stamboomgids

Familienamen » O

Websites 221 - 230 van 268:

Stamboom Overink - www.genealogieonline.nl/stamboom-overink

Een publicatie door Ronald Poell met gegevens over oa. de families Overink, Broekmeijer, Karselius, Derks, Hofer, Stel, Kronenberg, Van der Vegte, Van der Lingen en Poell.


Screenshot van website

Stamboom Overmars - www.genealogieonline.nl/overmars-stamboom

Een publicatie door W.H. Overmars met gegevens over oa. de families Hagen, Tiernigo, Van de Velden, Thiernagant, Tuin, Overmars, Mooij, Van Eck, Van Holland en Ruysch.


Screenshot van website

Stamboom Overmars/Tiernigo - www.genealogieonline.nl/stamboom-overmars

Een publicatie door Herman Overmars met gegevens over oa. de families Overmars, Tiernigo, Thiernagant, Groenhoff, Dreessen, Tuin, Guillemins, Martin, Lot en Klein.


Screenshot van website

Stamboom Oversluizen(Lanser)-van der Beek - de Waard-van den Hoek - www.genealogieonline.nl/stamboom-oversluizen

Een genealogische publicatie door Jaco Oversluizen met gegevens over onder andere de families Van Driel, Crepon, Boon, De Lijster, Huijser, Besemer, Austria, Holland en Boer.


Screenshot van website

Stamboom Oversteegen - www.genealogieonline.nl/stamboom-oversteegen

Een genealogische publicatie door Maroesja Oversteegen met gegevens over onder andere de families Oversteegen, Brits, Dekker, Swalmius, Overstegen, De Ruijter, De Wit, Oversteege en Farjon.


Screenshot van website

Stamboom Oving - www.genealogieonline.nl/stamboom-oving

Een publicatie door W.J. Oving met gegevens over oa. de families Luimes, Westerveld, Te Grotenhuis, Hengeveld, Wensink, Ovink, Colenbrander, Oving, Rensink en Lieftink.


Screenshot van website

Stamboom Oving en Zuidema - www.genealogieonline.nl/stamboom-oving-en-zuidema

Een genealogische publicatie door B. R. Oving met gegevens over onder andere de families Van der Laan, Vos, Uitvlugt, Oving, Pekelder, Alting, Zuidema, Kraai en Sterenberg.


Screenshot van website

Stamboom Oyen - www.genealogieonline.nl/stamboom-oyen

Een publicatie door Hans van Ooijen met gegevens over oa. de families Van Ooijen, Van Oijen, Oyen, De Gouw, Van der Aa, Van Giertsberghen, De Hart, Hexspoor, Van Drunen en Van Oeijen.


Screenshot van website

Stamboom Peter Oerlemans - www.genealogieonline.nl/stamboom-peter-oerlemans

Een genealogische publicatie door Peter Oerlemans met gegevens over onder andere de families Oerlemans, Cober, De Crom, Klooster, Broos, Van den Bergh, Van Loon, Vermeulen en Bierbooms.


Screenshot van website

Stamboom Pieter Jansz (Ooijevaar) - www.genealogieonline.nl/stamboom-pieter-jansz-ooijevaar

Een publicatie door R. Ooijevaar met gegevens over oa. de families Ooijevaar, Bakker, Bruijn, Van de Kamer, Koen, Spierdijk, Koordes, Morsch, Molenaar en Veldt.


Screenshot van website



Genealogie nieuws