stamboomgids

Familienamen » V

Websites 501 - 510 van 865:

Stamboom Veldhuizen/Schrama - www.genealogieonline.nl/stamboom-veldhuizen-schrama

Een publicatie door Ed Veldhuizen met gegevens over oa. de families Hoogendoorn, Schrama, Van der Valck, Pels, Gillissen, Straver, Dudink, Hogendoorn, Veldhuizen en Oskam.


Screenshot van website

Stamboom Veldhuizen/Veldhuijsen te Lunteren/Baarn e.o. - www.genealogieonline.nl/stamboom-veldhuizen-veldhuijsen

Een publicatie door A. van Veldhuizen met gegevens over oa. de families Veldhuijsen, Van Veldhuizen, Veldhuizen, Van Veldhuijsen, Van Veldhuisen, Wilhelms, Reijersen Veldhuijsen, Jacobs, Roodhart en Van Ginkel.


Screenshot van website

Stamboom Veldt - www.genealogieonline.nl/stamboom-veldt

Een publicatie door Remco Veldt met gegevens over oa. de families Veldt, Van Duijn, Jacques, Hoelandt, Jacques (Sjakes), Sjakes, Felt, Barnhoorn, Wondergem en Bos.


Screenshot van website

Stamboom Vellekoop - www.genealogieonline.nl/stamboom-vellekoop

Een publicatie door Edwin Vellekoop met gegevens over oa. de families Vellekoop, Meijburg, Boon, Van der Wel, Griffijn, Ouwerkerk, Hofman, Harreman, Visser en Bouwman.


Screenshot van website

Stamboom Velthoen/Veldhoen - www.genealogieonline.nl/stamboom-velthoen

Een publicatie door Andre Velthoen met gegevens over oa. de families Veldhoen, Velthoen, Visser, Van Tongeren, Hulshof, Berends, Koster, Heijkoop, Teekman en Vliegenthart.


Screenshot van website

Stamboom Velthuis-Delissen - www.genealogieonline.nl/stamboom-velthuis-delissen

Een publicatie door Leo Velthuis met gegevens over oa. de families Van Zadelhoff, Jansen, Schut, Van Roekel, Heuvelink, Bentinck, Bod, Van Limburg Stirum, Roseboom en Nagel.


Screenshot van website

Stamboom Velthuizen - stamboom-klaassen.darkwebdesign.nl

Familie Velthuis/Veldhuizen uit Oostzaan, Graft.


Screenshot van website

Stamboom Veltkamp - www.genealogieonline.nl/stamboom_veltkamp

Gegevens over oa. de families Veltkamp, Appel, Winkel, Spiers, Loots, Veldkamp, Koorn, Sijp, Bakker en Zijp.


Screenshot van website

Stamboom Veluwenkamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-veluwenkamp

Een publicatie door E. Hillebregt - Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Veluwenkamp, Scheffer, Van Dijk, Landman, Veluwekamp, Visser, Van Heerde, Veldkamp, Van Es en Mulder.


Screenshot van website

Stamboom Venema - www.genealogieonline.nl/stamboom-venema

Een publicatie door Jessica met gegevens over oa. de families Venema, Van den Donker, Uupkes, Jans, Uepkes, Geerts, Tonnis, Barnard, Meijer en Jager.


Screenshot van website



Genealogie nieuws