stamboomgids

Familienamen » V

Websites 541 - 550 van 903:

Stamboom Vennik - www.genealogieonline.nl/stamboom-vennik-beekenkamp

Een publicatie door E.E. Vennik met gegevens over oa. de families Valstar, Van den Ende, Van der Ende, Hartsuiker, Voskamp, Vennik, Versteegh, Van Spronsen en Van Spronsen.


Screenshot van website

Stamboom Vent - www.genealogieonline.nl/stamboom-vent

Een publicatie door Yvon Nijland met gegevens over oa. de families Vent, Bakker, Zwolle, Scholte (vanaf 1811), Bouwer, Gerrits, Van Huizen, Vos, Bulten en Mast.


Screenshot van website

Stamboom Venus - www.genealogieonline.nl/stamboom-venus

Een publicatie door J.C. Venus met gegevens over oa. de families Venus, Venis, Venus K, Venes, Venis K, Haverhals, Veenis, Venes Kind, Strien Van en Venes Kind.


Screenshot van website

Stamboom Veraart-Weevers - www.genealogieonline.nl/stamboom-veraart-weevers

Een publicatie door Jacques Veraart met gegevens over oa. de families Siebelink, Veraart, Huijbregts, Swagemakers, Theunisse, Van Zundert, De Jong, Krens, Mulders en Wevers.


Screenshot van website

Stamboom Verbaas, Beimers en meer - www.genealogieonline.nl/stamboom-verbaas-beimers

Een genealogische publicatie door Jaap Verbaas met gegevens over onder andere de families Verbaas, Komdeur, Keizer, Verbaan, Palstring, Bosch, Beimers, Troost en Verbaest.


Screenshot van website

Stamboom Verbeeck - www.genealogieonline.nl/stamboom-verbeeck

Een genealogische publicatie door Carl Verbeeck met gegevens over onder andere de families Verbeeck, Struyf, Verelst, Calcoen, De Pauw, Cornelis, Adriaenssen, Vileyn en Van Reeth.


Screenshot van website

Stamboom Verbeek - www.genealogieonline.nl/stamboom-verbeek

De stamboom van de familie Verbeek is samengesteld door J. Verbeek.


Screenshot van website

Stamboom Verbeek - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-verbeek

A genealogical publication by Theo Verbeek with information about, among others, the families Verbeek, Lycklama A' Nijeholt, De Vries, Hoekstra, De Jong, Dijkstra, Postma, Jans and Fennema.


Screenshot van website

Stamboom Verberne/Van Berne - www.genealogieonline.nl/stamboom-verberne

Een publicatie door Frank met gegevens over oa. de families Van Berne, Verberne, Voets, Maas, Van den Berk, Van Schijndel, Verwijst, Van Berlo, De Veer en Van Dinther.


Screenshot van website

Stamboom Verbist - van Leeuwen - www.genealogieonline.nl/stamboom-verbist-van-leeuwen

Een genealogische publicatie door Peter Verbist met gegevens over onder andere de families Bolsens, Smet, Verbist, Van Dijk, Van Mieghem, Van Gijsel, N. (?), Boere en Nonneman.


Screenshot van website



Genealogie nieuws