stamboomgids

Familienamen » V

Websites 561 - 570 van 903:

Stamboom Verdoner - www.genealogieonline.nl/stamboom-verdoner

Een publicatie door Marcel Verdoner met gegevens over oa. de families Verdoner, Richter, Kooima, Kaiser, Sloggem, De Vries, Verdooner, Goudsmit, De Beer en Louis.


Screenshot van website

Stamboom Verdonschot - www.genealogieonline.nl/stamboom-verdonschotNieuw!

Een genealogische publicatie door W.L. van de Laar met gegevens over onder andere de families Verdonschot, Snijders, Van de Voort, Van Someren, Van de Laar, Boerenkamp, Jansen, Kwarten en Van Moorsel.


Screenshot van website

Stamboom Verdoold - www.genealogieonline.nl/stamboom-verdoold

Een publicatie door J. Verdoold met gegevens over oa. de families Verdoold, Van den Heuvel, Oudenes, Goudriaan, Dekker, Kapteijn, Van der Graaf, Van der Weide, Westerhout en Van Dam.


Screenshot van website

Stamboom Vereecken - www.genealogieonline.nl/stamboom-vereecken

Een publicatie door F. Vereecken met gegevens over oa. de families Breugelmans, Dirven, Van Riel, Vereecken, Linthorst, Eijsermans, Coudijzer (Coudyzer), Hartmans, Mertens en Lammers.


Screenshot van website

Stamboom Vereecken-Breugelmans - www.genealogieonline.nl/stamboom-vereecken-breugelmans

Een publicatie door F. Vereecken met gegevens over oa. de families Dirven, Oerlemans, Breugelmans, Loos, Schrauwen, Van Riel, Mouws, Coudyzer (Coudijzer) en Coudyzer (Coudijzer).


Screenshot van website

Stamboom Verhaaf-van Beek - www.genealogieonline.nl/stamboom-verhaaf-van-beek

Een publicatie door Lia Lancaster Verhaaf met gegevens over oa. de families .


Screenshot van website

Stamboom Verhaeghen - Bernaert - www.genealogieonline.nl/stamboom-vercauteren-verhaeghen

Een publicatie door Boudewijn Vercauteren met gegevens over oa. de families Verhaeghen, Bernaert, Vercauteren, Merlin, Dedecker, De Backer, Cambier, Wittewrongel, Van Oppen en Steelant.


Screenshot van website

Stamboom Verhagen - www.genealogieonline.nl/stamboom-verhagen

Een publicatie door Roelf Schrik met gegevens over oa. de families .


Screenshot van website

Stamboom Verhagen-Hermans - www.genealogieonline.nl/stamboom-verhagen-hermans

Een genealogische publicatie door Peter Verhagen-Hermans met gegevens over onder andere de families Verhagen, Rutjens, Van Opstal, Scheepers, Korsten, Van Dijk, Lautenslager, Hermans en Schunck.


Screenshot van website

Stamboom Verheggens - www.genealogieonline.nl/stamboom-verheggens

Een publicatie door Wim Verheggen met gegevens over oa. de families Verheggen, Korsten, Theelen, Sonnen, Canoy, Suijlen, Wilms, Van de Sande, Smeets en Backers.


Screenshot van website



Genealogie nieuws