stamboomgids

Familienamen » V

Websites 561 - 570 van 865:

Stamboom Verhoeven - van Gogh - www.genealogieonline.nl/stamboom-verhoeven-van-gogh

Een publicatie door Theo Verhoeven met gegevens over oa. de families Van Gogh, Verhoeven, De Groot, Gloudemans, Smits, Van der Heijden, Van Zutphen, Smulders, Van der Leest en Van der Braak.


Screenshot van website

Stamboom Verhoeven [West Brabant] - www.genealogieonline.nl/stamboom-verhoeven-west-brabant

Een publicatie door Frans van den Bemd met gegevens over oa. de families Verhoeven, Krinkels, Van Reusel, De Krom, Van Son, Hoedelmans, Van Akkeren, De Blauw, Stuijts en Roeke.


Screenshot van website

Stamboom Verhoeven-van der Burgt - www.genealogieonline.nl/stamboom-verhoeven-van-der-burgt

Een publicatie door Josien Verhoeven-van Loy met gegevens over oa. de families Verhoeven, Nolle, Van den Berg, Van der Hoeven, De Groot, Van de Burgt, Van Hooff, Van den Heuvel, Breeuwer en Van Loy.


Screenshot van website

Stamboom Verhorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-verhorst

Een publicatie door G.H. Verhorst met gegevens over oa. de families Verhorst, Van der Hoeven, Huijgens, Vaerhorst, Van Rassel, Van der Linden, Schlaghecke, Van Alebeek, Van de Vaerhorst en Maris 613m.


Screenshot van website

Stamboom Verkade-Van Zantvliet - www.genealogieonline.nl/stamboom-verkade-van-zantvliet

Een publicatie door Jan Verkade met gegevens over oa. de families Steenvoorden, De Groot, Wevers, Heemskerk, Van Dongen, Van Santvliet, Bierman, Barnhoorn, Van Zantvliet en Verkade.


Screenshot van website

Stamboom Verkade-van Zantvliet - jan-verkade.myheritage.nl

Voorouders van Jan Verkade & Liesbeth van Zantvliet


Screenshot van website

Stamboom Verkamman - www.genealogieonline.nl/stamboom-verkamman

Een publicatie door Jaap Verkamman met gegevens over oa. de families Verkamman, Moeijelijcker, Pikaar, Geluk, Vleugel, Van Stee, Vogelaer, Camman, De Croy en Anthonisse.


Screenshot van website

Stamboom Verkerk - www.genealogieonline.nl/stamboom-verkerk

Een publicatie door Dingeman Hendrikse met gegevens over oa. de families Molenaar, Den Duijf, Verkerk.


Screenshot van website

Stamboom Verkerke/Jaspers - www.genealogieonline.nl/stamboom-verkerke-jaspers

Een publicatie door M.J. Verkerke-van den Berg met gegevens over oa. de families Verkerke, Jaspers, Feijtel, Verbiest, Roggeband, De Haan, Van Die(N)st, Van Poepering, Van Dijke en De Jonge.


Screenshot van website

Stamboom Verkleij / Verkley - www.genealogieonline.nl/stamboom-verkleij-verkley

Een publicatie door John Verkley met gegevens over oa. de families Verkleij, Straathof, Dijt, Suidgeest, Kleij, Loots, Jong, Burg, Wesselingh en Sluijs.


Screenshot van website



Genealogie nieuws