stamboomgids

Familienamen » V

Websites 541 - 550 van 865:

Stamboom Vereecken-Breugelmans - www.genealogieonline.nl/stamboom-vereecken-breugelmans

Een publicatie door F. Vereecken met gegevens over oa. de families Dirven, Oerlemans, Breugelmans, Loos, Schrauwen, Van Riel, Mouws, Coudyzer (Coudijzer) en Coudyzer (Coudijzer).


Screenshot van website

Stamboom Verhaaf-van Beek - www.genealogieonline.nl/stamboom-verhaaf-van-beek

Een publicatie door Lia Lancaster Verhaaf met gegevens over oa. de families .


Screenshot van website

Stamboom Verhaeghen - Bernaert - www.genealogieonline.nl/stamboom-vercauteren-verhaeghen

Een publicatie door Boudewijn Vercauteren met gegevens over oa. de families Verhaeghen, Bernaert, Vercauteren, Merlin, Dedecker, De Backer, Cambier, Wittewrongel, Van Oppen en Steelant.


Screenshot van website

Stamboom Verhagen - www.genealogieonline.nl/stamboom-verhagen

Een publicatie door Roelf Schrik met gegevens over oa. de families .


Screenshot van website

Stamboom Verhagen-Hermans - www.genealogieonline.nl/stamboom-verhagen-hermans

Een genealogische publicatie door Peter Verhagen-Hermans met gegevens over onder andere de families Verhagen, Rutjens, Van Opstal, Scheepers, Korsten, Van Dijk, Lautenslager, Hermans en Schunck.


Screenshot van website

Stamboom Verheggens - www.genealogieonline.nl/stamboom-verheggens

Een publicatie door Wim Verheggen met gegevens over oa. de families Verheggen, Korsten, Theelen, Sonnen, Canoy, Suijlen, Wilms, Van de Sande, Smeets en Backers.


Screenshot van website

Stamboom Verheij-Roos-Zadelaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-verheij-roos-zadelaar

Een genealogische publicatie door Leendert Verheij met gegevens over onder andere de families Frauenfelder, Van der Toorn, Van Zeijl, De Jager, Westmaas, Pronk, Spaans, Roos en Rog.


Screenshot van website

Stamboom Verheijdt - www.genealogieonline.nl/stamboom-verheijdt

Een genealogische publicatie door Sandra Verheijdt met gegevens over onder andere de families Verheijdt, Vergers, Blom, Claessens, Philipsen, Van der Merkt en Rijneveld.


Screenshot van website

Stamboom Verheijen - www.genealogieonline.nl/stamboom-verheijen

Een publicatie door Edwin Verheijen met gegevens over oa. de families Verheijen, Verheyen, Verbaesdonck, Geurts, Hermans, Peeters, Berchmans, Grubben, Caniels en Verheijden.


Screenshot van website

Stamboom Verheijen - Franke - www.genealogieonline.nl/stamboom-verheijen-franke

Een publicatie door Theo Verheijen met gegevens over oa. de families Hoeboer, Verheijen, Franke, Peek, Phijffers, Franke(n), Janssen, Meulman, en Verstegen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws