stamboomgids

Familienamen » K

Websites 571 - 580 van 1037:

Stamboom Kattenberg - www.genealogieonline.nl/kattenberg-stamboom

Een publicatie door C. Van Vliet met gegevens over oa. de families Kattenberg, Palland, Aalders, De Goede, Schinkel, Stoel en Sijbrands. Vele gegevens zijn met toestemming verkregen en lopen samen met de stamboom van Willem Kattenberg.


Screenshot van website

Stamboom Kattenberg, Aalders, van de Wetering - www.genealogieonline.nl/stamboom-kattenberg-aalders-van-de-wetering

Een publicatie door Christine van Vliet-van de Wetering met gegevens over oa. de families Kattenberg, Palland, Van de Wetering, Van Dijk, Aalders, Schinkel, Heijberg, Stoel en Stoel.


Screenshot van website

Stamboom Kaufmann - www.genealogieonline.nl/stamboom-kaufmann

Een publicatie door Marjon Bouma met gegevens over oa. de families Kaufmann, Widt, Schullen, , , .


Screenshot van website

Stamboom Kayim - www.genealogieonline.nl/stamboom-kayim

Een publicatie door Mark Kayim met gegevens over oa. de families Kaim, Kaijim, Kain, Kajim, Kaeim, Van der Kulk, Van Rij, Brand, Stam en Ansema.


Screenshot van website

Stamboom Kazen - www.genealogieonline.nl/stamboom-kazen

Een publicatie door Gerry Kazen met gegevens over oa. de families Kazen, Visser, Joosten, Haak, Stokman, Hendriksen, Huizer, Kruitwagen, Buunen en Boonstoppel.


Screenshot van website

Stamboom Keeris - www.genealogieonline.nl/stamboom-keeris

Een publicatie door Marianne Keeris met gegevens over oa. de families Keeris, Peeters(Keeris), Heijden Van Der, Groenen, Ven Van De, Oppers, Verhoeven, Broek Van Den, Heeren en Thiel Van.


Screenshot van website

Stamboom Kegels - www.genealogieonline.nl/stamboom-kegels

Een publicatie door A.J. Kegels met gegevens over oa. de families Kegels, Groothaert, Coone, Van Rumste, Strijdonk, Weststrate, Van Keulen, Van Rossem, Martijn en Lippens.


Screenshot van website

Stamboom Keijser - www.genealogieonline.nl/stamboom-keijser

Een publicatie door Dingeman Hendrikse met gegevens over oa. de families Keijser, Boon, Koning, Bakker, Roeper, Kooiman, Dijksen, Eelman, Schneider en Over.


Screenshot van website

Stamboom Keijzer - www.genealogieonline.nl/stamboom-keijzer

Een genealogische publicatie door Erik Keijzer met gegevens over onder andere de families Keijzer, Van Klaveren, Karreman, Peels, Verboom en Leeuwenkamp.


Screenshot van website

Stamboom Keijzer en Appel - www.genealogieonline.nl/stamboom-keijzer-en-appel

Een genealogische publicatie door Willy Zweers-Keijzer met gegevens over onder andere de families Varkevisser, Klos, Keijzer, Appel, Vermeij, Hoogeveen, Bijman, De Jong en Langendam.


Screenshot van website



Genealogie nieuws