stamboomgids

Familienamen » O

Websites 141 - 150 van 275:

Stamboom Gerrit van Ommen - www.genealogieonline.nl/stamboom-gerrit-van-ommen

Een publicatie door P.Heres met gegevens over oa. de families Eilander, Visser, Bijsterbosch, Van Ommen, IJzerman, Logtenberg, Boeve, Van Olst, Eikelboom en Van Apeldoorn.


Screenshot van website

Stamboom geslacht Hartman Out - www.genealogieonline.nl/stamboom-geslacht-hartman-out

Een publicatie door Gerrit Out met gegevens over oa. de families Out, Brussel, Crommendam, Van Houten, Kat, Piet, Bleij, Sohl, Van der Vlerk en De Graaf.


Screenshot van website

Stamboom Harm Jacob Olthof - www.genealogieonline.nl/stamboom-harm-jacob-olthof

Een genealogische publicatie door George Olthof met gegevens over onder andere de families Olthof, Oldenborger, Harms, Kreif, Jans, Roelfs, Jacobs, Hindriks en Arents.


Screenshot van website

Stamboom Jacob Jansz Ooijevaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-jacob-jansz-ooijevaar

Een publicatie door R. Ooijevaar met gegevens over oa. de families Oijevaar, Ooijevaar, Rob, Van Son, Bulkes, Holleman, Mulder, Visser, Delver en Van Dorssen.


Screenshot van website

Stamboom Jan Jansz Ooijevaar uit Abbekerk - www.genealogieonline.nl/stamboom-jan-jansz-ooijevaar

Een publicatie door R. Ooijevaar met gegevens over oa. de families Ooijevaar, Wever, Rood, Koenis, Volkers, Konijn, Goedhart, Knol, Wit en Bruin.


Screenshot van website

Stamboom Jan Jansz Ooijevaar uit Spanbroek - www.genealogieonline.nl/stamboom-jan-jansz-ooijevaar-spanbroek

Een publicatie door R. Ooijevaar met gegevens over oa. de families Ooijevaar, Bijl, Mooij, Schuit, Laan, Romein, Daalder, Ursem, Rood en De Winter.


Screenshot van website

Stamboom Jan Oosting - www.genealogieonline.nl/stamboom-jan-oosting

Een genealogische publicatie door J Oosting met gegevens over onder andere de families Oosting, Smit, Bremer, Otten, Groote, Hummel, Van Nieuwenhoven, Van den Bos en Snippe.


Screenshot van website

Stamboom Jan Willemsz Ooijevaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-jan-willemsz-ooijevaar

Een publicatie door R. Ooijevaar met gegevens over oa. de families Ojevaar, Ooijevaar, Siderius, Hus, Veegerstee, Lansdrager, Pieters, Lever, Liwijn en Jansen.


Screenshot van website

Stamboom Lambertus Wijlent Olthoff - www.genealogieonline.nl/stamboom-lambertus-olthoff

Een genealogische publicatie door Alphons Olthof met gegevens over onder andere de families Olthof, Willemsen, Starrenburg, Van, Starrenburg, Olthoff, Prinsen, Kohl, Hertog en Stein.


Screenshot van website

Stamboom Lena Oostrom - www.genealogieonline.nl/stamboom-lena-oostrom

Een publicatie door Marleen van Dieren met gegevens over oa. de families Stam, Oostrom, Jong, de, Horden, Lekkerkerker, Copier, Heuvel, van den, Oostrum, van en Oostrum, van.


Screenshot van website



Genealogie nieuws