stamboomgids

Familienamen » V

Websites 481 - 490 van 872:

Stamboom Vangeel-Op de Beeck - www.genealogieonline.nl/stamboom-vangeel-op-de-beeck

Een publicatie door Karel Vangeel met gegevens over oa. de families Merode, De, Merode (Scheiffart), De, Wouters, Merode (Baron), De, Dingenen, Van, Franken, Der, Merode (de Vlatten), De, Merode, de en Merode, de.


Screenshot van website

Stamboom Vanhaecke - www.genealogieonline.nl/stamboom-vanhaecke

Gegevens over oa. de families Vanhaecke, Van Haecke, Van Haecke , Vanhaecke , Vanhaecke Vanpelt, Van Aken, Devos, Bustreel, Van Haecke Van Hecke en Van Belle.


Screenshot van website

Stamboom Vanhommerig - www.genealogieonline.nl/stamboom-vanhommerig

Een publicatie door H. Vanhommerig met gegevens over oa. de families Niet Publiceren, Kerris, Stommen, Van Hommerich, Vanhommerig, Lindelauf, Schiffer, Kerris [keris], Kerres en Ritzen.


Screenshot van website

Stamboom Vanhove - www.genealogieonline.nl/stamboom-vanhove

Een publicatie door Miguel Vanhove met gegevens over oa. de families Vandevelde, Longue, Latouche, Legrand, Cuvelier, Schlabosky, Vanhove, Mathe, Denthiere en Fenasse.


Screenshot van website

Stamboom Vanlangendonck - www.genealogieonline.nl/stamboom-vanlangendonck

Een genealogische publicatie door William Vanlangendonck met gegevens over oa. de families ..., Van Asschodt, Geets, Vanlangendonck, Fierens, Schoeters, Mommens, Van der Mercken en Van der Mercken.


Screenshot van website

Stamboom Vanpachtenbeke - www.genealogieonline.nl/stamboom-vanpachtenbeke

Een genealogische publicatie door Leon Vanpachtenbeke met gegevens over onder andere de families Vanpachtenbeke, Van Pachtenbeke, Blomme, Denys, Vanneste, Vintioen, Clevers, Lierman en Houwen.


Screenshot van website

Stamboom Varekamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-varekamp

Een publicatie door A.P. Varekamp met gegevens over oa. de families Varekamp, Varenkamp, Vorderman, Boekesteijn, Waasdorp, Van der Eijk, De Vreede, Lalleman, Van Twillert en Van Goor.


Screenshot van website

Stamboom Vedelaar, Marschal, Westra, Fokkinga - www.genealogieonline.nl/stamboom-vedelaar-marschal-westra-fokkinga

Een genealogische publicatie door A Vedelaar met gegevens over onder andere de families Vedelaar, Marschal, Westra, Fokkinga, Heerckes, Fockens, Fockinga, Van de Waard Siccama en Boonstra.


Screenshot van website

Stamboom Veen - www.genealogieonline.nl/stamboom-veen

Een publicatie door L.J. Veen met gegevens over oa. de families Veen, Bodenhausen, Haga, Plantinga, Horst, Gorter, Bleeker, Bakker, Kruseman en Oosterbaan.


Screenshot van website

Stamboom Veendorp - www.genealogieonline.nl/stamboom-veendorp

Een genealogische publicatie door Jean-Michel Veendorp met gegevens over onder andere de families Veendorp, De Lange, Tonkens en Sjoers.


Screenshot van website



Genealogie nieuws