stamboomgids

Familienamen » K

Websites 581 - 590 van 994:

Stamboom Kerbof - www.genealogieonline.nl/stamboom-kerbof

Een publicatie door Henk Kerbof met gegevens over oa. de families Kipp, Kerbof, Kabof, Scheffers, Groenhagen, Van der Paard, Jansen, Van der Veen, Brouwer en Meijer.


Screenshot van website

Stamboom Kerkdijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-kerkdijk

Een publicatie door Gerrit Kerkdijk met gegevens over oa. de families Kerkdijk, Kelder, Geziena Jantina Dorgelo, Waterink, Elsman, Moddejonge, Dunnewind, Meier en Veltink.


Screenshot van website

Stamboom Kerkhof - www.genealogieonline.nl/stamboom-kerkhof

Een publicatie door A.M. Kerkhof met gegevens over oa. de families Van Veenendaal, Kerkhof, Van Hussen, Den Daas, Dissel, Van Hussen (Van Huissen), Hoveling, Veenendaal, Westerman en Van der Horst.


Screenshot van website

Stamboom Kerkhof Vermoolen - www.genealogieonline.nl/stamboom-kerkhof-vermoolen

Een publicatie door Lohman met gegevens over oa. de families Schijffelen, Vermoolen, De Heus, (Vermeule) Vermoolen (Vermolen), Scheiffelin, Van den Berg, Kerkhof, Vermolen (Vermeulen), Vermeulen en Beck.


Screenshot van website

Stamboom Kerkhof-Buuts - www.genealogieonline.nl/stamboom-kerkhof-buuts

Een publicatie door A. Kerkhof-Buuts met gegevens over oa. de families Heuvel Van Den, Kerkhof, Buuts, Buets, Ruijs, Vlijmen Van, Ceelen, Schuurmans, Elzen Van Den en Bakel Van.


Screenshot van website

Stamboom Kerkhoff - De Jong - www.genealogieonline.nl/stamboom-kerkhoff-de-jong

Een publicatie door Marnix Kerkhoff met gegevens over oa. de families De Jong, Heijnen, Smeets, Van der Wal, Velraeds, Rook, Raets, Kerkhoff, Debets en Slob.


Screenshot van website

Stamboom Kerkhoffs - www.genealogieonline.nl/stamboom-kerkhoffs

Een publicatie door Math Kerkhoffs met gegevens over oa. de families Kerkhoffs, Kerckhoffs, Kerckhofs, Janssen, Karckhauff, Keulen, Wehrens, Kerckhof en Kerckhof.


Screenshot van website

Stamboom Kerkhoven - Graauwmans - www.genealogieonline.nl/stamboom-kerkhoven-graauwmans

Een publicatie door Jos Kerkhoven met gegevens over oa. de families De Bruijn, Van Kerckhoven, Van Hooijdonk, De Bie, De Kort, Bindels, Van Zomeren, Bogmans, Van Kerkhoven en Graauwmans.


Screenshot van website

Stamboom Kerremans - www.genealogieonline.nl/stamboom-kerremans

Een publicatie door Ad Kerremans met gegevens over oa. de families Kerremans, Kersemans, Karremans, Kermans, Oomen, Kersmans, Kerssemans, Van Gils, Van Oosterhout en Van den Elshout.


Screenshot van website

Stamboom Kersbergen - www.genealogieonline.nl/stamboom-kersbergen

Een publicatie door Jantine Kersbergen van Zurk met gegevens over oa. de families Kersbergen, Derks, Lankamp, Berends, Wingers, Gerritsen, Cabalt, Arts, Janssen en Boekhout.


Screenshot van website



Genealogie nieuws