stamboomgids

Familienamen » O

Websites 191 - 200 van 274:

Stamboom Oosthoek - www.genealogieonline.nl/stamboom-oosthoek

Een publicatie door Johan Bosma met gegevens over oa. de families .


Screenshot van website

Stamboom Oosthof-Balster - www.genealogieonline.nl/stamboom-oosthof-balster

Een publicatie door G. Oosthof de Mink met gegevens over oa. de families Balster, Jansen, Oosthof, Gerrits, Keizer, Kronenberg, Berghuis, Klein Breukink, Tentman en Willems.


Screenshot van website

Stamboom Oosting - www.genealogieonline.nl/stamboom-oosting

Een publicatie door Roel Oosting met gegevens over oa. de families Oosting, Van den Bos, Groote, Smit, Van Kooten, Van Ravenwaaij, Van Verseveld, Kloos, Haller en Filips.


Screenshot van website

Stamboom Oostinjen van Gulden - www.genealogieonline.nl/stamboom-oostinjen-van-gulden

Een publicatie door B. Oostinjen met gegevens over oa. de families Van Munster, Oostinjen, Prins, Willemse, Van 't Wel, Van Gulden, Van den Brul, (Van) Odijck, Schouten en Van de Kamp.


Screenshot van website

Stamboom Oostra en Groen - www.genealogieonline.nl/stamboom-oostra-en-groen

Een genealogische publicatie door Albert Oostra met gegevens over onder andere de families Oostra, Groen, Hofman, Reinbergen, De Vries, Donker, Jans, Jacobs en Mulder.


Screenshot van website

Stamboom Oostwoud - Schokking - www.genealogieonline.nl/stamboom-oostwoud-schokking

Een genealogische publicatie door M. Schokking met gegevens over onder andere de families Schokking, Klijnsma, Oostwoud, Hornstra, Haagsma, Metelerkamp, Siebenga, Berger en Koppe.


Screenshot van website

Stamboom Opentij - www.genealogieonline.nl/stamboom-opentij

Een genealogische publicatie door Lisa Opentij met gegevens over onder andere de families Opentij, Van Vark, Kleijn, Van Nimwegen, Metz en Pruissen.


Screenshot van website

Stamboom Ophelders Landgraaf - www.genealogieonline.nl/stamboom-ophelders-landgraaf

Een genealogische publicatie door Hub Ophelders met gegevens over onder andere de families Ophelders, Aufhelders, Peters, Leurs, Van den Bongard, Loomans, Jansen, Quaden en Hoeve.


Screenshot van website

Stamboom Ophof - www.genealogieonline.nl/stamboom-ophof

Een publicatie door S. Ophof met gegevens over oa. de families Ophof, Wiegman, Spaan, Haak, Zirkzee, Larrewijn, Keijzer, Schinkelshoek, Hauser en Hackmann.


Screenshot van website

Stamboom Ophorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-ophorst

Een publicatie door Kees ten Dam met gegevens over oa. de families Ophorst, Sneep, Maris, Quispel, Punt, Van Dis, Van der Made, Geerts, Kotterink en Moret.


Screenshot van website



Genealogie nieuws