stamboomgids

Familienamen » V

Websites 491 - 500 van 906:

Stamboom Van Vuuren - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-vuuren

Een publicatie door Lex Polman met gegevens over oa. de families Buyn, Diepering, Van Vuuren, Burnaby Lautier, Gersom, RaphaËl, Polanus, De Kock, Van der Valk en Le RÜtte.


Screenshot van website

Stamboom VandenBerg - www.genealogieonline.nl/stamboom-vandenberg

Een publicatie door BergJe met gegevens over oa. de families Van den Berg, Van der Linden, Ten Böhmer, Petersen, Van den Bergh, Wichhart, Van Swetselaar, Van Dam, Reijerse en Veenendaal.


Screenshot van website

Stamboom VandenBorre - www.genealogieonline.nl/stamboom-vandenborre

Een publicatie door J. VandenBorre met gegevens over oa. de families Vandenborre, Delamotte, Leemans, Corijn, Loonis, Haegeman, Sestig, Vandemeulebroucke, Bruneeuw en Martens.


Screenshot van website

Stamboom Vandenbulcke - www.vandenbulcke-stamboom.be

families:Vandenbulcke-Vanden Bulcke-Bulcke-Vermeulen-Sintubin-Everaerdt-Everaert-Samyn-Vanthuyne-Spruytte-Vandamme-Snaet-Brackez-Louage-Louagie-Assez-Lowie-Debaere-De Burghgraeve-Huyghe-Vancoillie-Heemeryck-Demey-Gouwy-Saelen-Comyn-Pecceu-Verslyppe-Versly


Screenshot van website

Stamboom Vanderfeesten en Van der Feest - vanderfeesten.semperfestiviter.nl

Stamboom Vanderfeesten en Van der Feest


Screenshot van website

Stamboom Vanderhaeghen en van Bragt - www.genealogieonline.nl/stamboom-vanderhaeghen-en-van-bragt

Een genealogische publicatie door Betty Vanderhaeghen met gegevens over onder andere de families Vanderhaeghen, Drossart, Vanwetswinkel, Houttekier, Noteboom, Van Eesbeke Gen van Der Haeghen, Sap, Vandevoorde en Vanderhaegen.


Screenshot van website

Stamboom Vandersteegen - www.genealogieonline.nl/stamboom-vandersteegen

Een publicatie door Luc Vandersteegen met gegevens over oa. de families Knapen, Vandersteegen, Hirrling, Schouberechts, Vanbergen, Van Meerbeeck, Derethy, Vanberghen, Loix en Sent.


Screenshot van website

Stamboom Vanduynslager - www.genealogieonline.nl/stamboom-vanduynslager

Een genealogische publicatie door Hendrik Vanduynslager met gegevens over onder andere de families Vanduynslager, Duynslaeger, Van Duynslager, Van Duynslaeger, Debel, Duinslaeger, Vanrenterghem, Vanhooren en Denolf.


Screenshot van website

Stamboom Vangeel-Op de Beeck - www.genealogieonline.nl/stamboom-vangeel-op-de-beeck

Een publicatie door Karel Vangeel met gegevens over oa. de families Merode, De, Merode (Scheiffart), De, Wouters, Merode (Baron), De, Dingenen, Van, Franken, Der, Merode (de Vlatten), De, Merode, de en Merode, de.


Screenshot van website

Stamboom Vanhaecke - www.genealogieonline.nl/stamboom-vanhaecke

Gegevens over oa. de families Vanhaecke, Van Haecke, Van Haecke , Vanhaecke , Vanhaecke Vanpelt, Van Aken, Devos, Bustreel, Van Haecke Van Hecke en Van Belle.


Screenshot van website



Genealogie nieuws