stamboomgids

Familienamen » K

Websites 561 - 570 van 1019:

Stamboom Kassies - www.genealogieonline.nl/stamboom-kassies

Een publicatie door Jan Kassies met gegevens over oa. de families Molanus, Moorlag, Kruse, Karsijns, Keun, Hindriks, Kassies, Lijphart, Jans en Harms.


Screenshot van website

Stamboom Kathmann - www.genealogieonline.nl/stamboom-kathmann

Een publicatie door B.H.J. Kathmann met gegevens over oa. de families Kathmann, Kathman, Sutter, Kaelbli, Kersen, Meixner, Catman, Kaetman, Traa en Meyer.


Screenshot van website

Stamboom Kattenberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-kattenberg

Een publicatie door W. Kattenberg met gegevens over oa. de families Kattenberg, Vrolijk, Feƫleus, Sijbrands, Bosch, De Goede, Meijer, Lingen, Van Dijk en Dokter.


Screenshot van website

Stamboom Kattenberg - www.genealogieonline.nl/kattenberg-stamboom

Een publicatie door C. Van Vliet met gegevens over oa. de families Kattenberg, Palland, Aalders, De Goede, Schinkel, Stoel en Sijbrands. Vele gegevens zijn met toestemming verkregen en lopen samen met de stamboom van Willem Kattenberg.


Screenshot van website

Stamboom Kattenberg, Aalders, van de Wetering - www.genealogieonline.nl/stamboom-kattenberg-aalders-van-de-wetering

Een publicatie door Christine van Vliet-van de Wetering met gegevens over oa. de families Kattenberg, Palland, Van de Wetering, Van Dijk, Aalders, Schinkel, Heijberg, Stoel en Stoel.


Screenshot van website

Stamboom Kaufmann - www.genealogieonline.nl/stamboom-kaufmann

Een publicatie door Marjon Bouma met gegevens over oa. de families Kaufmann, Widt, Schullen, , , .


Screenshot van website

Stamboom Kayim - www.genealogieonline.nl/stamboom-kayim

Een publicatie door Mark Kayim met gegevens over oa. de families Kaim, Kaijim, Kain, Kajim, Kaeim, Van der Kulk, Van Rij, Brand, Stam en Ansema.


Screenshot van website

Stamboom Kazen - www.genealogieonline.nl/stamboom-kazen

Een publicatie door Gerry Kazen met gegevens over oa. de families Kazen, Visser, Joosten, Haak, Stokman, Hendriksen, Huizer, Kruitwagen, Buunen en Boonstoppel.


Screenshot van website

Stamboom Keeris - www.genealogieonline.nl/stamboom-keeris

Een publicatie door Marianne Keeris met gegevens over oa. de families Keeris, Peeters(Keeris), Heijden Van Der, Groenen, Ven Van De, Oppers, Verhoeven, Broek Van Den, Heeren en Thiel Van.


Screenshot van website

Stamboom Kegels - www.genealogieonline.nl/stamboom-kegels

Een publicatie door A.J. Kegels met gegevens over oa. de families Kegels, Groothaert, Coone, Van Rumste, Strijdonk, Weststrate, Van Keulen, Van Rossem, Martijn en Lippens.


Screenshot van website



Genealogie nieuws