stamboomgids

Familienamen » O

Websites 171 - 180 van 255:

Stamboom Oors - www.genealogieonline.nl/stamboom-oors

Een publicatie door Leo Oors met gegevens over oa. de families Berkhof, Visser, Van Heusden, Van Driel, Van Arkel, Koning Van De Franken, Van Kleef Van Teisterbant, In't Veld, Van de Franken en Koningin Van De Franken.


Screenshot van website

Stamboom Oortgijsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-oortgijsen

Een publicatie door Bert Oortgijsen met gegevens over oa. de families Oortgijsen, Kuiper, Visser, Wijdenes, Boekel, Kaan, Van Soelen, Bosma, Smit en Westenbrink Meijer.


Screenshot van website

Stamboom Oortwijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-oortwijn

Een publicatie door Ron Oortwijn met gegevens over oa. de families Oortwijn, Heutinck, Broekhof, Ellenbroek, Simons, Jansen, Mulder, Erve en Erve.


Screenshot van website

Stamboom Oortwijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-oortwijn

Een genealogische publicatie door Paul Oortwijn met gegevens over onder andere de families Roffel, Geerts, Oortwijn, Lomulder, Knigge, Slagter, Jansen, Zuidema en Derksen.


Screenshot van website

Stamboom Oost - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-oost

Een publicatie door H. Poelman met gegevens over oa. de families Poelman, Oost, Ritskes, Bos, Van Wijk, Pollemans, Pinkster, Timmerman, Meijer en Van Dersluis.


Screenshot van website

Stamboom Oost - www.genealogieonline.nl/oost-stamboom

Een publicatie door Henk Hofstede met gegevens over oa. de families Oost, Geerdink, Breukers, Ezendam, Jannink, Boom, Hofstede, Hassink, Goselink en Roetgering.


Screenshot van website

Stamboom Oost - Diever - www.genealogieonline.nl/stamboom-oost-diever

Een publicatie door Margitta met gegevens over oa. de families Oost, Jans, Giezen, Bos, De Jonge, Prins, De Jong, Blokzijl, Jansen en Vaartjes.


Screenshot van website

Stamboom Oosterbos - www.genealogieonline.nl/stamboom-oosterbos

Een genealogische publicatie door Marcel Oosterbos met gegevens over onder andere de families Oosterbos, Welink, Pool, Derks, Everts, Derks Jantien, Zwaagstra, Van Hendrikje en Stellema.


Screenshot van website

Stamboom Oosterbos van Dijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-oosterbos-van-dijk

Een genealogische publicatie door Marcel Oosterbos met gegevens over onder andere de families Oosterbos, Van Dijk, Andreae, Pleijzier, Apeldoorn, Boes, Nijland, Jacob Apeldoorn en Stelma.


Screenshot van website

Stamboom Oosterhaven - www.genealogieonline.nl/stamboom-oosterhaven

Een publicatie door Piet Oosterhaven met gegevens over oa. de families Oosterhaven, Goslinga, Oosterhagen, Greidanus, Noordmans, Hilarides, Galema, Wynia, Kuperus en Steensma.


Screenshot van website



Genealogie nieuws