stamboomgids

Familienamen » K

Websites 581 - 590 van 1040:

Stamboom Keijzer - www.genealogieonline.nl/stamboom-keijzer

Een genealogische publicatie door Erik Keijzer met gegevens over onder andere de families Keijzer, Van Klaveren, Karreman, Peels, Verboom en Leeuwenkamp.


Screenshot van website

Stamboom Keijzer en Appel - www.genealogieonline.nl/stamboom-keijzer-en-appel

Een genealogische publicatie door Willy Zweers-Keijzer met gegevens over onder andere de families Varkevisser, Klos, Keijzer, Appel, Vermeij, Hoogeveen, Bijman, De Jong en Langendam.


Screenshot van website

Stamboom Keislair - www.genealogieonline.nl/stamboom-keislair

Een publicatie door Fred Keislair met gegevens over oa. de families Keislair, Kohler, Rijnders, Ketel, Timmermans, Van de Bos, Bosman, Baasbank, De Meersseman en Hanselaar.


Screenshot van website

Stamboom Keizer - www.genealogieonline.nl/stamboom-keizer

Een publicatie door Wim Willard met gegevens over oa. de families Majoor, Smit, Willard, Bakker, Vos, Brouwer, Calis, De Jong en De Jong.


Screenshot van website

Stamboom Keizer - www.genealogieonline.nl/keizer-stamboom

Een genealogische publicatie door Roelf Schrik met gegevens over onder andere de families Keizer, Polak, Keijzer, Drielsma, De Leeuw, Bloemendaal, Cohen, Wolff en Leidesdorf.


Screenshot van website

Stamboom Keizer - van Otterloo - www.genealogieonline.nl/stamboom-keizer-van-otterloo

Een genealogische publicatie door Dennis Keizer met gegevens over onder andere de families IJzerman, Veldhuis, Van Otterloo, Keizer, Bartens, Koetsier, Van Otterlo, Jansen en Van Assen.


Screenshot van website

Stamboom Kelch - www.genealogieonline.nl/stamboom-kelch

Een publicatie door Frits Kelch met gegevens over oa. de families Melk, Stroo, Gruijs, Van het Hof, Marcus, Kelch, Bakker, De Boer, Kat en Dekker.


Screenshot van website

Stamboom Kelder - www.genealogieonline.nl/stamboom-kelder

Een genealogische publicatie door Marco Tuinstra met gegevens over onder andere de families Keller, Spit, Santbergen, Zandbergen, Post, Mulder, Van Eerde, Jongman en Bosman.


Screenshot van website

Stamboom Kellenbach-van der Starre - www.genealogieonline.nl/stamboom-kellenbach-van-der-starre

Een genealogische publicatie door Thelma Kellenbach met gegevens over onder andere de families Kellenbach, Van der Starre, Post, Van der Veer, Van Bakergem, Van Zuuren, Van der Velden., Van der Velden en Akkersdijk..


Screenshot van website

Stamboom Keller (Den Bosch < Leeuwarden) - www.genealogieonline.nl/stamboom-keller

Een genealogische publicatie door Willem Keller met gegevens over onder andere de families Keller, Van Vugt, Van Dinther, Van den Biggelaar, Van Hamond, Zoomers, Konings, Van de Ven en Oosterhout.


Screenshot van website



Genealogie nieuws