stamboomgids

Familienamen » O

Websites 181 - 190 van 268:

Stamboom Oost - www.genealogieonline.nl/oost-stamboom

Een publicatie door Henk Hofstede met gegevens over oa. de families Oost, Geerdink, Breukers, Ezendam, Jannink, Boom, Hofstede, Hassink, Goselink en Roetgering.


Screenshot van website

Stamboom Oost - Diever - www.genealogieonline.nl/stamboom-oost-diever

Een publicatie door Margitta met gegevens over oa. de families Oost, Jans, Giezen, Bos, De Jonge, Prins, De Jong, Blokzijl, Jansen en Vaartjes.


Screenshot van website

Stamboom Oosterbos - www.genealogieonline.nl/stamboom-oosterbos

Een genealogische publicatie door Marcel Oosterbos met gegevens over onder andere de families Oosterbos, Welink, Pool, Derks, Everts, Derks Jantien, Zwaagstra, Van Hendrikje en Stellema.


Screenshot van website

Stamboom Oosterhaven - www.genealogieonline.nl/stamboom-oosterhaven

Een publicatie door Piet Oosterhaven met gegevens over oa. de families Oosterhaven, Goslinga, Oosterhagen, Greidanus, Noordmans, Hilarides, Galema, Wynia, Kuperus en Steensma.


Screenshot van website

Stamboom Oosterhuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-oosterhuis

Een publicatie door Renée Oosterhuis met gegevens over oa. de families Oosterhuis, Oxener, Engelsman, Harkema, Brouwer, Kubbe, Greven, Kamphuis, Hamminga en Riks.


Screenshot van website

Stamboom Oosterlaar/Brinkman/Barendsen/Mekking - www.genealogieonline.nl/stamboom-oosterlaar

Een publicatie door Patrick Oosterlaar met gegevens over oa. de families Sullot, Oosterlaar, Brinkman, Mekking, Van den Berg, Barendsen, Steijn, Teune, Smal en Bemelmans.


Screenshot van website

Stamboom Oosterveen - www.genealogieonline.nl/stamboom-oosterveen

Een publicatie door Gerard Oosterveen met gegevens over oa. de families Oosterveen, Oosterbroek, Bakker, Zwiep, Kuipers, Oogjes, Storteboom, Hendriks, Strijker en Vlekman.


Screenshot van website

Stamboom Oosthoek - www.genealogieonline.nl/stamboom-oosthoek

Een publicatie door Johan Bosma met gegevens over oa. de families .


Screenshot van website

Stamboom Oosthof-Balster - www.genealogieonline.nl/stamboom-oosthof-balster

Een publicatie door G. Oosthof de Mink met gegevens over oa. de families Balster, Jansen, Oosthof, Gerrits, Keizer, Kronenberg, Berghuis, Klein Breukink, Tentman en Willems.


Screenshot van website

Stamboom Oosting - www.genealogieonline.nl/stamboom-oosting

Een publicatie door Roel Oosting met gegevens over oa. de families Oosting, Van den Bos, Groote, Smit, Van Kooten, Van Ravenwaaij, Van Verseveld, Kloos, Haller en Filips.


Screenshot van website



Genealogie nieuws