stamboomgids

Familienamen » V

Websites 521 - 530 van 877:

Stamboom Venema, Van Oosten en Baptist - www.genealogieonline.nl/stamboom-venema-van-oosten

Een publicatie door Gertwil Venema met gegevens over oa. de families Baptist, Van Oosten, Venema, Naaijer, De Vries, Brummel, Andries, Geerts, Scholtens en Bosma.


Screenshot van website

Stamboom Venis - www.genealogieonline.nl/stamboom-venis

Een publicatie door Rob Venis met gegevens over oa. de families Venis en Blijleven.


Screenshot van website

Stamboom Venix - www.genealogieonline.nl/stamboom-venix

Een publicatie door Hellen Venix met gegevens over oa. de families Venix, Vennix, Phenix, Vennings, Phoenix, Van Dijck, Vennincks) Venix (Vennix, Antonissen, Luijckx en Fenix.


Screenshot van website

Stamboom Venlet - www.genealogieonline.nl/stamboom-venlet

Een publicatie door Danny Venlet met gegevens over oa. de families Venlet, Van der Waals, De Jong, Alblas, De Groot, De Ruijter, Bosman, Dil, Van der Werken en Weening.


Screenshot van website

Stamboom Vennegoor op Nijhuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-vennegoor-op-nijhuis

Een genealogische publicatie door Jeroen Vennegoor op Nijhuis met gegevens over onder andere de families Vennegoor, Vennegoor Op Nijhuis, Vennegoor Of Hesselink, Hesselink, Herink, Oude Essink Nijhuis, Pierik, Hesselink Vennegoor en Stroot.


Screenshot van website

Stamboom Vennegoor, een grote familie met vele namen uit Rossum, Twenthe - www.genealogieonline.nl/stamboom-vennegoor

Een publicatie door J.H. Vroom met gegevens over oa. de families Vennegoor, Vennegoor Op Nijhuis, Vennegoor Of Hesselink, Hesselink, Hesselink Vennegoor, Vennegoor Op't Oude Weusthof, Oude Vrielink, Mulders, Meijerink en Hersmeule Op Vennegoor.


Screenshot van website

Stamboom Vennik - stamboomvennik.nl

Genealogisch onderzoeksite met gegevens over oa. de families Van den Ende, Versteegh, Van der Ende, Hartsuiker, Beekenkamp, Vennik, Boers, Maat, Eekhout en Valstar.


Screenshot van website

Stamboom Vennik - www.genealogieonline.nl/stamboom-vennik-beekenkamp

Een publicatie door E.E. Vennik met gegevens over oa. de families Valstar, Van den Ende, Van der Ende, Hartsuiker, Voskamp, Vennik, Versteegh, Van Spronsen en Van Spronsen.


Screenshot van website

Stamboom Vent - www.genealogieonline.nl/stamboom-vent

Een publicatie door Yvon Nijland met gegevens over oa. de families Vent, Bakker, Zwolle, Scholte (vanaf 1811), Bouwer, Gerrits, Van Huizen, Vos, Bulten en Mast.


Screenshot van website

Stamboom Venus - www.genealogieonline.nl/stamboom-venus

Een publicatie door J.C. Venus met gegevens over oa. de families Venus, Venis, Venus K, Venes, Venis K, Haverhals, Veenis, Venes Kind, Strien Van en Venes Kind.


Screenshot van website



Genealogie nieuws