stamboomgids

Familienamen » V

Websites 521 - 530 van 893:

Stamboom Velthoen/Veldhoen - www.genealogieonline.nl/stamboom-velthoen

Een publicatie door Andre Velthoen met gegevens over oa. de families Veldhoen, Velthoen, Visser, Van Tongeren, Hulshof, Berends, Koster, Heijkoop, Teekman en Vliegenthart.


Screenshot van website

Stamboom Velthuis-Delissen - www.genealogieonline.nl/stamboom-velthuis-delissen

Een publicatie door Leo Velthuis met gegevens over oa. de families Van Zadelhoff, Jansen, Schut, Van Roekel, Heuvelink, Bentinck, Bod, Van Limburg Stirum, Roseboom en Nagel.


Screenshot van website

Stamboom Velthuizen - stamboom-klaassen.darkwebdesign.nl

Familie Velthuis/Veldhuizen uit Oostzaan, Graft.


Screenshot van website

Stamboom Veltkamp - www.genealogieonline.nl/stamboom_veltkamp

Gegevens over oa. de families Veltkamp, Appel, Winkel, Spiers, Loots, Veldkamp, Koorn, Sijp, Bakker en Zijp.


Screenshot van website

Stamboom Veluwenkamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-veluwenkamp

Een publicatie door E. Hillebregt - Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Veluwenkamp, Scheffer, Van Dijk, Landman, Veluwekamp, Visser, Van Heerde, Veldkamp, Van Es en Mulder.


Screenshot van website

Stamboom Venema - www.genealogieonline.nl/stamboom-venema

Een publicatie door Jessica met gegevens over oa. de families Venema, Van den Donker, Uupkes, Jans, Uepkes, Geerts, Tonnis, Barnard, Meijer en Jager.


Screenshot van website

Stamboom Venema - www.genealogieonline.nl/venema-stamboom

Een genealogische publicatie door Fenny Venema met gegevens over onder andere de families Vedder, Venema, Ter Steege, Klasing, Beversluis, Snijders, Gorter, Douwes en Davids.


Screenshot van website

Stamboom Venema, Van Oosten en Baptist - www.genealogieonline.nl/stamboom-venema-van-oosten

Een publicatie door Gertwil Venema met gegevens over oa. de families Baptist, Van Oosten, Venema, Naaijer, De Vries, Brummel, Andries, Geerts, Scholtens en Bosma.


Screenshot van website

Stamboom Venis - www.genealogieonline.nl/stamboom-venis

Een publicatie door Rob Venis met gegevens over oa. de families Venis en Blijleven.


Screenshot van website

Stamboom Venix - www.genealogieonline.nl/stamboom-venix

Een publicatie door Hellen Venix met gegevens over oa. de families Venix, Vennix, Phenix, Vennings, Phoenix, Van Dijck, Vennincks) Venix (Vennix, Antonissen, Luijckx en Fenix.


Screenshot van website



Genealogie nieuws