stamboomgids

Familienamen » O

Websites 191 - 200 van 268:

Stamboom Oostra en Groen - www.genealogieonline.nl/stamboom-oostra-en-groen

Een genealogische publicatie door Albert Oostra met gegevens over onder andere de families Oostra, Groen, Hofman, Reinbergen, De Vries, Donker, Jans, Jacobs en Mulder.


Screenshot van website

Stamboom Oostwoud - Schokking - www.genealogieonline.nl/stamboom-oostwoud-schokking

Een genealogische publicatie door M. Schokking met gegevens over onder andere de families Schokking, Klijnsma, Oostwoud, Hornstra, Haagsma, Metelerkamp, Siebenga, Berger en Koppe.


Screenshot van website

Stamboom Ophelders Landgraaf - www.genealogieonline.nl/stamboom-ophelders-landgraaf

Een genealogische publicatie door Hub Ophelders met gegevens over onder andere de families Ophelders, Aufhelders, Peters, Leurs, Van den Bongard, Loomans, Jansen, Quaden en Hoeve.


Screenshot van website

Stamboom Ophof - www.genealogieonline.nl/stamboom-ophof

Een publicatie door S. Ophof met gegevens over oa. de families Ophof, Wiegman, Spaan, Haak, Zirkzee, Larrewijn, Keijzer, Schinkelshoek, Hauser en Hackmann.


Screenshot van website

Stamboom Ophorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-ophorst

Een publicatie door Kees ten Dam met gegevens over oa. de families Ophorst, Sneep, Maris, Quispel, Punt, Van Dis, Van der Made, Geerts, Kotterink en Moret.


Screenshot van website

Stamboom Ophorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-ophorst

Een publicatie door Kees ten Dam met gegevens over oa. de families Sneep, Ophorst, Maris, Punt, Dis, van, Bothof, Quispel, Kotterink en Kotterink.


Screenshot van website

Stamboom Oppenhuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-oppenhuis

Een genealogische publicatie door Klaas Oppenhuis met gegevens over onder andere de families Oppenhuis, Krist, Galen Van, Dijkstra, Schipper, Kramer, Mattenmaker, Weers en Drogt.


Screenshot van website

Stamboom Opperman - www.genealogieonline.nl/stamboom-opperman

Een publicatie door Hans Opperman met gegevens over oa. de families Opperman, Ligthelm, Van der List, Kerstens, De Witte, Van Bebber, Van der Touw, Oppermans, Van Dijk en IJpelaar.


Screenshot van website

Stamboom Opperman Gelderland - www.genealogieonline.nl/stamboom-opperman-gelderland

Een publicatie door Hans Opperman met gegevens over oa. de families Opperman, Budding, Jansen, Elings, Verwoert, Kwint, Hendriksen, Van der Linden, Van Dijken en Vink.


Screenshot van website

Stamboom Oprel - www.genealogieonline.nl/stamboom-oprel

Een publicatie door Dirk Oprel met gegevens over oa. de families Oprel, Pronk, Taal, De Zeeuw, V. Hartingveldt, Van der Waal, V.d. Kruk, Butcher, Schriel en Koolen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws