stamboomgids

Familienamen » K

Websites 561 - 570 van 990:

Stamboom Keizer - www.genealogieonline.nl/keizer-stamboom

Een genealogische publicatie door Roelf Schrik met gegevens over onder andere de families Keizer, Polak, Keijzer, Drielsma, De Leeuw, Bloemendaal, Cohen, Wolff en Leidesdorf.

Screenshot van website

Stamboom Keizer - van Otterloo - www.genealogieonline.nl/stamboom-keizer-van-otterlooNieuw!

Een genealogische publicatie door Dennis Keizer met gegevens over onder andere de families IJzerman, Veldhuis, Van Otterloo, Keizer, Bartens, Koetsier, Van Otterlo, Jansen en Van Assen.

Screenshot van website

Stamboom Kelch - www.genealogieonline.nl/stamboom-kelch

Een publicatie door Frits Kelch met gegevens over oa. de families Melk, Stroo, Gruijs, Van het Hof, Marcus, Kelch, Bakker, De Boer, Kat en Dekker.

Screenshot van website

Stamboom Kellenbach-van der Starre - www.genealogieonline.nl/stamboom-kellenbach-van-der-starre

Een genealogische publicatie door Thelma Kellenbach met gegevens over onder andere de families Kellenbach, Van der Starre, Post, Van der Veer, Van Bakergem, Van Zuuren, Van der Velden., Van der Velden en Akkersdijk..

Screenshot van website

Stamboom Keller (Den Bosch < Leeuwarden) - www.genealogieonline.nl/stamboom-keller

Een genealogische publicatie door Willem Keller met gegevens over onder andere de families Keller, Van Vugt, Van Dinther, Van den Biggelaar, Van Hamond, Zoomers, Konings, Van de Ven en Oosterhout.

Screenshot van website

Stamboom Kelner - www.genealogieonline.nl/stamboom-kelner

Een publicatie door Theo Kelner met gegevens over oa. de families Koomen, Boots, Burger, Dekker, Bakker, Meijer, Smit, Van Diepen, Vreugdenhil en Groot.

Screenshot van website

Stamboom Kemme - www.genealogieonline.nl/stamboom-kemme

Een publicatie door R. Kemme met gegevens over oa. de families Kemme, Sarolea, De Zwart, Bes, Röttger, Corten, Honkoop, Kemnade, Robben en Daling.

Screenshot van website

Stamboom Kemmelings - www.genealogieonline.nl/stamboom-kemmelings

Een publicatie door C.P.T. Hendrix met gegevens over oa. de families Kemmelings, Van Soest, Litjens, Hendrix, Heldens, Jansen, Van Heijster, Bots, Janssen en Peters.

Screenshot van website

Stamboom Kempe - www.genealogieonline.nl/stamboom-kempe

Een publicatie door P. van Iersel met gegevens over oa. de families Kempe, Herrebout, Van Driel, Kempe(Rs), Van Langevelde, De Bruijne, De Pooter, Bolleman, Cove en De Putter.

Screenshot van website

Stamboom Kempees - www.genealogieonline.nl/stamboom-kempees

Een publicatie door Annemarie Kalishoek met gegevens over oa. de families Kempees, Meursinge, Bosman, Van Hoboken, Mansfeldt, Bentz Van Den Berg, Ritsema, Sauerbier, Florie en De Ranitz.

Screenshot van website



Genealogie nieuws