stamboomgids

Familienamen » O

Websites 141 - 150 van 258:

Stamboom Jan Jansz Ooijevaar uit Abbekerk - www.genealogieonline.nl/stamboom-jan-jansz-ooijevaar

Een publicatie door R. Ooijevaar met gegevens over oa. de families Ooijevaar, Wever, Rood, Koenis, Volkers, Konijn, Goedhart, Knol, Wit en Bruin.


Screenshot van website

Stamboom Jan Jansz Ooijevaar uit Spanbroek - www.genealogieonline.nl/stamboom-jan-jansz-ooijevaar-spanbroek

Een publicatie door R. Ooijevaar met gegevens over oa. de families Ooijevaar, Bijl, Mooij, Schuit, Laan, Romein, Daalder, Ursem, Rood en De Winter.


Screenshot van website

Stamboom Jan Willemsz Ooijevaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-jan-willemsz-ooijevaar

Een publicatie door R. Ooijevaar met gegevens over oa. de families Ojevaar, Ooijevaar, Siderius, Hus, Veegerstee, Lansdrager, Pieters, Lever, Liwijn en Jansen.


Screenshot van website

Stamboom Lambertus Wijlent Olthoff - www.genealogieonline.nl/stamboom-lambertus-olthoff

Een genealogische publicatie door Alphons Olthof met gegevens over onder andere de families Olthof, Willemsen, Starrenburg, Van, Starrenburg, Olthoff, Prinsen, Kohl, Hertog en Stein.


Screenshot van website

Stamboom Lena Oostrom - www.genealogieonline.nl/stamboom-lena-oostrom

Een publicatie door Marleen van Dieren met gegevens over oa. de families Stam, Oostrom, Jong, de, Horden, Lekkerkerker, Copier, Heuvel, van den, Oostrum, van en Oostrum, van.


Screenshot van website

Stamboom Maarten Jansz Ooijevaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-maarten-jansz-ooijevaar

Een publicatie door R. Ooijevaar met gegevens over oa. de families Ooijevaar, Oijevaar, Houter, Gorter, Groot, Smit, Spoelstra, Louw, Koster en Ruijter.


Screenshot van website

Stamboom Manuel Otto - www.genealogieonline.nl/stamboom-manuel-otto

Een publicatie door Manuel Otto met gegevens over oa. de families Boonacker, Otto, Smit, Jans, De Graaf, Hensen, Proper, Appel, Baaij en Thorbecke.


Screenshot van website

Stamboom Obbes - www.genealogieonline.nl/stamboom-obbes

Een publicatie door Jeroen Obbes met gegevens over oa. de families Obbes, Bakker, Tieman, Bruinse, De Jongh, Van Asperen, De Jong, Van Duijn, Drolsbach en Hutzezon.


Screenshot van website

Stamboom Oberholthaus - www.genealogieonline.nl/stamboom-oberholthaus

Een genealogische publicatie door Fons Glasmeier met gegevens over onder andere de families Meijer, Brockmeyer, Schlickelmann, Bronsgeest, Gartmann, Boberg, Meyer Zu Farwig, Sellmeijer en K├Ânig.


Screenshot van website

Stamboom Ocken - www.genealogieonline.nl/stamboom-ocken

Een publicatie door Lucas A. Ocken met gegevens over o.a. de van Borkum afkomstige familie Ocken/Okken en de noord-Nederlandse families Alberda, Cleveringa, van der Feltz, Lewe, (Dorhout) Mees, van Swinderen, Trip, Woldring en Wolters.


Screenshot van website



Genealogie nieuws