stamboomgids

Familienamen » O

Websites 221 - 230 van 272:

Stamboom Ouwerkerk - www.genealogieonline.nl/stamboom-ouwerkerk

Een publicatie door Annemiek Ouwerkerk met gegevens over oa. de families Ouwerkerk, Asmus, Visser, , , .


Screenshot van website

Stamboom Ouwerkerk-Staub - www.genealogieonline.nl/stamboom-ouwerkerk-staub

Een genealogische publicatie door Petra Ouwerkerk met gegevens over onder andere de families Monster, Jong De, Dalen Van, Noorlander, Bassant, Ouwerkerk, Overgaauw, Staub en Mulder.


Screenshot van website

Stamboom Over - www.genealogieonline.nl/stamboom-over

Een publicatie door Yvo Over met gegevens over oa. de families Over, Arler, Wallert, Veer, Aartsma, Bakker, Kroesbergen, Boer, Smit en Wit.


Screenshot van website

Stamboom Overbeek - www.genealogieonline.nl/stamboom-overbeek

Een genealogische publicatie door Odette Overbeek met gegevens over onder andere de families Overbeek, Rekers, Krikke, Slagter, Jacobs Krikke, Schuiling, Schouwink, Ter Mors en Ridderhof.


Screenshot van website

Stamboom Overduijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-overduijn

Een genealogische publicatie door Wim Overduijn met gegevens over onder andere de families Overduijn, Bugter, Abbestee, Tronchet, Van Loon, Bartels, Schuyt, Kraaijenbrink en Van den Dungen Bille.


Screenshot van website

Stamboom Overink - www.genealogieonline.nl/stamboom-overink

Een publicatie door Ronald Poell met gegevens over oa. de families Overink, Broekmeijer, Karselius, Derks, Hofer, Stel, Kronenberg, Van der Vegte, Van der Lingen en Poell.


Screenshot van website

Stamboom Overmars - www.genealogieonline.nl/overmars-stamboom

Een publicatie door W.H. Overmars met gegevens over oa. de families Hagen, Tiernigo, Van de Velden, Thiernagant, Tuin, Overmars, Mooij, Van Eck, Van Holland en Ruysch.


Screenshot van website

Stamboom Overmars/Tiernigo - www.genealogieonline.nl/stamboom-overmars

Een publicatie door Herman Overmars met gegevens over oa. de families Overmars, Tiernigo, Thiernagant, Groenhoff, Dreessen, Tuin, Guillemins, Martin, Lot en Klein.


Screenshot van website

Stamboom Oversluizen(Lanser)-van der Beek - de Waard-van den Hoek - www.genealogieonline.nl/stamboom-oversluizen

Een genealogische publicatie door Jaco Oversluizen met gegevens over onder andere de families Van Driel, Crepon, Boon, De Lijster, Huijser, Besemer, Austria, Holland en Boer.


Screenshot van website

Stamboom Oversteegen - www.genealogieonline.nl/stamboom-oversteegen

Een genealogische publicatie door Maroesja Oversteegen met gegevens over onder andere de families Oversteegen, Brits, Dekker, Swalmius, Overstegen, De Ruijter, De Wit, Oversteege en Farjon.


Screenshot van website



Genealogie nieuws