stamboomgids

Familienamen » K

Websites 581 - 590 van 1024:

Stamboom Kelner - www.genealogieonline.nl/stamboom-kelner

Een publicatie door Theo Kelner met gegevens over oa. de families Koomen, Boots, Burger, Dekker, Bakker, Meijer, Smit, Van Diepen, Vreugdenhil en Groot.


Screenshot van website

Stamboom Kemme - www.genealogieonline.nl/stamboom-kemme

Een publicatie door R. Kemme met gegevens over oa. de families Kemme, Sarolea, De Zwart, Bes, Röttger, Corten, Honkoop, Kemnade, Robben en Daling.


Screenshot van website

Stamboom Kemmelings - www.genealogieonline.nl/stamboom-kemmelings

Een publicatie door C.P.T. Hendrix met gegevens over oa. de families Kemmelings, Van Soest, Litjens, Hendrix, Heldens, Jansen, Van Heijster, Bots, Janssen en Peters.


Screenshot van website

Stamboom Kempe - www.genealogieonline.nl/stamboom-kempe

Een publicatie door P. van Iersel met gegevens over oa. de families Kempe, Herrebout, Van Driel, Kempe(Rs), Van Langevelde, De Bruijne, De Pooter, Bolleman, Cove en De Putter.


Screenshot van website

Stamboom Kempees - www.genealogieonline.nl/stamboom-kempees

Een publicatie door Annemarie Kalishoek met gegevens over oa. de families Kempees, Meursinge, Bosman, Van Hoboken, Mansfeldt, Bentz Van Den Berg, Ritsema, Sauerbier, Florie en De Ranitz.


Screenshot van website

Stamboom Kempel - www.genealogieonline.nl/stamboom-kempel

Een genealogische publicatie door Willem Kempel met gegevens over onder andere de families Kempel, Ten Ham, De Graaf, Kievits, De Leeuw, Gertruda, Lucassen, Wannewits en Peters.


Screenshot van website

Stamboom Kempen Breed - www.genealogieonline.nl/stamboom-kempen-breed

Een publicatie door Herman Kempen met gegevens over oa. de families, Kempen, Kaandorp, Breed (ook Breen en "Kool"), Deen, Buisman, Poland, Van Heems, de Grunt, van Schaijk, Voogd, Koning, Kolff.


Screenshot van website

Stamboom Kemper - www.genealogieonline.nl/stamboom-kemper

Een publicatie door A.S.L. Kemper met gegevens over oa. de families Kemper, Groos, De Groot, Van der Beek, Van Gorkum, Van der Kaden, Van Leeuwen, Van der Ende, Blom en Van Bussel.


Screenshot van website

Stamboom Kempin - www.genealogieonline.nl/stamboom-kempin

Een publicatie door Jan Kempin met gegevens over oa. de families Mulders, Jansen, Finken, Kempin, Kleinjans, Spierts, Jongen, Plat, Veldman en Weerts.


Screenshot van website

Stamboom Kennes - www.genealogieonline.nl/stamboom-kennes

Een publicatie door E. Kennes met gegevens over oa. de families Van Leuven, Kennes, D' haese, Exelmans, Jacquemyns, De Pauw, Geyskens, Peeters, Van Gossum en Depreeuw.


Screenshot van website



Genealogie nieuws