stamboomgids

Familienamen » K

Websites 581 - 590 van 1010:

Stamboom Kempees - www.genealogieonline.nl/stamboom-kempees

Een publicatie door Annemarie Kalishoek met gegevens over oa. de families Kempees, Meursinge, Bosman, Van Hoboken, Mansfeldt, Bentz Van Den Berg, Ritsema, Sauerbier, Florie en De Ranitz.


Screenshot van website

Stamboom Kempel - www.genealogieonline.nl/stamboom-kempel

Een genealogische publicatie door Willem Kempel met gegevens over onder andere de families Kempel, Ten Ham, De Graaf, Kievits, De Leeuw, Gertruda, Lucassen, Wannewits en Peters.


Screenshot van website

Stamboom Kempen Breed - www.genealogieonline.nl/stamboom-kempen-breed

Een publicatie door Herman Kempen met gegevens over oa. de families, Kempen, Kaandorp, Breed (ook Breen en "Kool"), Deen, Buisman, Poland, Van Heems, de Grunt, van Schaijk, Voogd, Koning, Kolff.


Screenshot van website

Stamboom Kemper - www.genealogieonline.nl/stamboom-kemper

Een publicatie door A.S.L. Kemper met gegevens over oa. de families Kemper, Groos, De Groot, Van der Beek, Van Gorkum, Van der Kaden, Van Leeuwen, Van der Ende, Blom en Van Bussel.


Screenshot van website

Stamboom Kempin - www.genealogieonline.nl/stamboom-kempin

Een publicatie door Jan Kempin met gegevens over oa. de families Mulders, Jansen, Finken, Kempin, Kleinjans, Spierts, Jongen, Plat, Veldman en Weerts.


Screenshot van website

Stamboom Kennes - www.genealogieonline.nl/stamboom-kennes

Een publicatie door E. Kennes met gegevens over oa. de families Van Leuven, Kennes, D' haese, Exelmans, Jacquemyns, De Pauw, Geyskens, Peeters, Van Gossum en Depreeuw.


Screenshot van website

Stamboom Keppel - www.genealogieonline.nl/stamboom-keppel

Een publicatie door Dirk jan Keppel met gegevens over oa. de families Keppel, Taal, Jongenotter, D Held, Vucht, Vos, Van der Meer, V. Esschen, V..diejen en Jongejan.


Screenshot van website

Stamboom Keppenne Bergilers - www.genealogieonline.nl/stamboom-keppenne-bergilers

Een publicatie door Jan Neelen met gegevens over oa. de families Keppenne, Derwa, Petitjean, Jacque, Latour, Ory, De Sauvage, L.


Screenshot van website

Stamboom Kerbof - www.genealogieonline.nl/stamboom-kerbof

Een publicatie door Henk Kerbof met gegevens over oa. de families Kipp, Kerbof, Kabof, Scheffers, Groenhagen, Van der Paard, Jansen, Van der Veen, Brouwer en Meijer.


Screenshot van website

Stamboom Kerkdijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-kerkdijk

Een publicatie door Gerrit Kerkdijk met gegevens over oa. de families Kerkdijk, Kelder, Geziena Jantina Dorgelo, Waterink, Elsman, Moddejonge, Dunnewind, Meier en Veltink.


Screenshot van website



Genealogie nieuws