stamboomgids

Familienamen » V

Websites 471 - 480 van 865:

Stamboom VandenBerg - www.genealogieonline.nl/stamboom-vandenberg

Een publicatie door BergJe met gegevens over oa. de families Van den Berg, Van der Linden, Ten Böhmer, Petersen, Van den Bergh, Wichhart, Van Swetselaar, Van Dam, Reijerse en Veenendaal.


Screenshot van website

Stamboom VandenBorre - www.genealogieonline.nl/stamboom-vandenborre

Een publicatie door J. VandenBorre met gegevens over oa. de families Vandenborre, Delamotte, Leemans, Corijn, Loonis, Haegeman, Sestig, Vandemeulebroucke, Bruneeuw en Martens.


Screenshot van website

Stamboom Vandenbulcke - www.vandenbulcke-stamboom.be

families:Vandenbulcke-Vanden Bulcke-Bulcke-Vermeulen-Sintubin-Everaerdt-Everaert-Samyn-Vanthuyne-Spruytte-Vandamme-Snaet-Brackez-Louage-Louagie-Assez-Lowie-Debaere-De Burghgraeve-Huyghe-Vancoillie-Heemeryck-Demey-Gouwy-Saelen-Comyn-Pecceu-Verslyppe-Versly


Screenshot van website

Stamboom Vanderfeesten en Van der Feest - vanderfeesten.semperfestiviter.nl

Stamboom Vanderfeesten en Van der Feest


Screenshot van website

Stamboom Vandersteegen - www.genealogieonline.nl/stamboom-vandersteegen

Een publicatie door Luc Vandersteegen met gegevens over oa. de families Knapen, Vandersteegen, Hirrling, Schouberechts, Vanbergen, Van Meerbeeck, Derethy, Vanberghen, Loix en Sent.


Screenshot van website

Stamboom Vangeel-Op de Beeck - www.genealogieonline.nl/stamboom-vangeel-op-de-beeck

Een publicatie door Karel Vangeel met gegevens over oa. de families Merode, De, Merode (Scheiffart), De, Wouters, Merode (Baron), De, Dingenen, Van, Franken, Der, Merode (de Vlatten), De, Merode, de en Merode, de.


Screenshot van website

Stamboom Vanhaecke - www.genealogieonline.nl/stamboom-vanhaecke

Gegevens over oa. de families Vanhaecke, Van Haecke, Van Haecke , Vanhaecke , Vanhaecke Vanpelt, Van Aken, Devos, Bustreel, Van Haecke Van Hecke en Van Belle.


Screenshot van website

Stamboom Vanhommerig - www.genealogieonline.nl/stamboom-vanhommerig

Een publicatie door H. Vanhommerig met gegevens over oa. de families Niet Publiceren, Kerris, Stommen, Van Hommerich, Vanhommerig, Lindelauf, Schiffer, Kerris [keris], Kerres en Ritzen.


Screenshot van website

Stamboom Vanhove - www.genealogieonline.nl/stamboom-vanhove

Een publicatie door Miguel Vanhove met gegevens over oa. de families Vandevelde, Longue, Latouche, Legrand, Cuvelier, Schlabosky, Vanhove, Mathe, Denthiere en Fenasse.


Screenshot van website

Stamboom Vanlangendonck - www.genealogieonline.nl/stamboom-vanlangendonck

Een genealogische publicatie door William Vanlangendonck met gegevens over oa. de families ..., Van Asschodt, Geets, Vanlangendonck, Fierens, Schoeters, Mommens, Van der Mercken en Van der Mercken.


Screenshot van website



Genealogie nieuws