stamboomgids

Familienamen » V

Websites 481 - 490 van 858:

Stamboom Veendorp - www.genealogieonline.nl/stamboom-veendorp

Een genealogische publicatie door Jean-Michel Veendorp met gegevens over onder andere de families Veendorp, De Lange, Tonkens en Sjoers.

Screenshot van website

Stamboom Veenema - www.genealogieonline.nl/stamboom-veenema

Een publicatie door Monica met gegevens over oa. de families Bakker, Veenema, Weemhoff, Blom, Jager, Kuiper, Van den Berg, Otten, Venema en Radema.

Screenshot van website

Stamboom Veenendaal - www.genealogieonline.nl/stamboom-veenendaal

Een publicatie door Henk Veenendaal met gegevens over oa. de families Heddema, Veenendaal, Staal, Pruis, Brouwer, Hendriksen, Brandsen, Boerssen, Van Kooten en Van der Velde.

Screenshot van website

Stamboom Veenendaal en Van Barneveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-veenendaal-van-barneveld

Een publicatie door Betty Koopman-Veenendaal met gegevens over oa. de families Van Vulpen, Van Barneveld, Van Leersum, Van Donselaar, Van den Burch, Kroon, Veenendaal, Overeem, Van den Broek en Koopman.

Screenshot van website

Stamboom Veenhuijsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-veenhuijsen

Een publicatie door Veenhuijsen met gegevens over oa. de families Veenhuijsen, Van Nee, Vuuregge, Linneweever, Rodink, Brink, Van Veen, Van Dammen, Delgman en Van Waageningen.

Screenshot van website

Stamboom Veenhuizen - www.genealogieonline.nl/stamboom-veenhuizen

Een publicatie door Dirk Veenhuizen met gegevens over oa. de families Veenhuizen, Boks, Van Schooten, Singel, Koldenhof, Winter, Arnoldussen, Tamboer, Van Orden en Gerrits.

Screenshot van website

Stamboom Veenstra - www.joopveenstra.nl

Stamboom o.a. Veenstra, De Lange en Bosma

Screenshot van website

Stamboom Veenstra van der Werf - www.genealogieonline.nl/stamboom-veenstra-van-der-werf

Een publicatie door Monique Veenstra van der Werf met gegevens over oa. de families Van der Werf, Aardema, Veenstra, Piek, Lefferts Veenstra, Sappe, Abes, Van der Tuin, Van der Wijk en Heeres Heeres.

Screenshot van website

Stamboom Veenvliet - www.genealogieonline.nl/stamboom-veenvliet

Een publicatie door N. Veenvliet en G. Boonstra met gegevens over oa. de families Veenvliet, Jansen, Van Amerongen, De Rooij, Van der Veen, Van Beek, Van Maanen, Van den Berg, Van den Bovenkamp en Van Heemsbergen.

Screenshot van website

Stamboom Velders - www.genealogieonline.nl/stamboom-velders

Een publicatie door Michel Velders met gegevens over oa. de families Velders, Baarslag, Peerenboom, Beek, Posthuma, Elshout, Bron, Dijk, Vreeswijk en Holverda.

Screenshot van website



Genealogie nieuws