stamboomgids

Familienamen » K

Websites 581 - 590 van 1035:

Stamboom Keislair - www.genealogieonline.nl/stamboom-keislair

Een publicatie door Fred Keislair met gegevens over oa. de families Keislair, Kohler, Rijnders, Ketel, Timmermans, Van de Bos, Bosman, Baasbank, De Meersseman en Hanselaar.


Screenshot van website

Stamboom Keizer - www.genealogieonline.nl/stamboom-keizer

Een publicatie door Wim Willard met gegevens over oa. de families Majoor, Smit, Willard, Bakker, Vos, Brouwer, Calis, De Jong en De Jong.


Screenshot van website

Stamboom Keizer - www.genealogieonline.nl/keizer-stamboom

Een genealogische publicatie door Roelf Schrik met gegevens over onder andere de families Keizer, Polak, Keijzer, Drielsma, De Leeuw, Bloemendaal, Cohen, Wolff en Leidesdorf.


Screenshot van website

Stamboom Keizer - van Otterloo - www.genealogieonline.nl/stamboom-keizer-van-otterloo

Een genealogische publicatie door Dennis Keizer met gegevens over onder andere de families IJzerman, Veldhuis, Van Otterloo, Keizer, Bartens, Koetsier, Van Otterlo, Jansen en Van Assen.


Screenshot van website

Stamboom Kelch - www.genealogieonline.nl/stamboom-kelch

Een publicatie door Frits Kelch met gegevens over oa. de families Melk, Stroo, Gruijs, Van het Hof, Marcus, Kelch, Bakker, De Boer, Kat en Dekker.


Screenshot van website

Stamboom Kellenbach-van der Starre - www.genealogieonline.nl/stamboom-kellenbach-van-der-starre

Een genealogische publicatie door Thelma Kellenbach met gegevens over onder andere de families Kellenbach, Van der Starre, Post, Van der Veer, Van Bakergem, Van Zuuren, Van der Velden., Van der Velden en Akkersdijk..


Screenshot van website

Stamboom Keller (Den Bosch < Leeuwarden) - www.genealogieonline.nl/stamboom-keller

Een genealogische publicatie door Willem Keller met gegevens over onder andere de families Keller, Van Vugt, Van Dinther, Van den Biggelaar, Van Hamond, Zoomers, Konings, Van de Ven en Oosterhout.


Screenshot van website

Stamboom Kelner - www.genealogieonline.nl/stamboom-kelner

Een publicatie door Theo Kelner met gegevens over oa. de families Koomen, Boots, Burger, Dekker, Bakker, Meijer, Smit, Van Diepen, Vreugdenhil en Groot.


Screenshot van website

Stamboom Kemme - www.genealogieonline.nl/stamboom-kemme

Een publicatie door R. Kemme met gegevens over oa. de families Kemme, Sarolea, De Zwart, Bes, Röttger, Corten, Honkoop, Kemnade, Robben en Daling.


Screenshot van website

Stamboom Kemmelings - www.genealogieonline.nl/stamboom-kemmelings

Een publicatie door C.P.T. Hendrix met gegevens over oa. de families Kemmelings, Van Soest, Litjens, Hendrix, Heldens, Jansen, Van Heijster, Bots, Janssen en Peters.


Screenshot van website



Genealogie nieuws