stamboomgids

Familienamen » V

Websites 521 - 530 van 865:

Stamboom Veraart-Weevers - www.genealogieonline.nl/stamboom-veraart-weevers

Een publicatie door Jacques Veraart met gegevens over oa. de families Siebelink, Veraart, Huijbregts, Swagemakers, Theunisse, Van Zundert, De Jong, Krens, Mulders en Wevers.


Screenshot van website

Stamboom Verbaas, Beimers en meer - www.genealogieonline.nl/stamboom-verbaas-beimers

Een genealogische publicatie door Jaap Verbaas met gegevens over onder andere de families Verbaas, Komdeur, Keizer, Verbaan, Palstring, Bosch, Beimers, Troost en Verbaest.


Screenshot van website

Stamboom Verbeeck - www.genealogieonline.nl/stamboom-verbeeck

Een genealogische publicatie door Carl Verbeeck met gegevens over onder andere de families Verbeeck, Struyf, Verelst, Calcoen, De Pauw, Cornelis, Adriaenssen, Vileyn en Van Reeth.


Screenshot van website

Stamboom Verbeek - www.genealogieonline.nl/stamboom-verbeek

De stamboom van de familie Verbeek is samengesteld door J. Verbeek.


Screenshot van website

Stamboom Verbeek - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-verbeek

A genealogical publication by Theo Verbeek with information about, among others, the families Verbeek, Lycklama A' Nijeholt, De Vries, Hoekstra, De Jong, Dijkstra, Postma, Jans and Fennema.


Screenshot van website

Stamboom Verberne/Van Berne - www.genealogieonline.nl/stamboom-verberne

Een publicatie door Frank met gegevens over oa. de families Van Berne, Verberne, Voets, Maas, Van den Berk, Van Schijndel, Verwijst, Van Berlo, De Veer en Van Dinther.


Screenshot van website

Stamboom Verbist - van Leeuwen - www.genealogieonline.nl/stamboom-verbist-van-leeuwen

Een genealogische publicatie door Peter Verbist met gegevens over onder andere de families Bolsens, Smet, Verbist, Van Dijk, Van Mieghem, Van Gijsel, N. (?), Boere en Nonneman.


Screenshot van website

Stamboom Verboeket - www.genealogieonline.nl/stamboom-verboeket

Een genealogische publicatie door Renata Verboeket met gegevens over onder andere de families Van der Leeuw, Jetten, Verboeket, Schreurs, Janssen, Joosten, Mengelers, Engelen en Pijnenburg.


Screenshot van website

Stamboom Verboon/Wind - www.genealogieonline.nl/stamboom-verboon-wind

Een publicatie door Maarten Verboon met gegevens over oa. de families Mennink, De Jonge, Verboon, Wind, Kooijman, De Vroome, Van Santen, Rutten en Rutten.


Screenshot van website

Stamboom Verbree - www.genealogieonline.nl/stamboom-verbree

Een genealogische publicatie door M.A.C. Verbree-Luttikhuis met gegevens over onder andere de families Verbree, Van Eck, Luttikhuis, De Wild, De Bas, Willekens, Ridder, Eijkelhof en Waijers.


Screenshot van website



Genealogie nieuws