot en Waterlander.


Screenshot van website

Stamboom Kalter - Otten - www.genealogieonline.nl/stamboom-kalter-otten

Een genealogische publicatie door Jolanda Bremer met gegevens over onder andere de families Wezenberg, Kalter, Otten, Van den Berg, Schemkes, Schuurman, Ruitenberg, Bottenberg en Hollander.


Screenshot van website

Stamboom Kamans - www.genealogieonline.nl/stamboom-kamans

Een genealogische publicatie door Lummechien met gegevens over onder andere de families De Jong, Kamans, Van der Veen, Noordam, Oostindiën, Ten Caat, Buck, Oord en Swillens.


Screenshot van website



Genealogie nieuws