stamboomgids

Familienamen » K

Websites 581 - 590 van 1047:

Stamboom Kawtar El Khattouti - www.genealogieonline.nl/stamboom-kawtar-el-khattouti

Een genealogische publicatie door Kawtar El met gegevens over onder andere de families El Khattouti, El Khatouti, Berkane, El Yahyahoui, Boumiziane, A., El en C..


Screenshot van website

Stamboom Kayim - www.genealogieonline.nl/stamboom-kayim

Een publicatie door Mark Kayim met gegevens over oa. de families Kaim, Kaijim, Kain, Kajim, Kaeim, Van der Kulk, Van Rij, Brand, Stam en Ansema.


Screenshot van website

Stamboom Kazen - www.genealogieonline.nl/stamboom-kazen

Een publicatie door Gerry Kazen met gegevens over oa. de families Kazen, Visser, Joosten, Haak, Stokman, Hendriksen, Huizer, Kruitwagen, Buunen en Boonstoppel.


Screenshot van website

Stamboom Keeris - www.genealogieonline.nl/stamboom-keeris

Een publicatie door Marianne Keeris met gegevens over oa. de families Keeris, Peeters(Keeris), Heijden Van Der, Groenen, Ven Van De, Oppers, Verhoeven, Broek Van Den, Heeren en Thiel Van.


Screenshot van website

Stamboom Kegels - www.genealogieonline.nl/stamboom-kegels

Een publicatie door A.J. Kegels met gegevens over oa. de families Kegels, Groothaert, Coone, Van Rumste, Strijdonk, Weststrate, Van Keulen, Van Rossem, Martijn en Lippens.


Screenshot van website

Stamboom Keijser - www.genealogieonline.nl/stamboom-keijser

Een publicatie door Dingeman Hendrikse met gegevens over oa. de families Keijser, Boon, Koning, Bakker, Roeper, Kooiman, Dijksen, Eelman, Schneider en Over.


Screenshot van website

Stamboom Keijzer - www.genealogieonline.nl/stamboom-keijzer

Een genealogische publicatie door Erik Keijzer met gegevens over onder andere de families Keijzer, Van Klaveren, Karreman, Peels, Verboom en Leeuwenkamp.


Screenshot van website

Stamboom Keijzer en Appel - www.genealogieonline.nl/stamboom-keijzer-en-appel

Een genealogische publicatie door Willy Zweers-Keijzer met gegevens over onder andere de families Varkevisser, Klos, Keijzer, Appel, Vermeij, Hoogeveen, Bijman, De Jong en Langendam.


Screenshot van website

Stamboom Keislair - www.genealogieonline.nl/stamboom-keislair

Een publicatie door Fred Keislair met gegevens over oa. de families Keislair, Kohler, Rijnders, Ketel, Timmermans, Van de Bos, Bosman, Baasbank, De Meersseman en Hanselaar.


Screenshot van website

Stamboom Keizer - www.genealogieonline.nl/stamboom-keizer

Een publicatie door Wim Willard met gegevens over oa. de families Majoor, Smit, Willard, Bakker, Vos, Brouwer, Calis, De Jong en De Jong.


Screenshot van website



Genealogie nieuws