stamboomgids

Familienamen » O

Websites 191 - 200 van 255:

Stamboom Ophorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-ophorst

Een publicatie door Kees ten Dam met gegevens over oa. de families Sneep, Ophorst, Maris, Punt, Dis, van, Bothof, Quispel, Kotterink en Kotterink.


Screenshot van website

Stamboom Opperman - www.genealogieonline.nl/stamboom-opperman

Een publicatie door Hans Opperman met gegevens over oa. de families Opperman, Ligthelm, Van der List, Kerstens, De Witte, Van Bebber, Van der Touw, Oppermans, Van Dijk en IJpelaar.


Screenshot van website

Stamboom Opperman Gelderland - www.genealogieonline.nl/stamboom-opperman-gelderland

Een publicatie door Hans Opperman met gegevens over oa. de families Opperman, Budding, Jansen, Elings, Verwoert, Kwint, Hendriksen, Van der Linden, Van Dijken en Vink.


Screenshot van website

Stamboom Oprel - www.genealogieonline.nl/stamboom-oprel

Een publicatie door Dirk Oprel met gegevens over oa. de families Oprel, Pronk, Taal, De Zeeuw, V. Hartingveldt, Van der Waal, V.d. Kruk, Butcher, Schriel en Koolen.


Screenshot van website

Stamboom Oremans - www.bmeijs.nl

stamboom Oremans Vlijmen met oa Miriam Oremans tennister


Screenshot van website

Stamboom Orsel - www.genealogieonline.nl/stamboom-orsel

Een genealogische publicatie door G.S. Orsel met gegevens over onder andere de families Orsel, Mulder, Ten Cate, Sijp, Rijks, Hoving, Grave, Rave en Jans.


Screenshot van website

Stamboom Oskam - www.genealogieonline.nl/stamboom-oskam

Een publicatie door Peter Oskam met gegevens over oa. de families Oskam, Oskamp, Van der Ham, Brandwijk, Rijneveld, Lekkerkerker, Kool, Verduin, Van Vliet en Kappetijn.


Screenshot van website

Stamboom Osla - www.genealogieonline.nl/stamboom-osla

Een publicatie door Oude Steenhof met gegevens over oa. de families Bode, De Boode, Oude Steenhof, Kuipers, Van Eijsden, Slot, Alberink, Horst, Reinerink en Kroeze.


Screenshot van website

Stamboom Ostendorf, Riepen, Mouton en Los - www.genealogieonline.nl/stamboom-ostendorf-riepen-mouton-en-los

Een genealogische publicatie door Jos Ostendorf met gegevens over onder andere de families Ostendorf, Mouton, Los, Riepen, Wassen, Frauenfelder, De Fluiter, Ruwaard en Gerhards.


Screenshot van website

Stamboom Otten - www.genealogieonline.nl/stamboom-otten

Een publicatie door Gilles Otten met gegevens over oa. de families Otten, Gottgens, Brouwers, Augustus, Erkens, Borghoms, Ramakers, Thelen en Thelen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws