stamboomgids

Familienamen » O

Websites 161 - 170 van 268:

Stamboom Olinga en Schulte - www.genealogieonline.nl/stamboom-olinga-en-schulte

Een publicatie door Cary Olinga met gegevens over oa. de families Bodewes, Teuben, Schulte, De Vries, Smit, Bosklopper, Meijer, Scholte, Gudema en Kregel.


Screenshot van website

Stamboom Olislaegers - www.genealogieonline.nl/stamboom-olislaegers

Een publicatie door Jan Olislaegers met gegevens over oa. de families Olislaegers, Olieslagers, Verschueren, Olislagers, Govaerts, Remeysen, Kniknie, Crols, Brouwers en Land.


Screenshot van website

Stamboom Olthof - www.genealogieonline.nl/stamboom-olthof

Een publicatie door L. Olthof met gegevens over oa. de families Olthof, Schutte, Wessels, Albers, Kapelle, Teeuwsen, Lubbers, Pander, Schwendbauer en De Riet.


Screenshot van website

Stamboom Onderwater-Sparidaens - www.genealogieonline.nl/stamboom-onderwater-sparidaens

Een publicatie door Marijke Onderwater-Sparidaens met gegevens over oa. de families Van Duijvenbode, Van der Plas, Schaap, De Jong, Haasnoot, Hoek, Van Duijn, Ouwehand, Guijt en Van der Bent.


Screenshot van website

Stamboom Onrust - stamboom-klaassen.darkwebdesign.nl

fam.Onrust uit Oostzaan


Screenshot van website

Stamboom Onstenk - www.genealogieonline.nl/stamboom-onstenk

Een genealogische publicatie door Hildo Onstenk met gegevens over onder andere de families Swart, Onstenk, Van Belkom, Hulsenboom, Spierings, Bressers, Van Dranen, Van den Heuvel en Mortier.


Screenshot van website

Stamboom Oomen - www.genealogieonline.nl/stamboom-oomen

Een publicatie door Bep Hillebregt - Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Oomen, Mol, Broeders, Huijbreghts, Graumans, Roest, Van Gennip, Cheeuws, Van Dongen en Beliaerts.


Screenshot van website

Stamboom Oomen - www.genealogieonline.nl/oomen-stamboom

Een publicatie door Wim Willard met gegevens over oa. de families Oomen, Selier, B.


Screenshot van website

Stamboom Ooms e.a. - www.genealogieonline.nl/stamboom-ooms

Een publicatie door Ed Ooms met gegevens over oa. de families Henken, De Waal, Ooms, Clarijs, De Vries, Verweij, Claris (Clarissen), Claris, Van Santwijk en Krijnen.


Screenshot van website

Stamboom Ooms, Revius, Van Hengel, Koning en nazaten - www.genealogieonline.nl/stamboom-ooms-revius

Een publicatie door Elviera Ooms-Ringeling met gegevens over oa. de families Van Hengel, Ooms, Koning, Jaling(k), Revius, Vonck van Lienden, Van den Berg, Hartkamp en Hartkamp.


Screenshot van website



Genealogie nieuws