stamboomgids

Familienamen » V

Websites 371 - 380 van 907:

Stamboom Jan Hendrik van der Veen - www.genealogieonline.nl/stamboom-jan-hendrik-van-der-veen

Een genealogische publicatie door Henk van der Veen met gegevens over onder andere de families Van der Veen, Pennekamp, Van der Beek, Heijenk, Van den Berg, Teunissen, Makkink, Schoneveld en Pasman.


Screenshot van website

Stamboom Janet de Visser - www.genealogieonline.nl/stamboom-janet-de-visser

Een publicatie door Janet de Visser met gegevens over oa. de families Goede, de, Verrips, Alphen, van, Leeuw, de, Kemp (Kimp), Lingen, van der, Schaap, Klomp en Klomp.


Screenshot van website

Stamboom Janus Verhoeven - www.genealogieonline.nl/stamboom-janus-verhoeven

Een publicatie door Jan lemans met gegevens over oa. de families Fouchier, Verhoeven, Maria Verhoeven, Steijaert, Adrianus Verhoeven, Moonen, Van de Abbeelen, Adranus Verhoeven, Clotilda Verhoeven en Julana Verhoeven.


Screenshot van website

Stamboom Jilles van der Veen - www.genealogieonline.nl/stamboom-jilles-van-der-veen

Een publicatie door Jilles van der Veen met gegevens over oa. de families Van der Veen, Stienstra, Steensma, Sikma, Van Gorkum, Woudstra, Admiraal, Bijleveld, De Vries en Oosterbaan.


Screenshot van website

Stamboom JJD de Vries - www.genealogieonline.nl/stamboom-jjd-de-vries

Een genealogische publicatie door Wilma Alsemgeest met gegevens over onder andere de families De Vries, Bakker, Rijskamp, Spel, Noorbergen, Elfring, De Nijs, Smit en Pot.


Screenshot van website

Stamboom Johanna Verwindt - www.genealogieonline.nl/stamboom-johanna-verwindt

Een publicatie door Rinse van der Woude met gegevens over oa. de families Verwindt, Van Cleef, Van Aurik, Fietjeroo, Postmus, De Graaf, Rauft, Van der Bildt, Heijne en Van Blij.


Screenshot van website

Stamboom Johannes Varion - www.genealogieonline.nl/stamboom-johannes-varion

Een publicatie door Jan Varion met gegevens over oa. de families Varion en Maas.


Screenshot van website

Stamboom Johannes Verhoogt - www.genealogieonline.nl/stamboom-johannes-verhoogt

Een publicatie door A. Verhoogt met gegevens over oa. de families Verhoog, Bleeker, Punt, Klaver, Verhoogt, Verhoog(h), Van der Stok, Zuurbier, Van der Burg en Knol.


Screenshot van website

Stamboom John de Vries - www.genealogieonline.nl/stamboom-john-de-vries

Een publicatie door John de Vries met gegevens over oa. de families De Vries, Versteegh, Koudijs, Verweij, Schregardus, Van Vliet, Van Welbergen, Knopper, Van Ginkel en Halbertsma.


Screenshot van website

Stamboom Jos van Velsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-jos-van-velsen

Een publicatie door Jos van Velsen met gegevens over oa. de families Luttmer, Hensgens, Wouters, Beunen, Van Velsen, Smeets, Claessens, Colson, Loomans en Buts.


Screenshot van website



Genealogie nieuws